Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry :d . Wiosna na całego i gdyby nie fakt, żem na emigracji :d , to juz bym w ogrodzie była :d :d :d 

Miłego dnia dla Wsiech.

A ja nie na wygnaniu, a i tak żadna siła nie wygna mnie do ogrodu :haha: Przy 6-ciu stopniach i pizgającym wietrze zgody nie ma na moje poświęcenie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 No wiem jak na ,,mem łonie'' ogrodowym, bom 1000 km od, ale tutaj to piękne słoneczko swieci, az chce się zyć. Idę zatem na papieroska i sprawdze jaka temperatura za oknem :d :d :d . Jednakowoż dzwonił dzis do mnie mój przyjaciel i mówił, że trawa w ogrodzie zielona jak na wiosnę :d :d :d .

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dodzisława napisał:

@Mirelka1965 No wiem jak na ,,mem łonie'' ogrodowym, bom 1000 km od, ale tutaj to piękne słoneczko swieci, az chce się zyć. Idę zatem na papieroska i sprawdze jaka temperatura za oknem :d :d :d . Jednakowoż dzwonił dzis do mnie mój przyjaciel i mówił, że trawa w ogrodzie zielona jak na wiosnę :d :d :d .

U mnie budleje mają nowe przyrosty, prymulka kwitnie, hiacynt też, ale i to mnie nie zmobilizuje do wyjścia :haha:No fucking way...przed marcem :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

@Mirelka1965 No wiem, u Was to wieje dośc mocno, ale za to powietrze cudne i zapach morza, plazy :D U mnie tymczasem +6 stopni i słonecznie, oraz bezwietrznie. :d 

No widzisz...biednemu wiatr zawsze w oczy :szydera: Ale i bogactwo....jod za darmo :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 tutaj Ci odpowiem , bo " tam " już się napisałam jak głupia i dodać nie mogłam , za późno luknelam , że temat zamknięty xdKasia ..

bo ja ci chyba najczęściej cytowalam tych od viagry i innych wspomagaczy . Już nie będę ....no chyba , że przez pomyłkę ...xd Dla jaj mazgailam się ..

Toż to zaszczyt prawie ...taka celebrytka -skandalistka ze mnie ..

i nicka nie pomylono ...a mogli ! :love:Kurde z telefonu piszę ..

i ostatniego emotka skasować nie mogłam xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się Najważniejsze,że piszą:)A co do chłopa ,to przypominam,że ja już Ci radziłam jaką ścieżkę poszukiwań wybrać....Dwa razy nawet radziłam:)A Ty nic:(Nie skorzystałaś.

Misiek???Zapomnij,Misiowa go nikomu nie odda.

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

@Baśka powtarzająca się Najważniejsze,że piszą:)A co do chłopa ,to przypominam,że ja już Ci radziłam jaką ścieżkę poszukiwań wybrać....Dwa razy nawet radziłam:)A Ty nic:(Nie skorzystałaś.

Misiek???Zapomnij,Misiowa go nikomu nie odda.

Ale pomarzyć mogę xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta u fizjoterapeuty zaliczona, dałymy radę, wespół zespół z moją Jajcarą. . I powiem tak, nie wiem ile płacą fizjoterapeutom za godzinę takiej "pracy", ale uważam, że i tak za dużo, ale nie jestem osamotniona w tej opinii, Gisela twierdzi tak samo. . A ponadto to już wiem gdzie, co i jak czyli transport w te i nazad mam obcykany. Brawo ja!✌️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

Chyba oczadziała ? Po co ci ten chłop ? No po co ? :szydera: jak chcesz sobie ciśnienie podnieść to włącz TV i popatrz na te durnowate gęby.

Ja nie chcę , ale @MisiekFfm chce , żebym se znalazła . Może coś czuje do mnie ?...A sosna już go wie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja nie chcę , ale @MisiekFfm chce , żebym se znalazła . Może coś czuje do mnie ?...A sosna już go wie :szydera:

 

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja nie chcę , ale @MisiekFfm chce , żebym se znalazła . Może coś czuje do mnie ?...A sosna już go wie :szydera:

Wiesz....to może tak być....:szydera: tylko boi się pani Misiowej  :haha:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@MisiekFfm ...ady Ty chłopa na gwałt mi nie szukaj . Czekam przecież na Ciebie ...może kiedyś pani Misiowi zlituje się i kopnie Cię w doope ? Tak se marzę tylko :d

Nie na gwałt żaden, jeno do towarzystwa :cmok:... 

... Co byś się z jakimiś robotami nie zadawała. 

Z dobrego serca ta rada . 

P.S.

Zapytam dzisiaj Panią Misiową, czy ma jakieś "kopane" zamiary . 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MisiekFfm napisał:

Nie na gwałt żaden, jeno do towarzystwa :cmok:... 

... Co byś się z jakimiś robotami nie zadawała. 

Z dobrego serca ta rada . 

P.S.

Zapytam dzisiaj Panią Misiową, czy ma jakieś "kopane" zamiary . 

Aaaaaaa...bo Ty taki dobry Misio ...aaaa ! :szydera:

Z robotami już nie będę ....odważę się i wibrator sobie kupię . Realny będzie ....nie jakiś wirtualny :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Aaaaaaa...bo Ty taki dobry Misio ...aaaa ! :szydera:

Z robotami już nie będę ....odważę się i wibrator sobie kupię . Realny będzie ....nie jakiś wirtualny :szydera:

Mogę doradzić . 

Mam w tym względzie doświadczenie :tak2:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tylko linka nie wstawiaj :szydera:

Aż mnie ręka świerzbi . 

Ale najpierw powinienem zrobić szczegółowy wywiad, najważniejsze parametry poznać, bo jak do tej pory, to tylko facjatę twoją znam...

... I to jedynie ze zdjęcia 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MisiekFfm napisał:

Aż mnie ręka świerzbi . 

Ale najpierw powinienem zrobić szczegółowy wywiad, najważniejsze parametry poznać, bo jak do tej pory, to tylko facjatę twoją znam...

... I to jedynie ze zdjęcia 

A...te fi ....i inne :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...