Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór z Kulkowa.Podróż krótka ,tylko 9 godzin ,3 osoby w busie.Przekrój pogodowy przez całe Niemcy,3 pory roku-na granicy mgła jak mleko i zimno,potem słonko i 10 gradusków,a na koniec deszczysko.Sztela i PDP bz.Lecę sobię stelomierzyk ustawić.

Spokojnego wieczoru:)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ciemną nocą. Kawcia w garści i lektura obowiązkowa-forum! Nadrobiłam zaległości i może uda mi się coś napisać. Internet ledwo zipie:(. To jakiś "lokalny folklor". Na poprzednim adresie nie mogłam rozmawiać przez WA-bo coś tam, coś tam. Tutaj ździebko lepiej ale.... nie urywa. 

                                  Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :oklaski:Po wczorajszym, bardzo intensywnym dniu (niestety niezwiązanym z szałem świątecznym) jestem wypompowana emocjonalnie, psychicznie i fizycznie :donos: W związku z powyższym postanowiłam udać się na wycieczkę na wieś :oklaski: Poplotkujemy, pojemy, popijemy i będzie git :oklaski: Zatem zaległości klepalne zostawiam na wieczór :$ A tymczasem życzę wszystkim410263512_dziedobryosioruchomy.gif.b226bf81c9fbb5d40d56fbef9e904eb2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fizjopflege napisał:

Jakiś sprawdzony majonez w Niemczech? Zbliżony powiedzmy do kieleckiego najlepiej  ;)

Sprawdzony : w słoikach " Delikato " ...tym razem kupiłam " Salat Mayonnaise " ( spisałam nazwę z naklejki :d ) , jest gęsty , bo taki mi potrzebny . Ten drugi , niesałatkowy też jest dobry . Właśnie w smaku przypinają mi " Kielecki " . Są dwa rodzaje niebieskich nakrętek ( wieczek ) , ja mam sprawdzone te z ciemno niebieską .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Jadzia chrapie aż ściany trzeszczą ...szerściuch na trepenhausy wypuszczony ...kawa przepyszna ...cugaskiem zaraz się sztachnę ....oczywiście nie pierwszym dzisiaj :haha: Nastał dzień wolności ...na miasto wyskoczę , ale nie za długo , bo dzisiaj nasze Orły skaczą ....muss kibicować . Wolny dzień zleci a jak pomyślę o jutrzejszym to już mnie poddziera ....Jadwinia zaprosiła  na jutro psiapsiółki na kawę , coś słodkiego i ajerkoniak . Zapowiedziała , że tez mam czuć się zaproszona >:( Jej jeszcze ne powiedziałam , ale Hela już wie , że nakryję do stołu , filiżankę kawy wypiję i wyniosę się po angielsku . Jej przyjaciółki ...a to niech se z nimi siedzi i rajcuje o operacjach , ciśnieniu i innych hemoroidach ...

Miłej , spokojnej soboty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

U mnie już prawie Święta  :oklaski: Tak jak przypuszczałam, że przy sałacie przyjdzie mi świętować, to kupiłam chociaż ryb....:szydera: we wtorek będę piekła karpia i robiła babeczki z kremem chrzanowym i łososiem. Do tego zupa grzybowa i wystarczy. Za to w pierwszy dzień Świąt upiekę kurczaka z nadzieniem polskim. Ciekawa jestem czy te wegetariany skuszą się choć na malutki kawałeczek ? :szydera: łaski nie robią....jak nie, to opchnę całego bo jest pyszny.....:haha:

Prezenty zakupione. Skromnie ale wg życzeń.

Miłego dnia.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...