Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest niedziela.., informuję jakby komuś umknęło xd Witam serdecznie :cześć: U mnie to dzień duszowania, więc radość z powodu jej nastania mnie nie rozpiera xd ale utrwalę umiejętność mycia pdp "pci" męskiej pod prysznicem bo zrobię to po raz drugi xd Z przyjemnych rzeczy to właśnie mija mi drugi tydzień pobytu tutaj, ile jeszcze przede mną nie wiem bo rozpatruję różne opcje, ale na pewno do końca lutego :d Stała królowa tej miejscówki planuje powrót w czerwcu bo z początkiem marca spodziewa się wnuka pierworodnego i chce trochę przy nim pobyć :) To na tyle ...

Miłego i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, wariatka ogladałam wczoraj CHYŁKĘ sez.2 ,do nocy ciemnej i dziś zdziwiona ,że budzik dzwoni:(Mało spałam,ale warto było :)Zajefajny serial!

Niewyspane dzień dobry więc.Mrozik lekki,takie z minus dwa będzie.Ale śniegu ani ani. 

Równiutkie 2 tygodnie do cywila zostało:)Tym razem czas mi się tu wlecze niemiłosiernie.niczym guma arabska:(Buuu:(

Spokjniutkiej niedzieli:)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeń doooobry....już jestem :oklaski: Chociaż miałam plan....pospać do 10-tej :haha:Ale zapomniałam, że te czasy, gdy było to realne, minęły bezpowrotnie :szydera: Mam więc dwie i pół godziny zaoszczędzone na popołudniową drzemkę :szydera: Niestety, ale nie skorzystam z tej możliwości, bo goście przeszkodzą w realizacji tego ambitnego planu :haha: Ale..co by nie było, postanowiłam obijać się jak to tylko możliwe :oklaski: Zatem przedstawiam moje motto na dzisiaj...725739529_dziedobryniedzielajeyk.jpg.b14bedacbc29497b6edb74682b48e030.jpg....never :oklaski: I tego życzę wam dzisiaj.....obijania, genisowania, leniuchowania...po prostu wspaniałej niedzieli :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

I znów pospałam do oporu . Obudziłam się po 6-tej , wstałam , oczywiście pierwsze kroki do łazienki , potem poodsłaniałam rolety ....przyznaję się bez bicia , że kilka sztachnięć dymkiem też było .....ale jak uprzytomniłam sobie , że dzisiaj niedziela , że czas mnie nie goni ....no to walnęłam się jeszcze w bety i dospałam do 9-tej :haha:Dziś dzień bez szczególnych planów ...znaczy się wszystko powolutku ....pogoda ładna , może przejdę się trochę , zajrzę ,czy mi ktoś kwatery nie zajumał , ale wrócę ...jeszcze nie pora , nie spieszę się :haha:Później jakiś obiad i to nie wymagający specjalnych wysiłków , bo mięso i dodatki mam od wczoraj ( pierś kaczki  /buraczki zasmażane)   ....tylko ziemniaka albo jakąś kaszę ugotuję ....Później popatrzę i pokibicuję naszym Orłom , polukam w lapka , sięgnę z półki jakąś książkę , poczytam i niedziela zleci . Tydzień był trochę nerwowy ...trzeba zakończyć go odpoczynkiem , wynudzić się , odstresować :d

Miłej , spokojnej niedzieli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...