Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, LACH napisał:

:pianino:

No bo widzisz to jest tak:
w dudy dmiesz, kiedy i jak chcesz a ja byłem jednak trzymającym takt(ten tajming) kornecistą bez nadmiernego zadęcia, prowadzącego do złej pracy przepony
I tak już zostało, bo czym skorupka...

Posłuchaj proszę

 

Przepraszam:) za niezrozumienie:haha:

Rieu uwielbiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się "fieczorofom porom" :oklaski: Spałam...długo spałam...jak kamyczek spałam...jak dziecko spałam...a wszystko "bez ten wiater" :haha:To i owo załatwiłam, czyli z listy można coś niecoś odfajkować :haha: A teraz relaksik przy herbatce grejfrutowej czynię i biorę się za zaległości klepalne :tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, sayonara 52 napisał:

Jest jakis sposob,aby przekonac zmienniczke

,żeby nie ustepowala babce  i o okreslonej godzinie przebierala ja w ,,nocne majtki,,???

 

Jest . Pflegedienst. Podopieczna chyba z tych mało ugodowych. 

Ja teraz mam bardzo miłą podopieczną, ale wstawanie i wieczorna toaleta wymagają ode mnie sprytu i morza cierpliwości. Robimy tak jak ja chcę, ale w miłej atmosferze .

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzieeeeń dooobry :oklaski: I wstałam...chociaż nie wiem po co :haha: Wszak na urlopie powinno się spać do wypęku :donos: Nic to...odeśpię brakujące godzinki w formie drzemki poobiedniej :haha:Moja lista "pierdyliardowa" wydłuża się :sos: A casu mało...kruca bomba :haha: Nic to...co nie załatwię teraz, to załatwię...kiedy indziej :haha:Póki co...siorbię nektar smolisty i wracam do żywych :tak2: Tak więc...572145210_dziedobrymiesznastopa.gif.217ceaa06c3f35f5fea0eedadf401f3c.gif i życzę każdemu miłego dzionka, na miarę potrzeb, życzeń i oczekiwań :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja też ....bo nie ma z kim xd A na te grzeszne myśli to popiół z cugaska wystarczy ....aż nadto :d

Cugasek do cugaska....i popiołu uzbiera się faska :haha: Czyli grzechów ci u ciebie dostatek :szydera: Myślą, słowem i uczynkiem...wybór zawsze należy do ciebie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...