Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.Troszkę tragicznie rozpoczęty dzień,ale mam nadzieję że wszyscy grupowicze są cali http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25656992,tragiczny-wypadek-na-a2-bus-przewrocil-sie-i-wypadl-poza-jezdnie.html#s=BoxOpImg7.Niestety nigdzie nie podają z jakiej firmy było auto ,albo przynajmniej dokąd docelowo jechali...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Sernika już nie masz?:p

jeszcze tylko trochę zostało:smutek:, w piątek przyszła koleżanka od pdp i jej córka i zjadły po kawałku:ciacho:,  a i moja pdp to cwaniara, kolacji niet:burger:, ale ciastka w nocy lubi podjadać:ciastko:, na szczęście jest szczupła i waży zaledwie 48kg, więc przymykam oko na jej wypady nocne do kuchni:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobry.Troszkę tragicznie rozpoczęty dzień,ale mam nadzieję że wszyscy grupowicze są cali http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25656992,tragiczny-wypadek-na-a2-bus-przewrocil-sie-i-wypadl-poza-jezdnie.html#s=BoxOpImg7.Niestety nigdzie nie podają z jakiej firmy było auto ,albo przynajmniej dokąd docelowo jechali...

Szkoda ludzi:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andreaa napisał:

@MisiekFfm  znam ciebie tyle lat,a nie wiedzialam,ze ty takie wypieki potrafisz robic?!

Tak sam? Czy pani Misiowa nauczyla?

I masz rację . 

Gotowanie, to dla mnie przyjemność, ale ciasta jeszcze nigdy w życiu sam nie upiekłem. 

Raz zrobiłem sernik na zimno. 

Efekt pomińmy milczeniem . 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 

Wczoraj dopadła mnie karma . Cały dzień miałam nerwa połączonego z dołem  z powodu odwołania wolnego dnia . Pogoda była dołującą , więc przed południem i po obiedzie  solidnie sobie pospałam . Po kawie , bury dzień ciągnął się w nieskończoność i zaczęłam marudzić na nudę . Zaplanowałam sobie , że po położeniu Anielicy do łóżka , wyjdę cichaczem na zakupy do Rewe . Początkowo miałam ochotę ją udusić , bo 3 razy zawracałam ją do wyrka . Pózniej dumałam , czy zostawić wykręcone żarówki i czy jednak dać jej trochę światła jak wstanie pod moją nieobecność . Jak większość wie , od dawna nie mam klamki zewnętrznej do mojego pokoju , więc kombinowałam jak durna , bo nie potrafiłam zamknąć drzwi , a chciałam , aby wyglądało to tak jakbym była w pokoju O.o

W końcu udało się i wyszłam . Padał deszcz , a jak znalazłam się około 200 m od domu , rozpętało się prawdziwe piekło . Ulewa połączona z gradem i do tego tak silne podmuchy wiatru , że nie potrafiłam się utrzymać . Chwyciłam się mocno znaku drogowego , a ten powoli zaczął się pochylać . Poza mną , żadnej żywej duszy . Widziałam tylko samochody , które zatrzymują się , bo kierowcy bali się jechać . To wszystko trwało może 2 minuty , ale dla mnie było wiecznością . Wróciłam do domu przemoczona do samej bielizny . Kurtka wisi nadal ciężka , kozaki nasiąknięte wodą ,aż po wkładki .

Tak więc dostałam to czego sobie życzyłam ....... Wyszłam z domu i naprawdę się nie nudziłam . Przypuszczam , że tej rozrywki nie zapomnę nawet do końca życia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MisiekFfm napisał:

I masz rację . 

Gotowanie, to dla mnie przyjemność, ale ciasta jeszcze nigdy w życiu sam nie upiekłem. 

Raz zrobiłem sernik na zimno. 

Efekt pomińmy milczeniem . 

To 1:0 dla ciebie. Ja jeszcze nigdy sernika na zimno nie robilam :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...