Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moja króciutka bo 2 -tygodniowa sztelka u ciasteczkowej Cecylii dobiegła końca!

Wracam dziś do domu obdarowana dwoma wielkimi puszkami ciastek:p

Pozostającym w pracy życzę wytrwałości i spokoju.Na Święta ponownie zawitam na forum  gdyż...znowu będę na króciutkiej 2-tygodniowej szteli....ech.

Miłej niedzieli wszystkim.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Dodzisława napisał:

Dziś moja PDP mnie znielubiła bardzo. Uzywając pantomimy powiedziała mi, że jestem mądralinska i taka w sumie to damulka  jestem  i takie tam :d :d . Powodem był fakt, iż mimo protestów rzeczonej, wyprałam jej kamizelkę polarową, ktorą jutro ma załozyć na spotkanie głuchoniemych w kosciele, czy tam przy kosciele. No nie mogłam postapić inaczej, ponieważ kamizelka miała widoczne plamy, no to jak miała się w nią wystroic? Kamizelka się suszy aktualnie na grzejniku drabinkowym, choć w sumie powinna wysuszyc się w wypasionej pralce. Niestety nie posiadłam jeszcze umiejętnosci uzywania tego diabelstwa wraz z suszeniem. Ostatnie pranie wprawdzie wyprałam i wysuszyłam, ale pranie trwało podwójnie :d . Pralka Miele, ma ktoś moze umiejętnosc obsługiwania wraz z suszarką? Chętnie się dowiem :d .

@Dodzisławaja mam podobny problem z moja.

Co prawda co dzien zaklada co innego, jednak nie pozwala prac swoich rzeczy o ile nie ma duzej plamy.

 Po moich ostatnich wyczynach ,kiedy zmalaly dziwnie 2 szt odziezy, ryzyko jest ;)))

Robie to cichcem.

Przed wyjazdem juz uprzedzilam corcie, ktora ja zabierala,ze niektore ciuszki nie sa pierwszej swiezosci.

Bo nie da sie wrzucic do suszarki kaszmirowych sweterkow ,wiec schna dlugo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Zaprosiłam dziś rodzinę na placki ziemniaczane bo oni mięsa nie jedzą. Poźniej pożałowałam bo smród będzie przez dwa dni po tym smażeniu...świece zapachowe muszę zapalić :szydera:

Sympatycznej niedzieli.

Smrodek szybko wytępisz ...pomyśl jakim tanim kosztem ugościsz ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leje, leje..:d ale mimo to zapowiada się fajne popołudnie wybywamy zaraz na proszony obiad z deserem do przyjaciółki rodziny...będzie na pewno smacznie, bo to już nie pierwsze takie zaproszenie , Helga fantastycznie gotuje... mniam...miłego popoludania wszystkim życzę :love:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się plany zmieniły >:( Miałam w planach drzemkę bez ograniczeń, a zapowiedziała się starsza córka z przyległością >:( I chciały wparować po obiedzie >:( Powiedziałam, że po obiedzie to my odpoczywamy i mogą przyjść o wpół do czwartej, nie wcześniej. Ich normalnie porąbało....czy ludzie nie kumają, że wypoczynek dla starszego człowieka jest równie ważny jak odwiedziny?! >:(  Młodsza córka ma to samo...dzwoni przeważnie w czasie poobiedniej drzemki...O ile ja udaję, że nie słyszę telefonu, to Diva wstaje i leci odebrać. Tyle razy tłumaczyłam, a to i tak jak grochem o ścianę >:(  No...to sobie ulżyłam...ale sen poszedł w......pip...pip...pip >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A mnie się plany zmieniły >:( Miałam w planach drzemkę bez ograniczeń, a zapowiedziała się starsza córka z przyległością >:( I chciały wparować po obiedzie >:( Powiedziałam, że po obiedzie to my odpoczywamy i mogą przyjść o wpół do czwartej, nie wcześniej. Ich normalnie porąbało....czy ludzie nie kumają, że wypoczynek dla starszego człowieka jest równie ważny jak odwiedziny?! >:(  Młodsza córka ma to samo...dzwoni przeważnie w czasie poobiedniej drzemki...O ile ja udaję, że nie słyszę telefonu, to Diva wstaje i leci odebrać. Tyle razy tłumaczyłam, a to i tak jak grochem o ścianę >:(  No...to sobie ulżyłam...ale sen poszedł w......pip...pip...pip >:(

Nie jestes osamotnionia...tu synek wpadł po obiedzie kawę siorbac..A oni drzemią w fotelach...

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam spod francuskiej granicy:cmok::szydera: tu mjie cholera przyniosło, Jestem na Campingu, gdzieś trzeba się przespać w spokoju, nawet camping super, łazienki czyste i ciepłe, internet nawet dali,, Jedziemy na Hiszpanię, tam ma być w przyszłym tygodniu 20 stopni, 

Podróż goni podróż, ciągle w aucie, ale ja to chyba już taka jestem autowa, na tyłku w jednym miejscu nie mogę usiedziec, Dzisiaj niedziela to nawet korków nie ma, przejazd super, ale jedziemy i szukamy parkingu z klopem, 3 zamknięte parkingi a dalej czynne, następne tak zastawione tirami, że nie ma mowy abyśmy z przyczepą jeszcze się tam zmieścił, więc na stację jedziemy się tankowac, a tam defekt i kible zamkniete:szydera: aż Słodziak mówi, przecież mamy toaletę w przyczepie:oklaski:noż prawda, :szydera: kłopot jeden z głowy. A  zaraz maja otworzyć restauracje tutaj, ludzi na palcach policzyć można, wszyscy zatrzymali się na noc aby jutro ruszyć dalej, ale ja czekam na dobre danie, :p

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Blondi napisał:

Witam spod francuskiej granicy:cmok::szydera: tu mjie cholera przyniosło, Jestem na Campingu, gdzieś trzeba się przespać w spokoju, nawet camping super, łazienki czyste i ciepłe, internet nawet dali,, Jedziemy na Hiszpanię, tam ma być w przyszłym tygodniu 20 stopni, 

Podróż goni podróż, ciągle w aucie, ale ja to chyba już taka jestem autowa, na tyłku w jednym miejscu nie mogę usiedziec, Dzisiaj niedziela to nawet korków nie ma, przejazd super, ale jedziemy i szukamy parkingu z klopem, 3 zamknięte parkingi a dalej czynne, następne tak zastawione tirami, że nie ma mowy abyśmy z przyczepą jeszcze się tam zmieścił, więc na stację jedziemy się tankowac, a tam defekt i kible zamkniete:szydera: aż Słodziak mówi, przecież mamy toaletę w przyczepie:oklaski:noż prawda, :szydera: kłopot jeden z głowy. A  zaraz maja otworzyć restauracje tutaj, ludzi na palcach policzyć można, wszyscy zatrzymali się na noc aby jutro ruszyć dalej, ale ja czekam na dobre danie, :p

No widzisz Blondasku , jak dobrze , że Słodziak przypomniał sobie o kibelku w przyczepie ....a już , już mało brakowało , żebyś gatki pobrudziła . Oj Ty Gapciu jedna ....przyczepkę trzeba se najpierw dokładnie obejrzeć zanim wsiądzie się do niej :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się wczoraj ucieszyłam jak w Lidlu zobaczyłam sok Tymbarka że kupiłam. Dzisiaj zamierzałam się delektować tym polskim produktem.

Rany, jaki badziew. Niby niskoskodzony ale za to syropem glukozowo fruktozowym a przeliczając na łyżeczki cukru to wychodzi aż 9 łyżeczek. A smak ? Jakiś mocno niepodobny do soku. Woda z cukrem, barwnikiem i jakimś paskudztwem. Aż mi wstyd. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Tak się wczoraj ucieszyłam jak w Lidlu zobaczyłam sok Tymbarka że kupiłam. Dzisiaj zamierzałam się delektować tym polskim produktem.

Rany, jaki badziew. Niby niskoskodzony ale za to syropem glukozowo fruktozowym a przeliczając na łyżeczki cukru to wychodzi aż 9 łyżeczek. A smak ? Jakiś mocno niepodobny do soku. Woda z cukrem, barwnikiem i jakimś paskudztwem. Aż mi wstyd. 

Pomyśl, że niemieckie produkty tego typu są równie ohydne :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Tak się wczoraj ucieszyłam jak w Lidlu zobaczyłam sok Tymbarka że kupiłam. Dzisiaj zamierzałam się delektować tym polskim produktem.

Rany, jaki badziew. Niby niskoskodzony ale za to syropem glukozowo fruktozowym a przeliczając na łyżeczki cukru to wychodzi aż 9 łyżeczek. A smak ? Jakiś mocno niepodobny do soku. Woda z cukrem, barwnikiem i jakimś paskudztwem. Aż mi wstyd. 

Mnie te soki już dawno obrzydzono. Staram się od wielu lat jeść każdego dnia przymusowo owoce. Kupuję jabłka, kiwi, mandarynki, pomarańcze i banany. Po jednym dziennie. Polecam.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zaczynam świętować :oklaski::wino::hura: Ano...bo dzisiaj...nadeszła...image.png.e4d849efc38aa11636d1253bed4a9853.png i to mi się podoba :hura:Faktem jest, że w następną wyjeżdżam, więc pozwoliłam sobie jej nie policzyć :haha:

Pozwolisz ,że się dołączę? :wino::oklaski:.Jak nie będzie korków i wszystko pójdzie zgodnie z planem to następną niedzielę już od północy powitam we własnym łóżku :) No,życie czasami potrafi być piękne:szydera:tyle okazji do świętowania.Tylko trzeba uważać by w alkoholizm nie popaść:szydera::wino::wino::wino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

Pozwolisz ,że się dołączę? :wino::oklaski:.Jak nie będzie korków i wszystko pójdzie zgodnie z planem to następną niedzielę już od północy powitam we własnym łóżku :) No,życie czasami potrafi być piękne:szydera:tyle okazji do świętowania.Tylko trzeba uważać by w alkoholizm nie popaść:szydera::wino::wino::wino:

To świętujmy :hura::oklaski::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No widzisz Blondasku , jak dobrze , że Słodziak przypomniał sobie o kibelku w przyczepie ....a już , już mało brakowało , żebyś gatki pobrudziła . Oj Ty Gapciu jedna ....przyczepkę trzeba se najpierw dokładnie obejrzeć zanim wsiądzie się do niej :d

:szydera::serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Joy napisał:

Pozwolisz ,że się dołączę? :wino::oklaski:.Jak nie będzie korków i wszystko pójdzie zgodnie z planem to następną niedzielę już od północy powitam we własnym łóżku :) No,życie czasami potrafi być piękne:szydera:tyle okazji do świętowania.Tylko trzeba uważać by w alkoholizm nie popaść:szydera::wino::wino::wino:

Oczadziałaś ...a można jeszcze bardziej ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...