Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No....ja nie pijam dosładzanych "soków" :haha: Wolę wodę, a w miejsce cukru z "soku" zjem czekoladę...Ritter Sport o smaku kokosowym  :oklaski:

Teraz zgłupiałam. Jeśli jest napisane, że nie ma dodatku cukru, to chyba nie jest "dosładzany", tak? Że ten cały cukier w nim zawarty pochodzi z owoców?

Czekolady nie jadam, więc bilans tak czy siak wychodzi na zero ;).

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Ja poproszę...ale tylko parę gałązek do wazonu :szydera:

Baaardzo dawno temu miałam kolegów, którzy takie małe choinki hodowali pod stołem w akademikach :D. Oprócz całej, nazwijmy to logistyki (zdobycie sadzonek, oświetlenie, itd), trzeba było w tych małych pokojach jeszcze jakoś funkcjonować. Uczyć się, imprezować, jeść ;).

Udawało się świetnie :D. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, salazar napisał:

Teraz zgłupiałam. Jeśli jest napisane, że nie ma dodatku cukru, to chyba nie jest "dosładzany", tak? Że ten cały cukier w nim zawarty pochodzi z owoców?

Czekolady nie jadam, więc bilans tak czy siak wychodzi na zero ;).

 

Pewnie słodycz pochodzi z owoców :haha: Jednakże mnie bardziej smakuje czekolada :haha:I jestem na bilansie dodatnim...tzn. że rośnie...rośnie aż szumi...wiadomo co :szept:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, salazar napisał:

Baaardzo dawno temu miałam kolegów, którzy takie małe choinki hodowali pod stołem w akademikach :D. Oprócz całej, nazwijmy to logistyki (zdobycie sadzonek, oświetlenie, itd), trzeba było w tych małych pokojach jeszcze jakoś funkcjonować. Uczyć się, imprezować, jeść ;).

Udawało się świetnie :D. 

Takie małe drzewko znalazłam tutaj...na trawniku w parku :haha: I nawet sobie zdjęcie przy nim zrobiłam :haha: Jednakże nie zdecydowałam się spożytkowanie...wszak kontrole na granicach zaostrzono :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, salazar napisał:

Teraz zgłupiałam. Jeśli jest napisane, że nie ma dodatku cukru, to chyba nie jest "dosładzany", tak? Że ten cały cukier w nim zawarty pochodzi z owoców?

Czekolady nie jadam, więc bilans tak czy siak wychodzi na zero ;).

 

Nie. Każdy jest dosładzany i pasteryzowany, czyli utracił większość minerałów i witamin. Pół biedy jeśli to cukier, gorzej jak fruktoza. Ta sztuczna jest źle przyswajalna. A dla mnie okropna w smaku. Wyczuwam nawet w miodach. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie. Każdy jest dosładzany i pasteryzowany, czyli utracił większość minerałów i witamin. Pół biedy jeśli to cukier, gorzej jak fruktoza. Ta sztuczna jest źle przyswajalna. A dla mnie okropna w smaku. Wyczuwam nawet w miodach. 

Nieprawda.:p

http://www.kups.org.pl/index/?id=80537a945c7aaa788ccfcdf1b99b5d8f

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Takie małe drzewko znalazłam tutaj...na trawniku w parku :haha: I nawet sobie zdjęcie przy nim zrobiłam :haha: Jednakże nie zdecydowałam się spożytkowanie...wszak kontrole na granicach zaostrzono :haha:

A moje drzewko to gałązka gwiazdy i świecą...też da się...taki recykling bo gałązka się ulamala z z krzaczka:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz...dwa...trzy...i jestem :oklaski: Mówta co chceta...a woda jest zawsze pyszna i...nie dosładzana :szydera: I dzień dobry wszystkim odliczającym i nieodliczającym1788883388_dziedobryjeyk.jpeg.8a1d6c787288f8681d1498ec3cd02d08.jpeg :oklaski: Kawunia niedosładzana się już siorbie:oklaski: Fajeczka pierwsza za mną :oklaski: I siły są :oklaski: I chęci sie znajdą :oklaski: Czyli witam nowy dzień :oklaski: I niech będzie dobry...czego życzę wam i sobie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Raz...dwa...trzy...i jestem :oklaski: Mówta co chceta...a woda jest zawsze pyszna i...nie dosładzana :szydera: I dzień dobry wszystkim odliczającym i nieodliczającym1788883388_dziedobryjeyk.jpeg.8a1d6c787288f8681d1498ec3cd02d08.jpeg :oklaski: Kawunia niedosładzana się już siorbie:oklaski: Fajeczka pierwsza za mną :oklaski: I siły są :oklaski: I chęci sie znajdą :oklaski: Czyli witam nowy dzień :oklaski: I niech będzie dobry...czego życzę wam i sobie :oklaski:

Czemu niszczysz biedne kwiatki??

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

@Maria Jolanta wyczuwa wszelkie  fruktozy nawet w miodzie ...mhmm...to o takich jak ona musi być powiedzenie " choćbyś jej doopę miodem smarował to nie dogodzisz " mhmm...:szydera:

No dobra ...jeszcze jedno siorbnięcie szatana i zakąsić dymkiem trzeba , żeby  nie odzwyczaić się od jarania ...i jeszcze malutki łyczek i...na tarasy

Miłego , spokojnego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucinda napisał:

Brakuje mi paru chwil na pełne wydanie i starcie się z realiami więc walne sobie dawkę kofeiny w słabszym wydaniu..

Miłego zatem:cześć:

Na " pełne wydanie " , czy może " pełne wydalenie " ....brakuje Ci tych chwil ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Choróbsko nadal mnie trzyma . Świat oglądam przez zasyfione okna >:( Cieszyłam się , że w tym roku mam dużo czasu na świąteczne przygotowania , a robota stoi i zaczynam się wnerwiać >:( Jedyny plus widzę w tym , że choruje sobie we własnym domu , a nie w pracy . 

Zdrówka i spokoju Wam życzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Choróbsko nadal mnie trzyma . Świat oglądam przez zasyfione okna >:( Cieszyłam się , że w tym roku mam dużo czasu na świąteczne przygotowania , a robota stoi i zaczynam się wnerwiać >:( Jedyny plus widzę w tym , że choruje sobie we własnym domu , a nie w pracy . 

Zdrówka i spokoju Wam życzę .

Kuruj się ...na okna nie zwracaj uwagi :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...