Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.Budzę się przed budzikiem.Jest lato,słońce świeci więc może być.Kulka parę razy wstawała po szóstej ,ale sprowadziłam ją na ziemię.Dla mnie to szok ,że przed siódmą pobudka.No ,ale jeden turnus ok.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy !

Słonko pięknie " nadaje" , ptaszęta świergolą ,a ja dzisiaj muszę moją " Ptaszynę" ( 142 kg " żywca" :haha:) wyduszować , czyli sauna dla mnie tyż będzie w gratisie ....:szydera: 

I ...." trzynastego wszystko zdarzyć się może , trzynastego , trzynastego świat w różowym kolorze ..." 

Miłego Mordecki .:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się poskarżyć muszę....:smutek: Nie wyspałam się....i to nie dlatego, że ktoś mi przeszkadzał....parę dni temu przeciągu w kark "dostałam"....:przekleństwa: Łykam Polopirynę jak cukierki, a to cholerstwo nie przechodzi...:przekleństwa:  Podobno nie ma na tę dolegliwość lekarstwa....:smutek:Przeczekać trzeba...:smutek: Ktoś mnie pożałuje? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Jeszcze nie zeszłam na dół sprawdzić co Kasieńka nawywijała. :haha:Jestem pewna że coś nabroiła, w końcu piątek i to trzynastego. :szydera:

Mój dr. dał mi dzisiaj spokój ....Przespał całą noc i dopiero przed chwilą " baby phone " nadało mi , że chce siusiu , ale obsłużyła go Elka , bo dziś do pracy jedzie na 9-tą ..... O 8.30 zawita pani Turecka , bo piątek to dzień pucowania ...Dr. przeze mnie budzony będzie przed 9-tą ...Turecka będzie wtedy kończyła picie kawy i pogaduchy z Elką ...My do łazienki ...poranna obsługa ....potem śniadanie w jadalnym ....Turecka w tym czasie wypucuje salony i ...On na swój fotel ...ja szybciorem do pralni ...później posiedzę na kanapie przy ławie na której już będzie czekał na mnie laptop ....Nooo....a ok. 12-tej znów pojawi się Elka na moją dwugodzinną pauzę ...W tym czasie moje przepierki już powinny być suche ..do poskładania tylko ...Niestety , ale jedną ...może niecałą godzinę z pauzy będę musiała sobie podkraść na dopucowanie swoich apartamentów ( pokój ...łazienka i przedpokój ) , ale dużo tego nie będzie , bo na co dzień starałam się nie świnić za mocno i regularnie też sprzątałam ...Oj ...ten dzisiejszy dzień mi zleci , że ho ...ho ...hoooo...a może jeszcze szybciej :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ja się poskarżyć muszę....:smutek: Nie wyspałam się....i to nie dlatego, że ktoś mi przeszkadzał....parę dni temu przeciągu w kark "dostałam"....:przekleństwa: Łykam Polopirynę jak cukierki, a to cholerstwo nie przechodzi...:przekleństwa:  Podobno nie ma na tę dolegliwość lekarstwa....:smutek:Przeczekać trzeba...:smutek: Ktoś mnie pożałuje? :haha:

Ja Cię pożałuję...:cmok: i tego też nie żałuję , choć może lepiej nie ,bo Danuśka Wólkiennówka twierdzi,że wirus forumowy roznoszę ... chociaż przy moich umiejętnościach technicznych ,to jest możliwe.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja się poskarżyć muszę....:smutek: Nie wyspałam się....i to nie dlatego, że ktoś mi przeszkadzał....parę dni temu przeciągu w kark "dostałam"....:przekleństwa: Łykam Polopirynę jak cukierki, a to cholerstwo nie przechodzi...:przekleństwa:  Podobno nie ma na tę dolegliwość lekarstwa....:smutek:Przeczekać trzeba...:smutek: Ktoś mnie pożałuje? :haha:

To wygląda na kręcz szyi (jeżeli sa problemy z poruszaniem głową). Mi raz szybciorem pomógł balsam ze świstaka, więc sama to polecam... :tak2: Troche więcej niż 20 polskich złotych i można smarować cały dzionek :) i oczywiście nie stawać w przeciągach... )))))

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Ja Cię pożałuję...:cmok: i tego też nie żałuję , choć może lepiej nie ,bo Danuśka Wólkiennówka twierdzi,że wirus forumowy roznoszę ... chociaż przy moich umiejętnościach technicznych ,to jest możliwe.:szydera:

Nie roznosisz wirusa żadnego....może jakieś pozytywne fluidy, ale wirusa....na sicher nicht....:szydera: Mnie załatwił mój osobisty kuzyn z miasta Łodzi...:przekleństwa: Oszczędzał klimatyzację w samochodzie, okienka otwierał, przeciąg robił...>:( Zatem moja przypadłość z miasta Łodzi pochodzi...:przekleństwa: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Ja Cię pożałuję...:cmok: i tego też nie żałuję , choć może lepiej nie ,bo Danuśka Wólkiennówka twierdzi,że wirus forumowy roznoszę ... chociaż przy moich umiejętnościach technicznych ,to jest możliwe.:szydera:

:d:cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

To wygląda na kręcz szyi (jeżeli sa problemy z poruszaniem głową). Mi raz szybciorem pomógł balsam ze świstaka, więc sama to polecam... :tak2: Troche więcej niż 20 polskich złotych i można smarować cały dzionek :) i oczywiście nie stawać w przeciągach... )))))

Ja się dorobiłam klasycznego porażenia nerwu na skutek przeciągu....:smutek:Dawno, dawno temu.....to wstęp do tragedii...poraziło mi nerw twarzy, więc jestem świadoma co mi jest...i leczenie zastosowałam zgodnie z sugestiami neurologa...Tylko polopiryna...:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja się dorobiłam klasycznego porażenia nerwu na skutek przeciągu....:smutek:Dawno, dawno temu.....to wstęp do tragedii...poraziło mi nerw twarzy, więc jestem świadoma co mi jest...i leczenie zastosowałam zgodnie z sugestiami neurologa...Tylko polopiryna...:|

Dobrze wiedzieć ... i nie zazdroszczę :o

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja się poskarżyć muszę....:smutek: Nie wyspałam się....i to nie dlatego, że ktoś mi przeszkadzał....parę dni temu przeciągu w kark "dostałam"....:przekleństwa: Łykam Polopirynę jak cukierki, a to cholerstwo nie przechodzi...:przekleństwa:  Podobno nie ma na tę dolegliwość lekarstwa....:smutek:Przeczekać trzeba...:smutek: Ktoś mnie pożałuje? :haha:

Ja też Ciebie pożałuję i mocno przytulam :cmok:Miałam to cholerstwo kupę lat temu ...Z jakiegoś tam wtedy Towarzystwa Przyjaźni Polsko -Węgierskiej jechaliśmy pociągiem na dwutygodniowy pobyt ( czyt. na roboty ) i wtedy na korytarzach pociągów jarało się jeszcze cugasy ...Okna bez przerwy ktoś otwierał ...no i poszszłooo...trafiło na mnie ...Nie pamiętam , ale chyba do końca pobytu na tabsach jechałam . Tylko "pyralgina " na mnie działała i trochę ulgi miałam ....Jeszcze to cholerne moje " otoczenie " dokuczało mi "Baśka ..coś ty taka sztywna się zrobiłaś ...zarozumiała jakaś , czy coo ?! " ....a ja cierpiałam strasznie nie mogąc szyją kręcić  , tylko całe tułowie musiałam nadwyrężać :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja też Ciebie pożałuję i mocno przytulam :cmok:Miałam to cholerstwo kupę lat temu ...Z jakiegoś tam wtedy Towarzystwa Przyjaźni Polsko -Węgierskiej jechaliśmy pociągiem na dwutygodniowy pobyt ( czyt. na roboty ) i wtedy na korytarzach pociągów jarało się jeszcze cugasy ...Okna bez przerwy ktoś otwierał ...no i poszszłooo...trafiło na mnie ...Nie pamiętam , ale chyba do końca pobytu na tabsach jechałam . Tylko "pyralgina " na mnie działała i trochę ulgi miałam ....Jeszcze to cholerne moje " otoczenie " dokuczało mi "Baśka ..coś ty taka sztywna się zrobiłaś ...zarozumiała jakaś , czy coo ?! " ....a ja cierpiałam strasznie nie mogąc szyją kręcić  , tylko całe tułowie musiałam nadwyrężać :płacz:

Cierpienie....cierpienie...:smutek: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...