Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieeeeń doooobry :oklaski: Pizga i duje...ale słonko przebija się przez chmury, więc jest nieźle....bo mogłoby jeszcze lać na dokładkę :szydera: Mam dzisiaj w planie pielęgnację mięśni w spoczynku, czyli nie będę robić NIC...no prawie nic :haha: Tylko powieszę pranko, zrobię obiadek, przyjmę gości....i na tym zakończę próby wysiłkowe :szydera: Ale wczoraj się działo...oj działo :haha: 8158 kroków zrobiłam (bez wychodzenia na zewnątrz :szok:), spaliłam prawie 400 kalorii, kiepsko spałam, ale tętno mam prawidłowe i nastrój fajny :szydera: Czyli niedługo odzyskam swój dom :oklaski: Nacieszę się wolnością do piątku, a w sobotę do roboty :haha: Ale nic to...jest moc :oklaski: I tej mocy życzę wszystkim :oklaski:586988884_dziedobryniedzielaruchome.thumb.gif.be859fc78d892e4b5ebbf3c51992802b.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Coś w tej aurze jest takiego. Dwa dni budzę się o wiele za wcześnie. Wczoraj dostałam a dzisiaj już mi się nie udało. 

Nic to. Jutro będzie lepiej. 

Dzień dobry .....

Nic nie dostałam .Sama se wezmę ...jak będę miała kogoś na podorędziu :haha:

Miłej , bezwietrznej niedzieli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Krista napisał:

Powitajmy dzień, pokój temu forum, niech się świeci niedziela hihihihihi:)

tymi hasełkami witam i stwierdzam, że rano przy kawie wejście tu (jeszcze nie smoka:d;)) to czasoumilacz i czasozapychacz. W tej właśnie kolejności. Do przoduuuuuuu:)

 

Screenshot_20200223-091603_Twitter.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w tę leniwą, dopierocowstaną niedzielę. Śniadanko spożyte (chrupiąca bułka prosto od Baeckera + masło + szynka od Wolarka, znacie ;)?), druga kawa zrobiona, więc można wracać do łóżka :d. Taki jest plan na dzisiaj, snucie się, spanie, czytanie, net i ogólnie dogadzanie sobie :)

Za okno nawet nie patrzę, bo w mojej romantycznej, silosowej wieży wyło i gwizdało pół nocy, więc piżamowa niedziela jest jak najbardziej wskazana.

Miłego dnia :)!

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...