Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A kto je widział? :haha:Gadać łatwo, chwalić się łatwo...ale o koleżeństwa apetyt zatroszczyć się, to nie łaska?! :przekleństwa:

Wlasnie  że  się troszcze, bo niemieckie dziadki mają pancerne żołądki to jedzą wszystko a polskie opiekunki wybredne są :szydera:

Nie polecam więc mrożonego ciasta :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I.......dzieeeeń doooooobry :oklaski: I.....leje >:( A tu żadnego zadaszenia dla potrzebujących >:( No jak można nie zadbać o tak ważną rzecz, jak okapik, daszek, czy inne schronienie? :haha: Tak więc na powitanie nowego tygodnia zmokłam :haha: Nic to...kawunię już siorbię i zaraz zapomnę o przykrym doświadczeniu :szydera: Zatem...jeszcze słów parę...1036026665_dziedobrywiewirka.gif.c0f1e9851d368e4564df959b457767cf.gif i zaczynamy wojować z nowym tygodniem :oklaski: I niech będzie lekki, miły i sympatyczny, a tym co na obczyźnie, niech szybciorkiem przeleci....czego wam i sobie od serca życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I.......dzieeeeń doooooobry :oklaski: I.....leje >:( A tu żadnego zadaszenia dla potrzebujących >:( No jak można nie zadbać o tak ważną rzecz, jak okapik, daszek, czy inne schronienie? :haha: Tak więc na powitanie nowego tygodnia zmokłam :haha: Nic to...kawunię już siorbię i zaraz zapomnę o przykrym doświadczeniu :szydera:

Mirelka Ty o tym przykrym doświadczeniu pamiętaj to może na ten deszcz i wiatr nie będzie już ciągło :haha:Tu gdzie jestem mam świetne warunki do palenia, a żeby było mi jeszcze miękko i ciepło pod zadkiem to na papieroska wychodzę z  pusiakiem xd

Miłego poniedziałku wszystkim i buziaki :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Chciała , nie chciała , ale już wstała >:( Kawa w pysiola parzy , ciepły , polarowy szlafrok na grzbiecie ....okno w kuchni  otwarte na oścież , świeca zapachy niweluje ( ździebko ) i ....piję mojego szatana i zakąszam cugaskiem . Dobrze , wygodnie  mi w domku :d ale nie zapomniałam jak na tarasie , trzymając parasolkę w jednej ręce... jarałam ....a z nieba wiadra wody lały się niemiłosiernie .  @Mirelka1965 łączę się z Tobą w bólu i współczuwam serdecznie :cmok::szydera: ....A jak już o pogodzie to :  u mnie też fest padało , ale rozpogadza się i dobrze , bo mam trochę  łażenia a pod parasolką nie bardzo ...raz , że nie jest  wygodnie a dwa ...nie lubię jak skądś wychodzę i ktoś za mną woła " halloooo...parasolkę pani zostawiła ! " ...To " hallooo " źle mi się kojarzy ...takie spaczenie zawodowe  , doktor ( dawny PDP ) często w nocy mojego imienia nie pamiętał :szydera:

Miłego dnia i tygodnia .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko poranne ptaszęta i nie tylko:szydera:. Pogoda nie rozpieszcza, podobno w czwartek ma już nie padać:333_cloud_rain:, ano pożyjemy zobaczymy:d. Ja mam super warunki na :papieros:, ale nie palę, więc zwisa mi to czy pada czy nie, chociaż na spacer lepiej się idzie bez parasola:347_umbrella2:.

Kawusię :kawa:podano do stołu:dyskusja: częstujcie się moi mili:), bez ciasta, bo wszystko zjedzone do ostatniego okruszka:haha:

Życzę wszystkim miłego poniedziałku i całego nowego tygodnia:cmok:

362935_na-paluszkach.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...