Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Marta B napisał:

No tak,Hamburg ...

Bywałam,bywam i będę tam bywać:)

Przynajmniej taką mam nadzieję, uwielbiam to miasto

Też mam mały sentyment do niego, szczególnie finansowy

Screenshot_20200216-201958_Gallery.jpg

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Chociaż dla mnie niezbyt dobry bo musze przeżyc urodziny babci i babcia też musi to przeżyć....:d

Już wczoraj wieczorem ustawiali tu stół i krzesła....bo tu taki zwyczaj, że do południa przychodzą sąsiedzi gratulować a po południu rodzina....nic to....przeżyliśmy potop szwedzki, przeżyjemy i niemiecki....:d

Miłego dnia wszystkim życze.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Trochę mniej , ale jeszcze wietrzysko wieje . Wieczorem zawinęłam się szybciej niż zwykle w bety , bo obawiałam się , że prąd może być wyłączony a po omacku , przy blasku tylko świec poruszać się po kwadratach nie lubię . Awarii prądu nie było , ale niestety kabel przy antenie na dachu musi być uszkodzony ....tv jest , co ma nie być  , stoi se na komodzie i....tyle mogę na niego popatrzeć , bo po włączeniu moim oczom ukazuje się napis " brak sygnału ...sprawdź instalację antenową i podłączenie sygnału do wejścia LNB1 " ....Noo....taki to urok mieszkania na parterze , gdzie anten nie wolno instalować przy oknie , bo  zakaz niszczenia , dziurawienia  to raz  a dwa choćby udało się ten nieszczęsny talerz zamontować to drzewa rosnące na placu za blokiem zasłaniałyby go skutecznie . I tak ....syneczka brak , znajomi albo za starzy albo bojący się po dachach śmigać i ...doopa . Tak to jest jak się słucha młodych " po co ci kablówka , Polsat lepszy , będziesz niezależna " . No i mam teraz niezależność , będę szukała fachmana , nie bojącego się śmigać po dachu  , który mi zrobi porządek z tym nieszczęsnym kablem  ...ewentualnie pozostanę do początku marca bez szemrzącej w chałupie telewizji i napawała się ciszą ....która kuźwa aż w uszach dzwoni !  Muszę przemyśleć ...może przejdę się do punktu Polsatu i spróbuję zrezygnować i zawrzeć inną umowę z jakąś tv- kablową ....ale to nie dzisiaj , bo na dziś mam inne , ważne plany i czasowo nie dam rady .... To prawda , że gdzie się człowiek nie obejrzy to doopa zawsze z tyłu >:(

Miłego , spokojnego dnia i tygodnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeń dooooobry :oklaski:Witam was z drogi krajowej A6 (w budowie), a konkretnie z okolic Nowogardu :oklaski:Dziękuję wszystkim za życzenia dobrej drogi :cmok:I spełniły się wasze życzenia....jest dobra, jest...bo prowadzi do domku :oklaski: Do Słubic miałam małokomfortowe warunki snu, gdyż po lewicy towarzyszyła mi wspólpasażerka, zajmując miejsce dla moich nóg :haha:Za to teraz....luksusik :oklaski: Nawet ciut-ciut pospałam :haha:Ale kręgosłup woła o pomoc, gdyż nie nawykł od dawna do wygibasów :haha:Ale nic to...za 5 godzin wsiądę w taksówkę i udam się pod jedyny, miły dla mnie adres, czyli...HOME SWEET HOME :oklaski: Skoro więc mój dzień jest cudny, to podzielę się tym co mam.....ŻYCZĘ WAM CUDOWNEGO DNIA :oklaski: 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziś Namnes Fathers , a raczej jego Parkinson nieopatrznie zawiesił się na urządzeniu przywolawczym qrwa nac o godzinie 5 30. Skonstatiwawszy że żyję i znajduje się w lozju, powróciłam do swojego. Opierdol z rana uskutecznilan, aż mnie Namnes Fathers w mankiet buchnął . Teraz piję kawkę, zakaszam LD pinkiem i za chwilę slepko zakrople, a następnie udamy się na spacerniak. Miłego dnia Rebiata

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińskie... bladym świtem :cześć2::d

Radośnie dzisiaj skonstatowałam, że za 13 dni jadę do domu . Bo choćby dópę miodem smarowali i ambrozją karmili, to z reguły po 5 tygodniach chcę do domu . A teraz bez mała 9 tygodni na projekcie.

Nowy tydzień dobrze się zaczął, oby tak się skończył, czego Mordecki z całego serca Wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, foczka63 napisał:

@Baśka powtarzająca się Ani Polsat ,ani kablówka.Mielismy to pierwsze i wciąż kłopoty przez wiatry.Teraz mamy naziemną i jest cacy,w dodatku za free:)Programów 23 i styka,przecież i tak się wszystkich nie ogląda.

a jak wyrzucisz te wszystkie z Kurwizją to coś zostaje? :haha:

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...