Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno idzie wiosna!!! Poszedłem obudzić z zaproszeniem na śniadanie a tu dwie pszczółki w jednym łożu(pomimo oddzielnych sypialni) się przeciągają i dziwnie uśmiechają. Bezapelacyjnie! Musi koniec zimy!!!

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, LACH napisał:

Malutkie, ze szpiczastym ryjkiem ryjówki. Tu podobnie. Sito z trawnika. Sowy mają radochę.

U mnie cały dzień polują jastrzębie, pustułki i co tam jeszcze drapieżnego. 

A w Basze stoi sobie czapla siwa i też poluje... 

... na pstrągi . 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Aż takiego paskudnego ryjka to ja nie mam :szydera:

Oj...

Nie żartuj 

P3 są na allegro nie do kupienia Szogun zamówił p2..ja chce do domu parę sztuk zabrać.. te kosmetyczne które używałam przy jego żonie to raczej dekoracja niż ochrona

 

Pomyśl będziesz wyglądać...tajemniczo

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucinda napisał:

Oj...

Nie żartuj 

P3 są na allegro nie do kupienia Szogun zamówił p2..ja chce do domu parę sztuk zabrać.. te kosmetyczne które używałam przy jego żonie to raczej dekoracja niż ochrona

 

Pomyśl będziesz wyglądać...tajemniczo

Ale po co ? Po kiego diabła nam nosić maski ? Chodzi o ten wirus ? Musiałabym się chyba z koniem na rozum zamienić.

Jeśli każą mi w pracy nosić to będę nosiła ale dobrowolnie i jeszcze za to płacić ? 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

U mnie pochmurnawo i u @violka też , chcę w końcu konkretnego słoneczka,bo ciemno jak w... Półmetek minęłam i czekam aż się styczeń skończy. To jest najdłuższy miesiąc w roku, wlecze się niemiłosiernie

Pogody ducha i pchamy te taczki dalej, nieprzerywając zawijania w sreberka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Buuuu:(

Ale ma dla ciebie dwie dobre wiadomosci:

Po pierwsze - walkę oddaję walkowerem, bo Misiowa kategorycznie zabroniła mi golić klatę. 

Po drugie - zostało mi jeszcze trochę gulaszu i spory kawał ciasta od Misiowej. Mogę ci podesłać fotki. 

:cześć3:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MisiekFfm napisał:

Ale ma dla ciebie dwie dobre wiadomosci:

Po pierwsze - walkę oddaję walkowerem, bo Misiowa kategorycznie zabroniła mi golić klatę. 

Po drugie - zostało mi jeszcze trochę gulaszu i spory kawał ciasta od Misiowej. Mogę ci podesłać fotki. 

:cześć3:

Jak Ci zaraz przyfranzolę to Ci się fotek szybko odechce!:grzmotnąć:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Gulasz mam swój własny. I buraczki też. Ale za ciacho masz wciry! I nawet Pani Misiowa nie powstrzyma mojej furiii!:grzmotnąć:

Niepowtarzalna lekkość i smak. Rozpływa się w ustach. 

Można nie przestawać go jeść . 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosenne dzień dobry..:love: miałam się rano przywitać,ale po wyprawieniu Wernerka do przedszkola położyłam się jeszcze na chwilkę...i tak jakoś dwie godzinki się z tego zrobiło :haha: teraz rozwiesiłam moje osobiste pranie, przekąsilam co nieco i może potem jakiś wypad na miasto z Niną uskutecznimy...na  razie jeszcze uskutecznia cotygodniową  lekcję z informatykiem. :tak2:..miłego piątku kochani..:cześć: od jutra ponoć ma lać całe 3 dni tutaj :słabo:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Takie mam pytanko, czy macie juz informację o podwyżkach za wywóz śmieci w waszych miejscach zamieszkania? Ja własnie się dowiedziałam, że segregowane 29 zł od osoby (było 9 zł) , a niesegregowane 58 od osoby (było 18 zł). To dotyczy tych, ktorzy mieszkają w swoich domach. Lokatorzy bloków, kamienic itd.... będą płacić za śmieci od zuzycia wody :d . cyt; 

W przypadku budynków wielolokalowych (m.in. bloki) opłaty zależeć będą od ilości zużytej wody. Stawka wynosić będzie 11,15 zł za 1 m3 wody oraz 22,30 zł za 1 m3 zużytej wody, gdy nie będzie spełniany obowiązek selektywnej zbiórki odpadów. Podobnie jak do tej pory, deklaracje w imieniu lokatorów składać będą zarządcy nieruchomośc. Szaleństwo po prostu.

Edytowane przez Dodzisława
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...