Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, lucinda napisał:

Tadaaaam:kawa:..komu??

 

Pospalam...teraz szukam roboty...znalazłam parę starych pajeczyn:szydera:..Mają pewnie że trzy lata..A może i więcej...muszę się z nimi rozprawić ...

O rowerze pomyślę...jutro:szydera:

Kawę już mam zaparzoną ...lecę na :papieros:do Ciebie :haha:

Pojechałam na miasto , połaziłam , popatrzyłam na ludzi i powrót . Teraz ja swojego szatana ...Jadwinia swoją z ekspresu kawę pije ...ona  zagryza stollen  ...ja jabłko wsuwam i aby do wieczora .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kawę już mam zaparzoną ...lecę na :papieros:do Ciebie :haha:

Pojechałam na miasto , połaziłam , popatrzyłam na ludzi i powrót . Teraz ja swojego szatana ...Jadwinia swoją z ekspresu kawę pije ...ona  zagryza stollen  ...ja jabłko wsuwam i aby do wieczora .

A mnie robota znalazła...jedziemy do lekarza od piesow...15letnia jamniczka nie zjadła brei...też bym nie zjadła...

Ciekawe jest to że cwirek kompletnie jej nie próbuje perswadowac sensu lub bezsensu jej działań.. 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie w domciu czas szybko leci zreszta zasiedzialam sie troszku :szept: wiec do roboty przyszlo mi wracac tak wiec jestem ti znow po drugiej stronie mocy  ...... zmiana biura pierwsze zlecenie hmmm   osoba z demencja zagubiona w czasie i przestrzeni    parkinson                 bez tabletek  :donos: to chyba troszke nie normalne

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, megy napisał:

witam ponownie w domciu czas szybko leci zreszta zasiedzialam sie troszku :szept: wiec do roboty przyszlo mi wracac tak wiec jestem ti znow po drugiej stronie mocy  ...... zmiana biura pierwsze zlecenie hmmm   osoba z demencja zagubiona w czasie i przestrzeni    parkinson                 bez tabletek  :donos: to chyba troszke nie normalne

 

Eeeeeee?????no trochę...nawet bardzo..

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wiaro!

U mnie nadal ,,pyli,

Majster zaczyna kosmetyke lazienki babki i sprzata z grubsza.

Trza sie bedzie uwinac z wszechobecnym pylem ,i moze by jaki czerwony dywan rozwinac, blaskapele zamowic? ;)))

Slonca,usmiechu, taż  dzis juz sroda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Siedzę sobie przed polską tv , piję drugą kawę , psina leży w pobliżu i chrapie tak głośno , że co chwilę dodaję decybeli w telewizorni , bo nic nie słyszę . Jest bosko :love:

Jako , że radość nie może trwać wiecznie , wybieram się na żarciowe zakupy . Oooooj zaboli O.o

Spokojnego dnia Wam życzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hawana napisał:

Przerazacie mnie. Chce żeby został w zamrażalniku do Wigilii. To się narobiło :szok::haha:

Nie przejmuj się ....uny guzik się znają . Skoro krowy mają swoje paszporty to dlaczego karp ma nie mieć ?... Paszport jest ...znaczy się musowo odprawić  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...