Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie płakaj malutka :cmok:....Dr...przy mnie jest bardzo spokojny ...kulturalny ....absorbujący trochę jest , ale zupełnie do wytrzymania ....Maruda i to upierdliwa z niego dla córki ...i to tej , ktora jest jego " główną " opiekunką . Wymagający strasznie

Dobrze wychowany:d

Dzieki za buziaczki, moze mi ten pierdolec przejdzie. Musi minac jak ta rwa. Tylko, ze teraz dopada mnie szybciej. Musze turnusy skrocic:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No to co szczujesz dziewczynę ? .....Aniao już siadełko ( takie coś do siedzenia ) w rewerze se regulowała ....a ten wyskakuje " auto mam , ale 8 czerwca jadę do domu " ....Iććććć.....xd

A żebyś wiedziała :d. W czwartek jestem już umówiona, 15 kilosków w jedną stronę, ale co tam. Spotkam się z dziewczynami z pobliskiego miasteczka. Jak razem pracowałyśmy to fajnie było. Teraz to sobie mogę tylko pomarzyć o codziennych spotkaniach. Niby wszędzie są Polki, ale 5 czy 7 kilometrów na przerwie nie przejdzie i już. I tak sobie kwitnę sama. Lansuję się z pdp po wsi, bo co innego tu robić?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jutra koniec rowerowej laby...zmiana wyjezdza...zostaje sama z mezem pdp i babka...czyli rower w czasie pauzy albo sroda...czasami trzeba sie bedzie kimnac...

ale pozytyw...bede miala cala szafe dla siebie i lazienke ...no i swoboda...czyli jak takie noce beda jak statnio...zminimalizuje tkaniny :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

Jak mnie boli,masakra:(ani siedzieć ani stać ani leżeć:(Buuuuuuu.Tabsy pomagaja na chwilę ,maść też:(Buuuuuuuuu

spróbuj z miejscem bolącym wejść do dobrze ciepłej wody i trochę poleżeć ,albo natryskiem masuj  .Tym sposobem rozluźnisz naczynia krwionośne .  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hawana napisał:

Dobrze wychowany:d

Dzieki za buziaczki, moze mi ten pierdolec przejdzie. Musi minac jak ta rwa. Tylko, ze teraz dopada mnie szybciej. Musze turnusy skrocic:szydera:

No tak ... Dziadek , ojciec też lekarzami byli ...Mam na niego sposoby , żeby jego fochy poszły się ...teges .

Wczoraj wróciłam z wolnego a ten do córki czepiał się , że aż ją telepało ....No to ja , że mam pytanie : co oznacza ten szyld z herbem miasta przy drzwiach wejściowych ....Noo..jak mu się język rozwinął , jak zaczął mi tłumaczyć ( nawet rozumiałam tą jego niewyraźną mowę ) , że dom jest uznany jako zabytek , bo z połowy lat dziewiętnastego wieku , że na tej ulicy wille ( stare ) nie były zniszczone w czasie wojny ....że miasto dało mu dużo forsy na remont i takie tam ....Tylko , że każdy remont musi być przeprowadzany pod okiem konserwatora zabytków .....Elka za jego plecami pokazała mi uniesionego kciuka . A dr. zapomniał , że jakieś ale miał do córki :haha:....Kiedyś też go zagadałam pytając o portrety wiszące na ścianach  ....Niewyraźnie , ale bardzo interesująco opowiada ....lubię go tak zagadywać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

....Kiedyś też go zagadałam pytając o portrety wiszące na ścianach  ....Niewyraźnie , ale bardzo interesująco opowiada ....lubię go tak zagadywać .

Dobry sposob na dziadka:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Żeby kawę szt. 1 ...za friko wypić ...czaisz ?

 

2 godziny temu, geronimo napisał:

Chitra bestia:szydera:

 

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cwana też ...bestia :haha:

Przecież pisałam , że nie piję tego paskudztwa :lanie: Ja zwyczajnie  mam dobre serduszko i nie narażam Sindbada na straty finansowe ;) Coś im się należy za te wygodne fotele i dużo miejsca na nogi i wiele innych pseudo pozytywnych rzeczy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Dobry sposob na dziadka:d

Każdy sposób dobry ...a ja mam frajdę , bo ciekawych rzeczy dowiaduję się i czas leci . Dzisiaj trochę pomalutku , bo w poniedziałki Elka pracuje w swojej " Praxis " do 19.30 ....Jak ona jest późnym popołudniem nawet u siebie na górze to czas szybciej leci , bo wejdzie na moment , pogadamy trochę ....fajna dziewczyna ...Jutro pewnie tez będzie mi się czas wlókł , bo nie będę miała pauzy ( dodatkowe wolne za ten dzień było w Boże Ciało ) , ale zleci jakoś , wynajdę sobie coś do roboty ....albo przy lapku posiedzę jak dzisiaj...w sumie to też czasochłonne zajęcie  :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, aniao napisał:

A żebyś wiedziała :d. W czwartek jestem już umówiona, 15 kilosków w jedną stronę, ale co tam. Spotkam się z dziewczynami z pobliskiego miasteczka. Jak razem pracowałyśmy to fajnie było. Teraz to sobie mogę tylko pomarzyć o codziennych spotkaniach. Niby wszędzie są Polki, ale 5 czy 7 kilometrów na przerwie nie przejdzie i już. I tak sobie kwitnę sama. Lansuję się z pdp po wsi, bo co innego tu robić?

to w jakim mieście jesteś,i gdzie te dziewczyny są?:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

to świetnie,ja nie mogę nikogo trafić,a taki fajny jestem:d

No fajniutki jesteś , ale bierz się za działanie a nie pierdacys jak taki jeden co cały czas szuka " miłej kobiety " .....i znaleźć nie może . Jak już jakaś mu się trafia ....to pogoni jak burą sukę . Nawet wisiorka z diamencikiem nie da ...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...