Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Całą noc lało:333_cloud_rain:, mam nadzieję, że już nie będzie:327_sunny:, bo mamy w planach z pdp wypad na obiad do Aschaffenburga:476_red_car:, ona spotka się ze swoją grupą :dyskusja: a ja pozwiedzam miasto, piękne jest:oklaski:

Meteorolog to jedyny zawód, w którym człowiek może się pomylić legalnie:haha:

Życzę wszystkim miłego dnia:cmok:

pobrane (27).jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, foczka63 napisał:

Witaski:)W miasto dziś ruszam ,jak tylko Kulkę odprawię:)Ale już jestem zła,bo wprawdzie mgła się skończyła ,ale za to leje od wczoraj :(Nic to,z cukru nie jestem ,chęć ujrzenia cywilizacji silniejsza ,no i ostatnia okazja ku temu przed powrotem do domu:)

Ostatni wtorek:):):)

U mnie też leje i chyba zrezygnuję z wyprawy do miasta. Ale deszczowe prognozy są na cały tydzień. Może trochę mniej będzie padać po południu ? Zobaczymy.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ellax2 napisał:

Wczoraj wieczorem napadła mnie jakaś banda i zagroziła w łeb, w dziób i nie wiem co tam jeszcze, to się zestrachałam i muszę się przywitać grzecznie - dzień dobry Państwu i miłego wtorku. Przede wszystkim tej bandzie :)

Można ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam Rodacy w Pracy i na urlopach :-)

U mnie ulewa,siedze dzis  w domu. Jakos tak ciemno wszedzie......;)

Zle spalam.   Ok. 11.00 w nocy musialam przemeblowanie robic. 

Siedzialam sobie po ,,turecku" na lozku przy lapku,a nagle jak nie pierdykne do srodka lozka!!!!

Ale sie przestraszylam. Loze mi sie zawalilo,zarwalo,razem ze mna. 

Dziadeczka nie bylo,bo jeszcze na  baletach u kolegi przebywal. I dobrze,bo jak on by mi zaczal pomagac,to by  sie do rana zeszlo. Musialam drugie lozko przytargac z drugiego pokoju,takie samo,jak te zarwane.  

Narobilam sie,duzo dzwigalam,ale jakos dalam rade.

Dziadek wrocil po 12.00 to juz po sprawie bylo. 

 

Zycze spokojnego czwartku :-)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Ellax2 napisał:

Wczoraj wieczorem napadła mnie jakaś banda i zagroziła w łeb, w dziób i nie wiem co tam jeszcze, to się zestrachałam i muszę się przywitać grzecznie - dzień dobry Państwu i miłego wtorku. Przede wszystkim tej bandzie :)

No...i tak się należy :cmok: A na drugi raz proszę nie dopuszczać do wywierania pressingu, tylko bywać regularnie, niczym honorowy krwiodawca na upuszczaniu krwi niewinnej :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...