Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, BabaJagusia napisał:

@Baśka powtarzająca się @Mirelka1965  a co to koleżanki takie więcej nawiedzone:szok:? Wiem, że ta nasza praca jest ciężka psychicznie i fizycznie. Ale że aż tak

No ....bo o ten koniec biega . Ten ważny koniuszek :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Dobre wieści od rana to takie , że schodząc na moje , środkowe doliny nie spadłam ze schodów ...zapaliłam światło :dKiepskie to takie , że trochę drżałam wczoraj o moją Jadwinię ....branżowo bardzo u niej było . A....dobrze , że wywar na pomidorową miałam podszykowany ....geszeft , gdzie gyrosa można zakupić zamknięty był ...i znów powtórka z rozrywki , ale tym razem nie z papierka , tylko mojej produkcji ....Geszefta otworzyli jak już na mojej pauzie na miasto jechałam . Dobrze się stało , bo sama Jadzia powiedziała , że , jakby zjadła to " branżowość " zganiałybyśmy na gyrosa . Pietra miałam ( jeszcze obserwuję ) , czy nie jelitówka , bo wszystkie pozostał e objawy ( nie przy śniadaniu ! :szydera: ) wskazywały na jelitówę . Niedługo wejdzie tutaj Hela to ją zaatakuję o środki " przeciw " , bo dzisiaj też wybywa z chałupy na cały dzień , gdyby jej w ogóle nie było to zadzwoniłabym po pomoc do domowego doktora .....jest gdzieś w okolicy , no to najpierw rozmowa z nią .Taki mamy układ i tego się trzymam .

Miłego , spokojnego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No....udało się wypchnąć Divę do przedszkola :oklaski: Zaraz odpękam ostatnie pucowanko, polecę powydawać trochę szmalu, potem kawunia z koleżanką Tereską i będzie można skreślić kolejny dzionek na tym projekcie :oklaski: Niech ten czas jeszcze przyspieszy...po tej stronie Odry oczywiście :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helołłł oraz dzien dobry :) . Mariolka udała się do przedszkola, a ja się zastanawiam czy spozyć jakiego wursta na miescie, czy normalny , jak buk ;) przykazał obiad sobie zrobic? Na tę chwile idę jakieś śniadanie zjeść. Miłego dnia Foremki i Forumi :d :d :d . Ojezus jeszcze 52 dni odsiadki. To jest po prostu niehumanitarne :rozpacz:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...