Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wam  :-)

Na poczatku pozdrowionka ,bo dawno mnie tu u Was nie bylo.

Mam pytanie. 

Pare dni temu chcialam wejsc na WhatsApp,a tu informacja ,ze nie moge juz  z niego korzystac,bo na tym telefonie nie jest juz ta aplikacja obslugiwana. No i dalej cos o Mikrosofcie,ze sie juz ,,prawie" konczy i musze miec inny system. np: Androida(cos takiego). Wychodzi na to ,ze bede musiala zmienic telefon na inny,bo mam nokia,chociaz nie taka stara.

Trudno,jak trzeba,to trzeba,ale jestem  w De i teraz tego nie zmienie. Czytalam troche  w necie i wszedzie to samo. Nawet ,,sklep" w tel. juz mi nie dziala. Powoli sa wylaczane aplikacje.

Czy ktos wie cos wiecej na ten temat,albo ma sposob,zeby jednak na te kilka tygodni jeszcze jakos ten WhatsApp odzyskac? To zawsze darmowa rozmowa ze wszystkimi,a tu taka niespodzianka. Zabrali i juz!!!

Dzieki z gory i jeszcze raz wszystkiego dobrego zycze :-)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MisiekFfm napisał:

@Andreaa@Andreaa??? .

Wszelki duch... . 

A z Nokią, to będziesz miała problem. Telefon  z Androidem kupisz już za niewielkie pieniądze. 

Hejka Misiaku:-)

Mam od kilku dobrych lat umowe z Plusem. Zaden problem wziasc nowy telefon i umowe przedluzyc,ale  w De jestem ,a tu nic z tym nie zrobie. Dopiero jak zjade do domu,bede mogla to zalatwic,ale to troche potrwa.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MisiekFfm napisał:

Dzieki :-) Czytalam ...... Wychodzi na to ,ze nic sie nie da zrobic. Gdyby mi ,,sklep" dzialal,to moglabym  jeszcze raz pobrac,chociaz sprawdzic,czy sie da,ale i to juz ucieklo.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

Dzieki :-) Czytalam ...... Wychodzi na to ,ze nic sie nie da zrobic. Gdyby mi ,,sklep" dzialal,to moglabym  jeszcze raz pobrac,chociaz sprawdzic,czy sie da,ale i to juz ucieklo.

Nic, tylko szukać telefonu. 

Kup jakiegoś Samsunga. One wszystkie dobre. Nie musi być nowy. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andreaa policz dokładnie. Nie opłaca się brać nowego telefonu przedłużając umowę bo tak czy inaczej zapłacisz więcej. Sprawdź pakiety bez nowego telefonu i z nowym telefonem. Ja już od dawna mam telefon na kartę i co kilka lat kupuje nowy za gotówkę. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MisiekFfm napisał:

Zależy gdzie jesteś. W miastach i miasteczkach jest zawsze jakiś punkt sprzedaży i naprawy telefonów. Już za 30 EUR można kupić niezły, oczywiście używany. 

No wlasnie... To dobry pomysl. Na czas pracy jakis sobie przygarnac,a potem juz  w domu nowy z Plusa wziasc.

Oj Misiaku... O tym nie pomyslalam. To swieza sprawa z tym Whatsappem,przestraszylam sie,ze mi wszystko poznika ,a ja  dopiero do De przyjechalam.. Moze nawet moja siostra tu  w De ma jakis do pozyczenia. 

Jeszcze raz dzieki. :-)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

@Andreaa policz dokładnie. Nie opłaca się brać nowego telefonu przedłużając umowę bo tak czy inaczej zapłacisz więcej. Sprawdź pakiety bez nowego telefonu i z nowym telefonem. Ja już od dawna mam telefon na kartę i co kilka lat kupuje nowy za gotówkę. 

Tak sie przyczepilam do tego Plusa i tych nowych telefonow,ze jeszcze nigdy za gotowke tel. nie mialam. 

Na swieta bede  w domu . Wtedy tez umowa mi sie konczy. Mialam telefon na karte,to mi sie abonamentu zachcialo. Sprawdze te pakiety. 

W sumie to jestem zla,bo moj telefon Nokia jest ok i nie jest stary. Przyzwyczailam sie do niego bardzo ,a tu zmuszaja mnie,zebym sie go pozbyla,bo im sie zmian zachcialo.

Teraz to faktycznie lepiej jakis uzywany kupic,bo niewiadomo co za 2 lata wymysla,a nowiego-wiadomo... zawsze szkoda,bo tanie nie sa.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Andreaa policz dokładnie. Nie opłaca się brać nowego telefonu przedłużając umowę bo tak czy inaczej zapłacisz więcej. Sprawdź pakiety bez nowego telefonu i z nowym telefonem. Ja już od dawna mam telefon na kartę i co kilka lat kupuje nowy za gotówkę. 

Ja mam abonament, ale telefony kupuję za gotówkę. Obecnie Samsung S6 Edge plus. I bardzo sobie chwalę taki wybór :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...