Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, LACH napisał:

Spoko, ja w tamte okolice zapowiem się z czterodniowym wyprzedzeniem. Będziesz miała czas się wylaszczyć na spotkanie pod palcem Bismarka. Oczywiście każdy płaci za siebie

Przyniosę ekstra "ambasadora"

Jesteś już taki duży , że powinieneś wiedzieć , że kobietom , najbardziej zależy na tym , żeby wyglądać lepiej od innych bab . Bez urazy , ale na spotkanie z Tobą , spokojnie mogę wybrać się w dresach :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Jesteś już taki duży , że powinieneś wiedzieć , że kobietom , najbardziej zależy na tym , żeby wyglądać lepiej od innych bab . Bez urazy , ale na spotkanie z Tobą , spokojnie mogę wybrać się w dresach :haha:

Ok.

Przyjdę jako bieluśki kucharz. Dlatego nikt nam nie zwróci uwagi, że przytachałem ciasto

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, violka napisał:

 @Afryka:sos:

Dzisiaj mamy znowu spotkanie i jako , że wiedziałam o jej planowanych zakupach poprosiłam o kupno paru rzeczy , które miała dostarczyć o 14/sytej . Przed chwilą , wreszcie podniosłam zadek , aby umyć kłaki . Ciuchy na spotkanie , które wybierałam przez godzinę :haha: już wiszą na fotelu , a tu dzwonek do drzwi :oChyba nie muszę tłumaczyć , kto zrobił mi niespodziankę . ......... Tak więc .... Ja znowu w wyciągniętych dresach z niewyjściową fryzurą itd :rozpacz: 

Chyba się pochlastam :szydera:

Matko bosko czynstochowsko! A ja w chałupie popitalam w najnowszej kolekcji od Armaniego! Byłabym zapomniała, na nogach oczywiście szpilki od Louboutina, z czerwoną podeszwą, a fryzura oczywiście spod palców Maniewskiego... I to było na tyle. :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

Matko bosko czynstochowsko! A ja w chałupie popitalam w najnowszej kolekcji od Armaniego! Byłabym zapomniała, na nogach oczywiście szpilki od Louboutina, z czerwoną podeszwą, a fryzura oczywiście spod palców Maniewskiego... I to było na tyle. :cmok:

Teraz , toś mnie podłamała tą najnowszą kolekcją :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Mam nadzieje,ze nie zejde

z tego swiata.

Okropnie sie czulam wczoraj, noc straszna,teraz troche lepiej.

Nos mam jak klamka od zakrystii:haha:

Wygrzebalam cala apteczke z PL.

Znalazlam nawet Scorbolamid.

W tym domu, nie ma termometru:kopara:

Wpakowalam sie do lozka juz o 20.30 

POp znowu ,,wonity zderli,,

Ale dala rade.

Slonca!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, violka napisał:

Wiecie co ? Teraz zdałam sobie sprawę , że mam przerąbane z naszą @Afryka:sos:

Podczas naszego pierwszego spotkania , nie zdążyłam się wylasić , bo przyszedł niezapowiedziany bratanek Diablicy i musiałam siedzieć z nim przy stole , gdyż nie wypadało powiedzieć " sorry , ale nie mam czasu , bo muszę się zrobić teraz na człowieka " Tak więc ..... pierwsze , długo wyczekiwane spotkania , a ja zaprezentowałam się taka niedorobiona :haha:

Dzisiaj mamy znowu spotkanie i jako , że wiedziałam o jej planowanych zakupach poprosiłam o kupno paru rzeczy , które miała dostarczyć o 14/sytej . Przed chwilą , wreszcie podniosłam zadek , aby umyć kłaki . Ciuchy na spotkanie , które wybierałam przez godzinę :haha: już wiszą na fotelu , a tu dzwonek do drzwi :oChyba nie muszę tłumaczyć , kto zrobił mi niespodziankę . ......... Tak więc .... Ja znowu w wyciągniętych dresach z niewyjściową fryzurą itd :rozpacz: 

Chyba się pochlastam :szydera:

A @Afryka pewnie wylaszczona....to @ jedna....tym bardziej boli  :szydera:  przytulam Cię Violuś....:cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Wstyd może się przyznać ale dokładnie tak się dzisiaj czujęxd

Wstyd to kraść,z d..spaść i na d.... zasnąć:)

Ja bym wolała powiedzieć ,że czuję się jak pół doopy zza krzaka,cokolwiek to znaczy,ha ha ha .Ale zawsze w temacie doopy pozostaje:(

Tłuk źle się kojarzy a doopa to zawsze doopa,nawet pół:)

Idę pospać:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

Chyba i ja zaloze ,,obczasy,, i jakis zwiewny peniuar, ma przyjsc kuzyn pop -profesor, ma zbadac NAS OBIE.

Bo do konowala domowego ichniego nie pojde,

Ma braki,albo olal mnie kiedys.:przekleństwa:

Ty się nie ubieraj , bo do konowała to trza się rozbierać :d Lepiej odśwież sobie depilację :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...