Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Aaaa....to zmienia nieco postać rzeczy :szydera: To mogę już iść popracować, bo do teraz czekałam na drugą część epopei :szydera:

Cichoooo....ja jeszcze prawie śpię , musiałam wstać . Może jak szatana do samych fusów wysączę to wybudzę się na cacy . Same zapalniczki w domu ...zapałek brak ....wykałaczki przydługie i kłujące , żeby  powieki podtrzymywały  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Wczoraj padłam jak kawka....nadzwigałam się zakupów chociaź ciągnęlam na kółkach. Zawsze cięższe zakupy robi córka natomiast z tych lżejszych zrobił się cały wózek.....

Ponadto dwa razy śnieżyca jakaś mnie dopadła po drodze.

Nie lubię robić zakupów z córką więc ustaliłyśmy na poczatku, że te małe robię ja....ale z tych małych robi się duży wózek....i tak żle i tak niedobrze.

Miłego dnia.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Nareszcie nie wieje:345_cloud_tornado: i nie leje:333_cloud_rain:, huuurrra, w nocy cisza,można było spać normalnie:682_sleeping_accommodation:. Zatem witam wszystkich milutko i cieplutko, wszak to dzisiaj środek tygodnia, zatem do wochenende nie daleko:tak2: i do urlopiku:hura:.

I tym optymistycznym akcentem zapraszam wszem i wobec wszystkich na kawusię:kawa::kawa::kawa: i życzę miłego dnia:cmok:

1341961295_iavfvx_600.jpg

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Leje, wieje i do domu daleko. Tyle dobrego, że podopieczna i jej córka śpi, więc pomoc domowa ma czas dla siebie. Potem z resztą też, bo prawie wszystko robi jeszcze córka żebym się nie zniechęciła. żeby mnie tlko nie zwolnili :szydera:. Miłego dnia.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Od 6 45 jestem w siedzibie niemieckiego radia Maryja Już po śniadaniu i rytuale przyjmowania 6 rodzajów kropli do oczu. Jedne do prawego, inne do lewego z częstotliwością co 20 minut. Radio Maryja daje czadu, a ja zabieram się do napisania wypowiedzenia. Zastanawiam się tylko, czy z podaniem przyczyny, czy po prostu bez. Nie mam zdrowia szarpać się z debilami, ale wydudkac się też nie pozwolę . Dzisiejszy dzień pracy skończy mi się o 22 00 mniej więcej. Zaraz rytualny spacer. Miłego dnia   

Pi.es. Jest sukces. 2 kg mniej na wadze , a to dopiero 3 dzień odsiadki

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry Od 6 45 jestem w siedzibie niemieckiego radia Maryja Już po śniadaniu i rytuale przyjmowania 6 rodzajów kropli do oczu. Jedne do prawego, inne do lewego z częstotliwością co 20 minut. Radio Maryja daje czadu, a ja zabieram się do napisania wypowiedzenia. Zastanawiam się tylko, czy z podaniem przyczyny, czy po prostu bez. Nie mam zdrowia szarpać się z debilami, ale wydudkac się też nie pozwolę . Dzisiejszy dzień pracy skończy mi się o 22 00 mniej więcej. Zaraz rytualny spacer. Miłego dnia   

Pi.es. Jest sukces. 2 kg mniej na wadze , a to dopiero 3 dzień odsiadki

Jest więc jakiś pozytywny składnik tej trudnej sytuacji....:szydera:

@Dodzisława  trzymaj się ! Tylko nie chudnij za dużo.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry Od 6 45 jestem w siedzibie niemieckiego radia Maryja Już po śniadaniu i rytuale przyjmowania 6 rodzajów kropli do oczu. Jedne do prawego, inne do lewego z częstotliwością co 20 minut. Radio Maryja daje czadu, a ja zabieram się do napisania wypowiedzenia. Zastanawiam się tylko, czy z podaniem przyczyny, czy po prostu bez. Nie mam zdrowia szarpać się z debilami, ale wydudkac się też nie pozwolę . Dzisiejszy dzień pracy skończy mi się o 22 00 mniej więcej. Zaraz rytualny spacer. Miłego dnia   

Pi.es. Jest sukces. 2 kg mniej na wadze , a to dopiero 3 dzień odsiadki

Wypunktuj to co jest naruszeniem twoich praw. Czyli brak pauzy, dnia wolnego, złe warunki mieszkaniowe. Niech wiedzą że nie można opiekunek tak traktować. Jeśli opis stanu podopiecznego się nie zgadza to też napisz. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry Od 6 45 jestem w siedzibie niemieckiego radia Maryja Już po śniadaniu i rytuale przyjmowania 6 rodzajów kropli do oczu. Jedne do prawego, inne do lewego z częstotliwością co 20 minut. Radio Maryja daje czadu, a ja zabieram się do napisania wypowiedzenia. Zastanawiam się tylko, czy z podaniem przyczyny, czy po prostu bez. Nie mam zdrowia szarpać się z debilami, ale wydudkac się też nie pozwolę . Dzisiejszy dzień pracy skończy mi się o 22 00 mniej więcej. Zaraz rytualny spacer. Miłego dnia   

Pi.es. Jest sukces. 2 kg mniej na wadze , a to dopiero 3 dzień odsiadki

@Dodzisława jeżeli potrzebowałaś schudnąć  to sukces,  ale bardzo drogo i ciężko okupiony. A w wypowiedzeniu do firmy  uzasadnij swoje stanowisko, będziesz miała wszystko na piśmie i zrób jak trzeba dokumentację fotograficzną,  też tak na wszelki wypadek. W mojej karierze opiekunki trafiłam na parę min i zawsze miałam na ten temat pełną dokumentację, trzymaj się i mimo wszystko miłego dnia

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to dzień dobry między jednym a drugim wyjazdem.:love:..byliśmy u ocznego, teraz na rehabilitację za pół godzinki, potem na miasto musimy...potem znowu coś...w ogóle to przez mc prawie 800 km z moimi nabiłam..:oklaski:normalnie za szofera robię..:szydera:

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, scarlett napisał:

A w ogóle to dzień dobry między jednym a drugim wyjazdem.:love:..byliśmy u ocznego, teraz na rehabilitację za pół godzinki, potem na miasto musimy...potem znowu coś...w ogóle to przez mc prawie 800 km z moimi nabiłam..:oklaski:normalnie za szofera robię..:szydera:

dodatkowa kasa Ci się  należy, masz dodatkowy etat taksówkarza:szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak to dobrze że Sabine postanowiła zwiedzić inne regiony.Wczoraj tak narozrabiała że 8 godz byliśmy bez prądu a w mieszkaniu Andrei wszystko jest na wtyczkę.Rolety opuszczone ,więc egipskie ciemności,jej łóżko zostało w pozycji ni to do leżenia ni to do siedzenia.Pierdyknelo przed ósma więc nie zdążyłam kawy zrobić,a na obiad były kanapki.Jedyne okno na świat czyli telefony też się rozładowały...

Plus tego taki że chcąc nie chcąc pewnie z nudów Andrea zaczęła ze mną rozmawiać.Bo do tej pory kontakt tyle o ile to konieczne do normalnego funkcjonowania, najczęściej zamknięta w swojej pustelni.

Kobieta w moim wieku tym razem ,tak więc znowu nowe doświadczenie.Plus dwa koty rasy brytyjskiej krótkowłosej.

Miłego dnia wszystkim

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Trza wrzucic na luz, pani od sprzatania zamknela odplyw wody pod dusze, dlatego byl dzis potop przy duszowaniu pop.

Brodzilam po kostki we wodzie,jak jakas czapla:haha:

Namachalam sie zdrowo zbierajac wode, teraz pranko, obiadek ,pauza.

Moze po poludniu machne zelazkiem

Moj ulubiony sport-prasowanie.:$

dobrego dnia!

Aha!

@Grzegorz B,cos ty,zamurowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...