Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, violka napisał:

Czy Ty na pewno jesteś Myszą ? Ja tu widzę wrednego Małpiszona >:( Idz Ty jeszcze raz do lustra :haha:I no nie zapomnij bryli przyodziać :szydera:

Ja wredna? Ja jestem jak miód! Słodka i kochana! Dzięki Tobie zresztą. Tak mi samopoczucie poprawiłaś, że aż żyć mi się chce. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja wredna? Ja jestem jak miód! Słodka i kochana! Dzięki Tobie zresztą. Tak mi samopoczucie poprawiłaś, że aż żyć mi się chce. :haha:

Coś bym dopisała , ale idę się wyduszować , bo wczoraj w tych nerwach nie było czasu , a  dzisiaj od rana zbieram siły . Niedługo zacznę capieć jak świnia , a 2 świnie na jednym forum to juz przesada :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Coś bym dopisała , ale idę się wyduszować , bo wczoraj w tych nerwach nie było czasu , a  dzisiaj od rana zbieram siły . Niedługo zacznę capieć jak świnia , a 2 świnie na jednym forum to juz przesada :haha:

Rozglądaj się bacznie czy nie śledzi Cię jakiś stróż aniołek. Lub inne diablątkoxd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nic tak nie pociesza jak nieszczęście innych :szydera:

 

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Ciiiichaj kobieto, znaczy stul ryjek Świnko! Bo się wyda i Violonczela młoteczek wyciągnie zza podwiązki:haha:

:grzmotnąć::grzmotnąć:

Aż mi lepiej . Zapomniałam jaką frajdę przynosi mi obsługiwanie się tym młotkiem :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Moja Kurka też wigorniejsza przy obcych. Ruchów dostaje aż miło popatrzeć, bo normalnie to siły nie ma, żeby rękę wyciągnąć i po nosie się podrapać, a jak już wyciąga to trafia nią do nocha po jakiś 5 minutach. Aż nieraz brzydkie rzeczy do niej w myślach wygaduję. Dobrze, że mi w nich czytać nie umie bo awantura byłaby jak malowanie:haha:

Fioletko....mnie też się w myślach kłębią nieraz brzydkie słowa ale to tak pod koniec zlecenia....teraz nie...dopiro czwarty dzień tu jestem....:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Ja 10, ale już miewam chęci popelnienia mordu gołymi myślami

Ja sobie ulżyłam dzisiaj w nocy . Jak diablica zaczęła bawić sie w podnoszenie i opuszczanie rolet , to wystrzeliłam z pokoju jak z armaty , opierdaczyłam , kazałam natychmiast iść do sypialni i jeszcze nigdy nie widziałam u niej tak szybkich ruchów . W 5 sekund opuściłam rolety , wykręciłam wszystkie żarówki z pokoju i  w korytarzu , a ona już grzecznie leżała nakryta kołderką i nawet nie prosiła o pomoc . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ja sobie ulżyłam dzisiaj w nocy . Jak diablica zaczęła bawić sie w podnoszenie i opuszczanie rolet , to wystrzeliłam z pokoju jak z armaty , opierdaczyłam , kazałam natychmiast iść do sypialni i jeszcze nigdy nie widziałam u niej tak szybkich ruchów . W 5 sekund opuściłam rolety , wykręciłam wszystkie żarówki z pokoju i  w korytarzu , a ona już grzecznie leżała nakryta kołderką i nawet nie prosiła o pomoc . 

A wiesz, że opierdziantus na moją Kurkę też działa? Widać gołym okiem, że to ta sama pula genów:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

Ja sobie ulżyłam dzisiaj w nocy . Jak diablica zaczęła bawić sie w podnoszenie i opuszczanie rolet , to wystrzeliłam z pokoju jak z armaty , opierdaczyłam , kazałam natychmiast iść do sypialni i jeszcze nigdy nie widziałam u niej tak szybkich ruchów . W 5 sekund opuściłam rolety , wykręciłam wszystkie żarówki z pokoju i  w korytarzu , a ona już grzecznie leżała nakryta kołderką i nawet nie prosiła o pomoc . 

Kuźwa padam że śmiechu :szydera: głowa napierdziela, śmiać się nie mogę bo dekielek mi zaraz podskakuje. Chciałabym tę akcję zobaczyć i Ciebie w niej :trele: Ty to jednak potrafisz humor poprawić ❤

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...