Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, malgosienka napisał:

@Baśka powtarzająca się  jak się siedzi w takiej minie to się nawet nie zauważa....;)tylko perspektywa z odległej Polski pozwala przejrzeć na oczy:)

Ady mi tego nie tłumacz ...znam to z autopsji :szydera: Nie licz tylko , że po powrocie zmieni się na lepsze ....pogorszy się na bank , bo upewnią się , że nie jest źle , skoro wróciłaś . Przechodziłam to ...a po plecach to wyklepywana byłam , jakbym odkaszlnąć sama nie mogła :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ady mi tego nie tłumacz ...znam to z autopsji :szydera: Nie licz tylko , że po powrocie zmieni się na lepsze ....pogorszy się na bank , bo upewnią się , że nie jest źle , skoro wróciłaś . Przechodziłam to ...a po plecach to wyklepywana byłam , jakbym odkaszlnąć sama nie mogła :szydera:

No.....takie mebelki jesteśmy do przestawiania, a jak "lekutko" mebelek jest nie ten-teges, to się na nowy wymienia :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Żadna tam świntuszka . Jestem zwyczajnie oszczędna :d Aby dobrze się nawodnić , należy potrzymać chwilę wodę w ustach , bo wtedy najlepiej się wchłania . Z alkoholem jest podobnie :d

No i tak to jest ,jak co innego mamy na myśli.:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

@Dodzisława  dobrze, że nie musisz jeszcze wstawać ze dwa, trzy razy w nocy żeby dziadka do clo zaprowadzić. Bo opiekunka, o której wczesniej pisałam, Białorusinka wstaje 3 razy w nocy, nie ma przerw ( bo jej niepotrzebne ) i siedzi cały czas z babką ( bo sama w pokoju ma siedzieć ? )  No ręce po prostu opadają jak się słyszy takie argumenty.....to dziwisz się, że niektóre rodziny traktują Cię jak zamorską służącą ?

A poza tym chamstwo, żeby po tak długiej podróży nie zaproponować nic do picia i jedzenia, o odpoczynku nie wspominając....

No coz, na razie jestem oszołomiona, bo pierwszy raz w zyciu z czyms takim sie spotykam. Brak mi słów po prostu.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooooobry......pizgające powitanie wam przynoszę :oklaski: Ale za to suche...na razie :haha: Czyli kolejny dzień z pewną damą do towarzystwa (Sabine) czas zacząć :szydera: Przywitała mnie na balkonie duciem, że ledwo ćmika zapaliłam :haha: Póki co, jeszcze mnie z drugiego piętra nie zwiało, czyli mam doskonały pretekst do tego, aby się nie odchudzać :szydera: Tłumaczyłam sobie onegdaj, że kochanego ciała nigdy za wiele, a teraz śmiem twierdzić, że lepszy pretekst, to "zabezpieczenie antyorkanowe" :szydera: I tego będę się trzymać :szydera: Zatem zaczynam dzień od roboty listonosza, czyli... 917844932_dziedobrymiegodniaaba.jpg.079d4997db63cc566138af2ce45ba807.jpg, jako i ja tego nie uczynię :szydera: Niech więc ten dzień "jakoś" nam minie....najlepiej szybko :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...