Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MisiekFfm napisał:

Jasne :cześć3:

1. pełen światła, taki, którego nie przesłaniają chmury, mgły, dymy itp.; widny, słoneczny, bezchmurny, czysty;
2. taki, który daje jasne światło, oślepia blaskiem;
3. blady, zbliżony kolorem do białego; przejrzysty;
4. przenośnie: taki, który świadczy o czyjejś pogodzie ducha, wyraża wesołość, szczerość, otwartość, życzliwość; radosny, pogodny;
5. przenośnie: taki, który pozbawione jest trosk; pozytywny, szczęśliwy, pomyślny, radosny;
6. zrozumiały, niebudzący wątpliwości, prosty;
7. o głosie: taki, który ma wysoką, czystą barwę

xd

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

1. pełen światła, taki, którego nie przesłaniają chmury, mgły, dymy itp.; widny, słoneczny, bezchmurny, czysty;
2. taki, który daje jasne światło, oślepia blaskiem;
3. blady, zbliżony kolorem do białego; przejrzysty;
4. przenośnie: taki, który świadczy o czyjejś pogodzie ducha, wyraża wesołość, szczerość, otwartość, życzliwość; radosny, pogodny;
5. przenośnie: taki, który pozbawione jest trosk; pozytywny, szczęśliwy, pomyślny, radosny;
6. zrozumiały, niebudzący wątpliwości, prosty;
7. o głosie: taki, który ma wysoką, czystą barwę

xd

Tylko "trójkę" bym odrzucił.

Reszta może być. 

A ty, tak to wszystko z głowy, czy też z translatora?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

1. pełen światła, taki, którego nie przesłaniają chmury, mgły, dymy itp.; widny, słoneczny, bezchmurny, czysty;
2. taki, który daje jasne światło, oślepia blaskiem;
3. blady, zbliżony kolorem do białego; przejrzysty;
4. przenośnie: taki, który świadczy o czyjejś pogodzie ducha, wyraża wesołość, szczerość, otwartość, życzliwość; radosny, pogodny;
5. przenośnie: taki, który pozbawione jest trosk; pozytywny, szczęśliwy, pomyślny, radosny;
6. zrozumiały, niebudzący wątpliwości, prosty;
7. o głosie: taki, który ma wysoką, czystą barwę

xd

Czytam i nic mi te siedem punktów nie mówią

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Mnie już dzisiaj nic nie rozsierdzi. Kawe piłam w superanckim towarzystwie naszej Joy, więc sam rozumiesz:p

Ty to masz szczescie.... Ulokowalas sie  w dobrym miejscu,gdzie tyle opiekunek kolo ciebie przebywa.

U mnie pusto! Wypatruje i nikogo nie widze.

Foczka jest 55km ode mnie,a z 10km od mojej siostry ,kolo Taunusstein. Poczekam jak do Kulki znow zawita i chyba cos zorganizuje. 

Doda  w tamtym roku tez niedaleko byla,ale nie spotkalysmy sie.

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Andreaa napisał:

Ty to masz szczescie.... Ulokowalas sie  w dobrym miejscu,gdzie tyle opiekunek kolo ciebie przebywa.

U mnie pusto! Wypatruje i nikogo nie widze.

Foczka jest 55km ode mnie,a z 10km od mojej siostry ,kolo Taunusstein. Poczekam jak do Kulki znow zawita i chyba cos zorganizuje. 

Doda  w tamtym roku tez niedaleko byla,ale nie spotkalysmy sie.

A gdzie tam blisko. Dziewczyny mnie odwiedzają jak mają po trasie. Albo przyjeżdżają specjalnie, żeby mnie wytarmosićxd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

A gdzie tam blisko. Dziewczyny mnie odwiedzają jak mają po trasie. Albo przyjeżdżają specjalnie, żeby mnie wytarmosićxd

Może i ja wstąpię do piekieł

- niedługo będzie mi po drodze . 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Niestety. Już mają dla mnie nowa robotę. A liczyłam na to że posiedzę trochę dłużej w domku Szczęśliwcy czekają na nowe miejsce pracy nawet miesiąc. :smutek:

A dziwisz się? :haha:Wszak robota kocha....no właśnie :donos::mur: Ale moc będzie z tobą i dostaniesz lajcik za fajną kasę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...