Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mirelka1965 Też jestem fanem oleju ryżowego i on tak był w Niemczech i zaraz znikł i bardzo mi go tu brakowało ale nie aż tak żebym go tu wlokła , bo ja niezmotoryzowana jestem. I wymyśliłam, że skoro tu tyle sklepów azjatyckich jest to i olej ryżowy w nich, I tak jest naprawdę. Sprawdziłam  i zakupiłam 1/2 l za 2 Eu

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Dzisiaj wcześniejsza od skowronka jestem ....że o sówkach nie wspomnę . Jadzia chrapie aż drżą ściany ...szerściuch gdzieś w korytarzu siedzi i czeka , żeby Hela wstała i wypuściła go na miasto . Stare , drewniane , ponad stuletnie schody skrzypią niemiłosiernie , więc jak Hela na dolinach to nie będę biegała po nich , żeby ją za wcześnie wybudzać . Szerściuch musi poczekać ...No i co więcej ...szatana spijam pomalutku ...kawa w ekspresie bulgocze ....czas zajarać następnego , sztachnąć się dymkiem aż do pięt .

Miłego , spokojnego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.8392c31eb7317157d55d67b1fe7b3c40.png, czyli życzenia i  powitanie odfajkowane :oklaski: Niemniej jednak szczere i z serca płynące :oklaski: Wybaczcie moją słabą elokwencje, ale na razie mój rozum śpi i nie chcę go za szybko wybudzać, żeby szoku nie dostał :haha: A że dzisiaj czeka mnie wolna półdniówka, więc musi być czujny, sprawny i gotowy :oklaski: I lecimy dalej z tym koksem :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, eugenia1 napisał:

@Mirelka1965 Też jestem fanem oleju ryżowego i on tak był w Niemczech i zaraz znikł i bardzo mi go tu brakowało ale nie aż tak żebym go tu wlokła , bo ja niezmotoryzowana jestem. I wymyśliłam, że skoro tu tyle sklepów azjatyckich jest to i olej ryżowy w nich, I tak jest naprawdę. Sprawdziłam  i zakupiłam 1/2 l za 2 Eu

Nie trafiłam jeszcze na dobrze zaopatrzony sklep z produktami z Azji :( Faktem jest, że nawet nie chciało mi się szukać. Łatwiej kupić u nas, bo sprawdzony.....ale masz dobry pomysł i przyda się taka informacja na przyszłość :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Dwie kawy już wypiłam i fajkę pokoju wypaliłam u siebie....no i noc spędziłam jak królowa we własnym łóżku tylko bez berła w ręku :haha:

Zimno ale bez śniegu. Dziś ostatnia wizyta u dentysty - sadysty. Kręcę się po mieszkaniu jak goowno w przeręblu i nie wiem czy mam okna umyć czy porządek w papierach zrobić....chyba to drugie bo na okna za zimno.

Miłego dnia.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry znad kawy  w domku!

Nie bede opisywac jak smakuje, z dodatkiem dymku, na siedzaco, w ciepelku:hura:

Cala noc meczyly mnie sny, o pdp:kopara:

Ze powstala z rolsztula i chylkiem uciekla do znajomych,

BIEGLA!!!!

Że tez sni mi sie cos takiego na urlopie!!!!

Jeszcze z DE dzwonilam najpierw do ,,mojej,, kosmetyczki,, chcac z marszu zamowic kawitacje, mezoterapie ,rzesy itp.Niestety terminy od 9.12 a ja chce JUZ.

 

Rzesy zrobilam w pierwszym gabinecie, ktory mial wczoraj wolny termin,

Prowadza go Ukrainki z Donbasu.

Milo, ladnie, fachowo.

 

Reszte zrobie dzis u osiedlowej kosmetyczki, i zaraz po niej fryzjer.:oklaski:

POtem moge juz ,,wyplynac na szerokie wody,, ;))))

 

 

Mame odwiedzilam wczoraj, rozdalam czesc ,,łupow,,

 

Zle wyglada moja Mateczka :((((

Jednak nie rezygnuje z dzialalnosci spolecznej (88lat!)

Na niedziele mamy stawic sie z siostra, rozmowa ma byc o rzeczach ostatecznych....

 

 

W czwartek nocuje u wnuczek:oklaski:

Damy czadu,

starzy wyjada, bedzie bal!!!!

Tak wiec plan na kilka najbizszych dni jest.

Dla pracujacych dobrego tygodnia, dla tych ,ktorzy urlopuja ciepelka, bo jakos zimno sie zrobilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, violka napisał:

Melduję , że czuję się  strasznie zmęczona  na tym wymarzonym urlopie :haha:

I znów muszę powiedzieć, że świetnie Cię rozumiem.

Za tydzień kończę zlecenie, już nie mogę się doczekać, ale jak sobie pomyślę, co mnie czeka....

Oprócz standardowych kontroli u lekarza (recepty na stałe leki), fryzjer, kosmetyczka, są w tym urlopie Święta, sylwestrowy kilkudniowy wyjazd z przyjaciółmi, dwa inne weekendowe wypady, może egzamin na prawo jazdy powtórzę....

Mam na to wszystko 3,5 tygodnia......Rany, na samą myśl jestem już zmęczona :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barbara48 tutaj straszyli śniegiem kilka dni temu ale nic nie napadali na szczęście. I mam nadzieję że do świąt tak będzie. :haha:

Trzeba zbierać zadek i jechać do Kasy Chorych kartę wyrobić. Kolejny kartonik w portfelu. Wypada w końcu po kilku miesiącach....

Też mam w planach fryzjerkę ale już nie kosmetyczkę. Bo po pierwsze nie zdążę a po drugie i tak nie chodzę do kosmetyczki :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Dwie kawy już wypiłam i fajkę pokoju wypaliłam u siebie....no i noc spędziłam jak królowa we własnym łóżku tylko bez berła w ręku :haha:

Zimno ale bez śniegu. Dziś ostatnia wizyta u dentysty - sadysty. Kręcę się po mieszkaniu jak goowno w przeręblu i nie wiem czy mam okna umyć czy porządek w papierach zrobić....chyba to drugie bo na okna za zimno.

Miłego dnia.

Berło to pikuś ...Ewuniu . Lepiej spać jak lisica ....z kitą w norze :haha:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Basiaim napisał:

@sayonara 52 , no właśnie.....ja mam pecha, że nierówno i potem wyglądam, jakbym pod kosiarkę wpadła.

W zeszłym roku chciałam się upiększyć na koniec roku...Święta ok, a przed Sylwestrem musiałam ściągać u kosmetyczki, bo wyglądałam, jak nie powiem co.

Dobrze zrobione rzęsy trzymają do 6 tygodni i odpadają wraz z "własnymi" rzęsami. Nie wygląda to ani strasznie, a ni komicznie. Widocznie trafiłaś na niewprawioną "specjalistkę". Mam teraz od 5 tygodni nałożone i jeszcze się trzymają...nie wszystkie, ale nie straszę Niemiaszków :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Dobrze zrobione rzęsy trzymają do 6 tygodni i odpadają wraz z "własnymi" rzęsami. Nie wygląda to ani strasznie, a ni komicznie. Widocznie trafiłaś na niewprawioną "specjalistkę". Mam teraz od 5 tygodni nałożone i jeszcze się trzymają...nie wszystkie, ale nie straszę Niemiaszków :haha:

A może tak bardzo straszysz , że aż boją się Ci powiedzieć ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Basiaim napisał:

@Mirelka1965 , ja wiem, kochana, że odpadają z czasem z rzęsami. Mnie nie podoba się, gdy wpadną tak, że robi się przerwa. A swoje mam króciutkie, więc (dla mnie) jest to bardzo widoczne. 

 

Acha....więc może za długie ci przykleiła? Generalnie powinny być tylko nieco dłuższe od własnych i wtedy nie ma tej "różnicy". Spróbuj jeszcze dokleić u innej kosmetyczki. Na początku mojej przygody z rzęsami robiłam "kocie oczy"....i nie był to dobry pomysł, bo miałam taki efekt "dziur" i to właśnie między rożnymi długościami rzęs. Teraz robię równej długości, w kępkach po trzy i jest ok. A i cały "zabieg" trwa zdecydowanie krócej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...