Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, foczka63 napisał:

Rwa kulszowa:(Dopada franca z nienacka:(Minie za 2-3 dni.Obstawiona jestem tabsami.Dr mi to samo by przepisał.Tak ma ze 2x do roku:(Buuuuuu

Nigdy tego nie miałam tylko ze słyszenia wiem, że boli okropnie.....trzymaj się i nie dawaj się francy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, foczka63 napisał:

Rwa kulszowa:(Dopada franca z nienacka:(Minie za 2-3 dni.Obstawiona jestem tabsami.Dr mi to samo by przepisał.Tak ma ze 2x do roku:(Buuuuuu

Miałam raz ...i wiem , że kiedyś może powrócić . Cholerny , przeszywający ból . Współczuję ...Kasia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, foczka63 napisał:

Rwa kulszowa:(Dopada franca z nienacka:(Minie za 2-3 dni.Obstawiona jestem tabsami.Dr mi to samo by przepisał.Tak ma ze 2x do roku:(Buuuuuu

Trzymaj sie Kasiu.Cos rozgrzewajacego(masc) na to nie pomaga?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maras1 napisał:

mam samochód,ale 8 czerwca jade do domu

No to co szczujesz dziewczynę ? .....Aniao już siadełko ( takie coś do siedzenia ) w rewerze se regulowała ....a ten wyskakuje " auto mam , ale 8 czerwca jadę do domu " ....Iććććć.....xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

No to co szczujesz dziewczynę ? .....Aniao już siadełko ( takie coś do siedzenia ) w rewerze se regulowała ....a ten wyskakuje " auto mam , ale 8 czerwca jadę do domu " ....Iććććć.....xd

prawie dwa miesiące szukam kogoś w pobliżu,a jestem naprawdę na totalnym wygnajewie,na imprezy to 10-15 km,i powrót taksówką,:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No to co szczujesz dziewczynę ? .....Aniao już siadełko ( takie coś do siedzenia ) w rewerze se regulowała ....a ten wyskakuje " auto mam , ale 8 czerwca jadę do domu " ....Iććććć.....xd

Wyskakuje to Filip a Marek rezerwuje. Ania ma sie szybko decydowac. Co masz na kolacje?

Jakos samej to nawet jesc mi sie nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, hawana napisał:

Wyskakuje to Filip a Marek rezerwuje. Ania ma sie szybko decydowac. Co masz na kolacje?

Jakos samej to nawet jesc mi sie nie chce.

Teraz przygotowałam . Kanapki z salami i jakąś szynką ...niby . Nic specjalnego ...nie wychodzę przed konia jak koń wóz ciągnie . Chociaż ręce świerzbią , żeby " coś " zrobić po swojemu ....alee....zmienniczce tak pasowało ...dla mnie tez nie jest źle ...dr  zachwyca się tym co na kanapce akuratnie jest ....współczuwa " jak ciężko pracuję ...że pracowita jestem " ....normalnie mrówisia jakaś ....albo pszczółka :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Teraz przygotowałam . Kanapki z salami i jakąś szynką ...niby . Nic specjalnego ...nie wychodzę przed konia jak koń wóz ciągnie . Chociaż ręce świerzbią , żeby " coś " zrobić po swojemu ....alee....zmienniczce tak pasowało ...dla mnie tez nie jest źle ...dr  zachwyca się tym co na kanapce akuratnie jest ....współczuwa " jak ciężko pracuję ...że pracowita jestem " ....normalnie mrówisia jakaś ....albo pszczółka :haha:

 Fajny ten doktorek:d

A mi dzis nikt nie powiedzial, ze jestem slodycza, gwiazdeczka, nikt z radoscia w oczach nie odpowiedzial "hab ich schon gemacht"...Chyba plakac bede:smutek:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, hawana napisał:

 Fajny ten doktorek:d

A mi dzis nikt nie powiedzial, ze jestem slodycza, gwiazdeczka, nikt z radoscia w oczach nie odpowiedzial "hab ich schon gemacht"...Chyba plakac bede:smutek:

:cmok: no to masz cmoka ode mnie dobra dziewczynko....chcesz lizaka?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, hawana napisał:

 Fajny ten doktorek:d

A mi dzis nikt nie powiedzial, ze jestem slodycza, gwiazdeczka, nikt z radoscia w oczach nie odpowiedzial "hab ich schon gemacht"...Chyba plakac bede:smutek:

Nie płakaj malutka :cmok:....Dr...przy mnie jest bardzo spokojny ...kulturalny ....absorbujący trochę jest , ale zupełnie do wytrzymania ....Maruda i to upierdliwa z niego dla córki ...i to tej , ktora jest jego " główną " opiekunką . Wymagający strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

Jak mnie boli,masakra:(ani siedzieć ani stać ani leżeć:(Buuuuuuu.Tabsy pomagaja na chwilę ,maść też:(Buuuuuuuuu

jak mnie dopadlo dostawlam witamine plus profenid zastrzyki

trwalo to jakies dwa tygodnie az odpuscilo...i dzieki bogu nie powtorzylo sie ale noga moja prawa byla jak nie moja az do paluchow...od posladka...ani stac ani siedziec

gdybys w kraju byla daliby na szybko pyralgine na bol a potem przeciwzapalnie cos np wlasnie profenid 

moze poszukaj lacinskiej nazwy skladnika i zapytaj w altece czy maja odpowiednik ...moze sprowadza???

mozesz tez nagrzewac miejsce i byloby super nie wysilac sie ale...no wlasnie to ale...

mozesz tez polozyc sie na brzuchu i tzw foczki robic...co dwie godziny 20 razy ....tak doraznie, zeby ledzwie odciazyc...no nogi ulozyc ze zgietymi kolanami na krzesle i polezec...nie wspomne o walku pod plecami na wysokosci kosci krzyzowej

tak mi na bardzo predko sie przypomnialo co i jak ze szkoly:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...