Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, awe59 napisał:

A tobie Mirello stare czasy się przypomniały ? A kto mi zabroni rano golnąć sobie ? :szydera: jest demokracja czy nie ?:szydera:

A gdzie ty demokrację w naszej Ojczyźnie widzisz?! :haha:Już niektóre miasta wprowadziły prohibicję :szydera: A będzie jeszcze gorzej...dbam więc o wasz komfort, bo trzeba się stopniowo przyzwyczajać do gorszego :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A gdzie ty demokrację w naszej Ojczyźnie widzisz?! :haha:Już niektóre miasta wprowadziły prohibicję :szydera: A będzie jeszcze gorzej...dbam więc o wasz komfort, bo trzeba się stopniowo przyzwyczajać do gorszego :haha:

Musisz mnie denerwować w Nowy Rok ? Wystarczy jak na te durne gęby popatrzę w TV.....nasza biedna Ojczyzna.....

Teraz koncert noworoczny z Wiednia oglądam. :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awe59 napisał:

Musisz mnie denerwować w Nowy Rok ? Wystarczy jak na te durne gęby popatrzę w TV.....nasza biedna Ojczyzna.....

Teraz koncert noworoczny z Wiednia oglądam. :d

Ja też ....ale tylko jednym okiem lukam . Drugie w lapka wpatrzone ....żeby mi tylko tak nie zostało . Wystarczy , że szczęście zezowate posiadam xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awe59 napisał:

Musisz mnie denerwować w Nowy Rok ? Wystarczy jak na te durne gęby popatrzę w TV.....nasza biedna Ojczyzna.....

Teraz koncert noworoczny z Wiednia oglądam. :d

A ja sobie poprawiam nastrój oglądając kryminałek brytyjski "Koroner" ...czyli stosuję metodę zwaną w psychiatrii "wyparciem" :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja też ....ale tylko jednym okiem lukam . Drugie w lapka wpatrzone ....żeby mi tylko tak nie zostało . Wystarczy , że szczęście zezowate posiadam xd

Znaczy się, że rozbieżna jesteś? :haha:To masz szczęście...w przeciwieństwie do zbieżności :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo...jedno oko na Maroko a drugie na Kaukaz xd

Globtroterka znaczy :szydera: A mnie się oba zbieżnie zamykają :haha: Czas zatem odpocząć po sylwestrowej nocy zwłaszcza, że piździ jak na Uralu, powodując wewnętrzne rozedrganie...i uczucie syberyjskiego zimna :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Globtroterka znaczy :szydera: A mnie się oba zbieżnie zamykają :haha: Czas zatem odpocząć po sylwestrowej nocy zwłaszcza, że piździ jak na Uralu, powodując wewnętrzne rozedrganie...i uczucie syberyjskiego zimna :haha:

Bo widocznie kuźwa patrzysz tylko na czubek własnego nosa ! xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwszy dzien roku zaczal sie nie milo.

Babka juz wczoraj byla nabuzowana,ze nie siedze z nia do nocy.

Pierwszy prostest byl juz przy propozycji przebrania, stwierdzila,ze w Sylwestra nie bedzie siedziec w szlafroku.

byla przy tym corka i kazal mi nie dotykac babki, niech se radzi sama:tak:

Poszlam spac,wsadzilam zatyczki do uszu,aby mnie nie obudzilo strzelanie.

Rano widze,ze babka kwasna, pyta o zatyczki-stwierdzilam,ze spalam jak  młody !(!)  Bog.

ale widze ze babka ma inna koszule nocna,

Okazuje sie,ze pojechala do Rygi w nocy.

Sama wziela czysta koszule, przebrala sie!!!!:kopara:

Ale zaczely sie telefony i slysze jak opowiada kulezance, jak to ona biedna, opiekunka spi z zatyczkami, ona wymiotowala i sama musiala dac sobie rade,

Cisnienie troche mi sie podnioslo(mam pecha, ile razy wyjde na miasto czy mocno spie, ,to albo sraczka albo rzyganie ja lapie)

Przy drugim telefonie wpadla corka pop i zaczela podsluchiwac.

A babka sie zali,ze muso sama szykowac sie do lozka...

No i sie zaczelo!!!!

Corka glosno powiedziala,dlaczego sama sie szykuje, bo nie chce sie przebierac.

Potem bylo gorzej, dostala pop opi,eprz, za to ze gada zle o mnie, niech sie zastanowi,moze w heimie bedzie jej lepiej.

Ze egoistka ,niemila, arogancka.

Ze opiekunka jest 14 godzin na nogach i chce o 20.00 zamknac drzwi i poczuc sie swobodnie....

ale sie dzialo!!!

POtem uslyszalam 2 (!!!) razy  danke schon, i byl ogolnie Wersal.

Tak jest zawsze jak corka wkroczy.

Tyle,ze za kilka dni bedzie znow ,,stara,,pop ze swoimi narowami.

Usciskalam corke.

Dzieki niej siedze tak dlugo. tutaj.

moj plan jest do konca tego roku tu byc, potem koncze prace opiekunki.

Oj bedzie ciezko kogos znalezc tutaj na stale.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...