Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@sayonara 52 Pognałam do Aldiego dzis, ale nie było. Przynajmniej w tym w ktorym ja byłam. Był jakis jeden kijek, ale to w sumie bardziej chyba do podpierania się . Do Nordic Walking to powinny byc przecież pakowane po 2 . Zaraz zobaczę w internecie gazetke z SUD. Dzięki. Za to buty kupione i jak coś to będzie na Salazarkę :d :d :d .

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 No niestety w internecie nie mogę znaleźć prospektu z zeszłego tygodnia, w aktualnych nie ma, ale za to dziadek mi przytargał z garażu jakieś kijki i jedne nawet mogą się nadać, choć sa do pary to jednak jednego kijka nie da się wyregulowac i jest róznica kilka centymentrów miedzy kijkami. Jutro powalcze z nimi :d . Tak czy tak, powinnam kupić sobie składane, więc jak wrócę do PL to się nad problemem pochylę :d :d :d .

Natomiast ten dodatkowy kilogram co mi wskoczył w Gewicht :d , to od czekoladek, co to Namnesowa córunia mnie wręczyła na pozegnanie, jako dziękczynienie :d za opiekę , choc krótką, nad tatusiem :d. Czekoladki były belgijskie, pewnie drogie i srednio smaczne , mówiąc szczerze :d :d :d . No to co się miały zmarnować? 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment

Viele Angebote von Discountern für sportliche Freizeitaktivitäten im Freien erfolgen daher im Frühjahr. So werden Nordic-Walking-Stöcke von Aldi Nord, Lidl oder Aldi Süd in der Regel im März angeboten, von Anfang März bis Ende März. 

z tego tekstu:

https://nordic-walking.de/nordic-walking-stoecke-aldi-2018.html

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazar No piszą dużo, ale nie znajduje konkretów w sensie kiedy będą w sprzedaży, czy kiedy były. Tak czy tak, juz po herbacie, albowiem całe 50 ojro, ktore to dostałam od dziadka na paliwo, rozdysponowałam :d :d :d . Cowboy-sztyblety kupione i cienka kurtka, za 14 euro, bo jestem w grubej zimówce też, a wiosna idzie :d :d :d . Chwilowo zatem , z powodu braku srodków płatniczych , musze się zadowolić dziadkowymi kijkami. :d :d :d 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazar Anfang Marz  się odbywa własnie, a w poprzednim, ani nastepnym Bewerbungu kijków ni ma. Jest za to dużo ogrodniczych przydasi. Może w Lidlu sa, zajrze przy okazji, ale przecież i tak nie kupię :d . Jesli mam kupić to koniecznie składane, bo nieskładane mam przecież w domu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeech...Z rejonu Niemiec,z którego wyjechałam 1,5 tygodnia temu,w rejon w którym mieszkam w Polsce przemieścił się pierwszy potwierdzony pacjent z koronawirusem...Zaj...o.Strach tu siedzieć ale i strach wracać..Na szczęście w moim mieście względny spokój ,choć ludziska na Fb donoszą że cukru w sklepach brak(o płynach do dezynfekcji nawet nie wspominam,o maseczkach nawet nie myślę)Świat zwariował.A w tym wszystkim ja-codziennie o 6 rano melduję się na basenie miejskim ;) Bo pływać uwielbiam :d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrycja781 plywaj z aparatem tlenowym.

Przynajmniej nie nalykasz sie wody zarazonej;))

 

 

No tak facet byl na karnawale.w NRW

Zaraz mina 2 tygodnie od karnawalu w Kolonii.

ciekawe czy ruszy lawina .

Le[piej,zeby nie.

 

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając trochę czasu wczoraj zaszłam do netto..półki pełne dobra wszelakiego i papier do tyłka też w ilościach jak zawsze ...Szogun zakupy poczynił już wcześniej...maka, ryż, mleko itd..maseczki , płyny...damy rade

Dzisiaj  w berlinie chce dm odwiedzić bo w bochum braki są rękawiczek, środków do dezynfekcji i dziewczyna  prosiła żeby jej coś dowieźć ...ponoć w aptekach też zero ...

No i tym akcentem kończę wirusowy temat.

Witam że stolicy, melduję że  ciepło jest ,  kawa jest...śniadanie za moment...

Miłego dnia wszystkim..nie damy sie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeń dooobry :oklaski: Muszę wam się przyznać do czegoś :haha: Nie wysypiam się ostatnio :haha:A wszystkiemu jest winna pewna, przesympatyczna skądinąd, dziewczyna z nocnej zmiany :szydera: .....i bez podtekstów proszę :haha: Fajnie nam się gada wieczorami i późno chodzę spać :haha: Ale od dzisiaj mam trzy nocki "normalne", bo Bogusia nie ma zmian :szydera: Będę miała mniej zaległości klepalnych do czytania i więcej czasu do klepania...chyba :haha: Ale to dopiero czas pokaże, bo może będę musiała "na zapas" się wyspać? :haha: Potem znowu będzie maratonik plotkarski...i to czterodniowy :szydera: No nic to...dam radę :oklaski: A tymczasem siorbię sobie napój cudowny i biorę się za bary z kolejnym dniem, mając do towarzystwa Rozrabiaków & Co :szydera:  No....jeszcze pozostaje mi życzyć wszystkim 1432028742_dziedobryosioruchomy.gif.932100b88e236b73bdede8380ef36088.gif i gnam szybciorkiem odrabiać zaległości czytalne :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Odespałam poprzednią nieprzespana noc.... tylko chrypa po gadaniu jeszcze trzyma mnie mocno  :szydera: Lekki mrozik , bardzo słonecznie ....piękna pogoda i oby ten dzień dla nas wszystkich był taki sam .....bardzo piękny :d

Miłego , cudnego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...