Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowy wkurw ze strony nadgorliwości sprzedawców z Allegro 

Zamówiłam dwie rzeczy, które muszę mieć w przyszłym tygodniu.

Obserwowałam ich czas dostawy. Zamówiłam wczoraj, gdy pokazało się info, że towar będzie w paczkomacie 24/25 lutego (poniedziałek/wtorek). W to mi graj.

I co???

Dziś otrzymałam smsa, że paczki czekają już na mnie. Na odbiór mam 48 godzin. Można przedłuzyć, ale i tak mogę w czasie się nie zmieścić.

Peszek plus- nie ma mi kto tego odebrać....

 

Paczka po nieodebraniu czeka jeszcze 3 dni w oddziale. Najbliższy oddział dla tego paczkomatu- w pi*** daleko

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. My już po prysznicu i po śniadaniu . Teraz jeszcze obiad i do 17-18 pauza. Co prawda tylko w domu, ale i tak jest ok.

Poczyniłam pewną obserwację. Podopieczna bierze długi prysznic codziennie. W siedmioletniej "karierze" jest to druga taka osoba. I obydwie nie miały grzyba na paznokciach. I niech mi ktoś powie, że mycie skraca życie .

Poza tym czas tu leci leniwie. Podopieczna albo śpi albo ogląda programy przyrodnicze na YouTube. Pomoc domowa ma czas na wszystko że sprzątaniem i gotowaniem włącznie. 

Miłego dnia.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Wygonego leniwca ( cokolwiek to znaczy) Ci wybaczam. Ale za chytrusa masz w dziób! W życiu niczego nie skąpilam nikomu! :grzmotnąć:

I to się chwali ! ...Dawałaś każdemu , kto tylko chciał ..........kawę i te inne bzdety ? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LACH napisał:

Gdyby ktoś Wam z rana pieprzył coś nie w tą stronę
Strasznie mi się to spodobało.
Miłego dnia SłoneczkaScreenshot_20200221-081056_Twitter.thumb.jpg.9e11591228f9caba119d0b9fa5dd1b8e.jpg

@LACHprobowalam tak zrobic-nie dam rady!!!:haha:

Ten srodkowy nie chce sterczec.

 

PS chcesz tym palcem podrapac sie pod okiem, czy poprawic wlosy,

jak poslanka L?;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...