Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bywalców po ciemku. Podzielam radość @Mirelka1965 z nadejście weekendu. Dzisiaj o 16:00 pożegnam szacowną PDP, zamknę za sobą drzwi i rozpocznę zasłużony urlop  z uroczym  wypoczynkiem w tle.Muszę jeszcze tylko dokończyć pakownia i przygotować pokój dla królowej szteli ale bez przesady . Trochę roboty jej zostawię , bo coś trzeba robić na zleceniu:p. Nie spotkamy się , ona przyjedzie między 18;00 a 19;00 ale przecież wraca na swoje  to wszystko wie.Podróż będzie podzielona na   dwie części z postojem u Rodziny więc krótsza.Tak więc życzę wszystkim uroczego wochenendu!!!!!I Tym , którzy dopiero przybyli do DE tym którzy liczą dni do końca i tym którzy wypoczywają w słodkich domeczkach. Niech nam wszystkim przydarzy się wspaniały weekend. A wyjeżdżającym szerokości:cześć:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko:cmok:wszystkich na forum.

Kawusia:kawa: stoi już gorąca, nie mato jak zacząć dzień od filiżanki dobrej kawy:kawa2:w miłym towarzystwie:dyskusja:

Co niektórzy jadą dzisiaj albo na urlop albo do pracy, więc wszystkim podróżującym (w tym Mnie) życzę szerokiej i bezpiecznej drogi i szczęśliwego dotarcia do celu:cmok:, a całemu gronu szanownych koleżanek i kolegów życzę leniwej soboty i miłego dnia:cmok:

images (19).jpg

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Wstałam rano, raniusieńko... kole 8.30 i zastałam w kuchni ślady bytności latorośli ukochanej i jedynej Giseli. Bawiło się "dziewczę" w godzinach późno wieczornych w masterchefa :d. I próbowało zatrzeć ślady tej zabawy, ale się średnio udało. Dwie spalone patelnie, zawalona po kokardę zmywarka mrygająca czerwonym oczkiem, bo niby załączona, ale bez startu, upryskane tłuszczem okolice indukcji i stosik statków, które nie wlazły do zmywarki :mur:. Zalałam wodą z octem patelnie i postawiłam na płycie indukcyjnej, sprzęt do smażenia uratowany. Ale, żeby nie było, w pojemniku w lodówce, mam z 10 malutkich, trochę się rozsypujących karminadli. . Niedawno córuś poszła do sklepu (niestety jedzie jutro ), bo dzisiaj też będzie "kucharzyć", ja mam wolne . A tak w ogóle to powiedziała mi, że nie umie gotować i nie lubi i nie gotuje w domu, tylko jej man. . I teraz nie wiem czy ona chce się popisać przede mną, czy mnie wkurwić. . 

Miluśkiej soboty Mordecki i byle do jutra. Gość i ryba śmierdzą po 3 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SYLWIAK Dzien dobry wiosnie, radosnie!:hura:

Ranek mi uplynal nad pezeszukiwaniem ew, miejsc zimowego snu ,,pluskiew,,

Tym drzewnych.

Wczoraj jedna znow przeleciala mi nad glowa wieczorem.

widze siedzi na karniszu.

wlazlam na krzeslo, niestety za nisko i

zaczelo podejrzanie trzeszczec:kopara:

wiadomo, wiklina.

Polecialam po szczote, wlanelam a ta @frunela na mnie.

Jesooo,jak mi serce walilo.

POdskoczylo to oblesne ,ja cala w nerwach.

Ale dopadlam i rozgniotlam z trzaskiem robactwo.

Nie moglam usnac, bo wydawalo mi sie, ze rodzinka pluskwiaka zarazx przyjdzie po zwloki.

nie wiem,gdzie sie ukrywaja, i potem  wieczorem,budza sie do lotu,

jak te jaskolki

.p.lone:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...