Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja Kurce kupilam skarpetobamboszki na urodziny. Teraz niedawno miała. Kosztowały zawrotna kwotę 2.85 euro w domu mody Kik. :szydera:. Nie zbankrutowalam i, mimo że jestem jej kommandem, to wszystkim opowiada jak jej w stopy teraz ciepło. Znaczy sie cieszy. To ja też:szydera:

Zapomniałam , że w zeszłym tygodniu podarowałam Anielicy , ledowe świece z Aldi :d Zwyczajnie coś mi sie pomyliło i kupiłam nie to co chciałam , a jak trafiłam wreszcie na te o których myślałam , to postanowiłam obdarować Anielicę nietrafionym zakupem :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Zapomniałam , że w zeszłym tygodniu podarowałam Anielicy , ledowe świece z Aldi :d Zwyczajnie coś mi sie pomyliło i kupiłam nie to co chciałam , a jak trafiłam wreszcie na te o których myślałam , to postanowiłam obdarować Anielicę nietrafionym zakupem :haha:

Ledowe świece to ....sosna . Ważne , że biustonosza na urodziny.... i spodni nie kupiłaś :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja Kurce kupilam skarpetobamboszki na urodziny. Teraz niedawno miała. Kosztowały zawrotna kwotę 2.85 euro w domu mody Kik. :szydera:. Nie zbankrutowalam i, mimo że jestem jej kommandem, to wszystkim opowiada jak jej w stopy teraz ciepło. Znaczy sie cieszy. To ja też:szydera:

Znam te sympatyczne gesty nawet jeżeli są dziecinne...tu nawet się nie wysilam...po ostatniej zagrywce w niedzielę nie widzę sensu to są naprawdę laaaata świetlne mentalnie wiekowo i chyba kulturowo...ale sama jeżeli jestem u rodziny dłuższy czas nie wzbraniam  się przed drobnym gestem sympatii z okazji lub ..bez okazji..to zawsze działa w obie strony

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ledowe świece to ....sosna . Ważne , że biustonosza na urodziny.... i spodni nie kupiłaś :szydera:

Cycnik kupiłam bez okazji :haha: Mam 100 euro na tydzień na wyżywienie i jak zostaje mi kasa , to kupuję jakieś majtki , czy stanik dla Anielicy , a mogłabym to wydać na zachcianki dla siebie , więc można uznać , że kupuję te rzeczy od siebie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Co Wam powiem , to Wam powiem , ale brakuje mi w w naszym kraju celebrowania adwentu . Tylko w sklepach czuć nadchodzące Święta . Lubię ten okres spędzać w pracy , bo Niemcy mają już wszystko przystrojone , a my traktujemy adwent jak post 

Zgadzam się z Tobą . Niby mi wsio rawno , ale wczoraj , dzisiaj z lekuchną zazdrością zerkałam , że telefon z życzeniami z okazji adwentu aż do czerwoności dzwonił ...Jadzia też . Co tam ...bierzmy poprawkę ....nasze święta BN najpiękniejsze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Cycnik kupiłam bez okazji :haha: Mam 100 euro na tydzień na wyżywienie i jak zostaje mi kasa , to kupuję jakieś majtki , czy stanik dla Anielicy , a mogłabym to wydać na zachcianki dla siebie , więc można uznać , że kupuję te rzeczy od siebie :d

Za domowe ...nie za swoje :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zgadzam się z Tobą . Niby mi wsio rawno , ale wczoraj , dzisiaj z lekuchną zazdrością zerkałam , że telefon z życzeniami z okazji adwentu aż do czerwoności dzwonił ...Jadzia też . Co tam ...bierzmy poprawkę ....nasze święta BN najpiękniejsze .

Pewnie , że nasze  piękniejsze , ale oni cieszą się tym czasem dłużej od nas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ale przed Wigilią są 23 dni podczas których mamy w zwyczaju umartwiać się O.o

Sie zaparła na mnie ....czy coo ? 

:szydera: Ale przyznasz , że nasze , domowe choinki piękniej są przyozdobione ..../ ufffffff....chyba w końcu mi rację przyzna ?! :szydera: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Mów za siebie. Ja wcale się nie umartwiam. Wręcz przeciwnie. Bardzo dbam o ducha i ciało me obfite ( co by nie schudnąć zbytnio):szydera:

Bo siedzisz nadal na zachód od Odry , ta zaraza jest na wschodzie :szydera:

Edytowane przez violka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja Kurce kupilam skarpetobamboszki na urodziny. Teraz niedawno miała. Kosztowały zawrotna kwotę 2.85 euro w domu mody Kik. :szydera:. Nie zbankrutowalam i, mimo że jestem jej kommandem, to wszystkim opowiada jak jej w stopy teraz ciepło. Znaczy sie cieszy. To ja też:szydera:

Ode mnie też dostała prezent :oklaski: Ale nie wiem, czy o nim opowiada :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lucinda napisał:

Znam te sympatyczne gesty nawet jeżeli są dziecinne...tu nawet się nie wysilam...po ostatniej zagrywce w niedzielę nie widzę sensu to są naprawdę laaaata świetlne mentalnie wiekowo i chyba kulturowo...ale sama jeżeli jestem u rodziny dłuższy czas nie wzbraniam  się przed drobnym gestem sympatii z okazji lub ..bez okazji..to zawsze działa w obie strony

 

Pamiętam moje początki i pracę u Wstręciucha :haha: Za każdym wyjazdem dostawałam geldy i czułam się zobowiązana przywieźć "coś" :haha: I tak przez te trzy lata z otrzymanych geldów nie miałam nic, bo zurikowe geszenki za darmo nie były  :haha:I teraz zrobiłam sie "twarda" :$ Ale Szogunowi z przyjemnością szenknę co nieco...tak bezinteresownie, za jego dobre serce, co nie? :love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, violka napisał:

Cycnik kupiłam bez okazji :haha: Mam 100 euro na tydzień na wyżywienie i jak zostaje mi kasa , to kupuję jakieś majtki , czy stanik dla Anielicy , a mogłabym to wydać na zachcianki dla siebie , więc można uznać , że kupuję te rzeczy od siebie :d

No....to ja też "tak od siebie" Divę obdarowuję :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...