Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MisiekFfm napisał:

To cię nie tłumaczy. 

Ludzie tu potrafią Hochdeutsch operować, translatorów używają itd., a ty takie byli robisz

Hańba . 

Nigdy nie predystynowałam do Idealii języka niemieckiego. Jako samouk i człowiek jednocześnie, mam prawo do błędów. A nie myli się tylko ten, który....no własnie....to nie ja :haha:I nie będę nic poprawiać...basta...padam na dziób :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nigdy nie predystynowałam do Idealii języka niemieckiego. Jako samouk i człowiek jednocześnie, mam prawo do błędów. A nie myli się tylko ten, który....no własnie....to nie ja :haha:I nie będę nic poprawiać...basta...padam na dziób :donos:

Masz jedynkę, uwagę do dziennika i niezapowiedziany sprawdzian . 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało brakowało a zabiłabym się o własną walizkę:( Stargałam ją na parter a za jakiś czas poszłam do spiżarki i wychodząc zapomniałąm ,że ona tam..jak wyrżnęłam.....na szczęście tylko kolana mnie bolą.Na parterze marmury,dobrze że sobie nic nie złamałam.Światła nie włączałam,zawsze tak chodzę "na pamięć",tylko nigdy  w tym miejscu nic nie stoi,ha ha ha 

Jutro cały dzień obijania się o siebie:(Ale już się ze wszystkim wyrobiłam i nic zmienniczce nie zostawiłam zaległego:)Uff ,uff

Zmęczył mnie ten turnus z atrakcjami wyjątkowo,mimo ,ze miałam dodatkowo tydzień wolnego,może nie tyle zmęczył co wyjątkowo się dłużył a przecież krótki.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff....otwartym tekstem powiem, że...pozostało mi odwiedzić wygnańców, tfu...wyklętych, tfu...wybrańców....no jak zwał, ta zwał, ale na marginesie powiem, że dzisiaj już więcej nie dam rady :sos: Przyjemności zostawiam, niczym najwyborniejszy deser, na jutro :oklaski: A teraz pożegnam was do jutra :cześć3: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Mało brakowało a zabiłabym się o własną walizkę:( Stargałam ją na parter a za jakiś czas poszłam do spiżarki i wychodząc zapomniałąm ,że ona tam..jak wyrżnęłam.....na szczęście tylko kolana mnie bolą.Na parterze marmury,dobrze że sobie nic nie złamałam.Światła nie włączałam,zawsze tak chodzę "na pamięć",tylko nigdy  w tym miejscu nic nie stoi,ha ha ha 

Jutro cały dzień obijania się o siebie:(Ale już się ze wszystkim wyrobiłam i nic zmienniczce nie zostawiłam zaległego:)Uff ,uff

Zmęczył mnie ten turnus z atrakcjami wyjątkowo,mimo ,ze miałam dodatkowo tydzień wolnego,może nie tyle zmęczył co wyjątkowo się dłużył a przecież krótki.

Ojojoj....to boli . Znam to z autopsji , kiedy po omacku po schodach schodziłam i ....z impetem wpadłam do nowej , Helinej sypialni . Cały dzień przepytywana byłam , czy mnie nic nie boli ....bolało jak cholera , ale ze wstydu nie przyznawałam się ...jakiś mięsień podczas hamowania se chyba nadszarpnęłam , kolano tez bolało ...ale tylko jedno ! Po tej akcji musiałam przyrzekać , że po ciemku i w skarpetkach po schodach chodzić nie będę  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć: Tak się zaczytałam, że nie wiem czy wypiłam już dwie poranne kawy czy tylko jednąO.o :haha: Wczoraj odreagowywałam co poskutkowało nabyciem pary butów (idealny rozmiar 1 i 1/2), sukienki, sweterka, spódnicy i spodni xdo torebce, idealnej na duże zakupy, nie powinnam wspominać bo od tego to powinna mnie już ręka boska bronić xd

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Nigdy nie predystynowałam do Idealii języka niemieckiego. Jako samouk i człowiek jednocześnie, mam prawo do błędów. A nie myli się tylko ten, który....no własnie....to nie ja :haha:I nie będę nic poprawiać...basta...padam na dziób :donos:

Nie popelnianie błędów jest problemem ale przyznanie się do nich i do faktu że nie miało sie racji....

Grunt być dobrym dla siebie

No to dałaś rade

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NNNdanuta napisał:

Witam :cześć: Tak się zaczytałam, że nie wiem czy wypiłam już dwie poranne kawy czy tylko jednąO.o :haha: Wczoraj odreagowywałam co poskutkowało nabyciem pary butów (idealny rozmiar 1 i 1/2), sukienki, sweterka, spódnicy i spodni xdo torebce, idealnej na duże zakupy, nie powinnam wspominać bo od tego to powinna mnie już ręka boska bronić xd

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

A kupiłaś duży porfel na dużo pieniędzy??????Dzień dobry 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, foczka63 napisał:

Witaski:)Ciepło:)Ptaszki już gniazka wiją,mech z dachu zbierają.Wiosna będzie w lutym...

Fajnego dnia:)

Wczoraj gęsi sejmik rozpoczęły  pod oknami...

Śmiać się czy martwić??jakoś to trochę przewalone wszystko ...wiosna w styczniu to kiedy lato?? Marzec??

Jesień w czerwcu?? A zima??? Taka że śniegiem i lekkim mrozem??

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Jak wiosna w lutym przyjdzie to będę w zimowej kurtce do końca marca łazić....wczoraj jedną taką wiosenną na oku miałam ale była okropnie droga....:mur:i trochę jakby przymała....i całe szczęście.

Miłego dnia.

Wczoraj w galerii nowy sklep otworzyli ...TRENDY się nazywa...Mają fajne ciuszki i ceny z nóg nie zwalaja...to i owo mi w ręce wpadło ale byłam "nieprzekupna"...nic nie kupilam..A było jak na mnie...se pomacalam...

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko.Coraz widniej za oknem, dnia przybywa szybciutko:dobrze:. Nie pada:333_cloud_rain:, znaczy się dobrze jest.

Dziś sobota trzeba odkurzyć trochę, a potem świętować weekend:haha:.

Życzę spokojnej soboty i smacznej kawusi:kawa: wszystkim:dyskusja:

a2e1cfa3-c9c4-46d5-8577-445dab48d19b.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...