Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I wreszcie nadszedł ten wyczekany poniedziałuś, ten rodzony brat pozostałych sześciu dni tygodnia.

Dzień dobry Słoneczka a szczególne tym, którzy właśnie w poniedziałek przyszli na świat.

A Wszystkim Katarzynom Wszystkiego Najlepszego w Dniu Imienin.

 

 

 

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Skończyło się weekendowe lenistwo. Trochę żal a trochę się cieszę bo od tego lenistwa już mnie gnaty bolą i za wcześnie się budzę. Bo jak tu się porządnie wyspać jak nic nie robię ? :szydera:

Jak masz za dużo nicnierobienie to podrzuć mi trochę :) :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Jeszcze półprzytomna , ale zwarta i gotowa , żeby robotę na adresie rozpocząć . Obadamy , jak to będzie wyglądało , bo Jadzia chrapie aż ściany drżą a dziś , po ponadtygodniowej przerwie będzie miała zakładane przez Helę skarpety uciskowe ...chyba , że sobie odpuści , chociaż w to powątpiewam ...Szerściuch smyknął mi między nogami i sruuu na doliny ...tym razem nie pobiegłam za nim ze względu na strasznie skrzypiące schody a Helutka śpi , żal jej budzić tym skrzypieniem ...szerściuch miauczeniem niech budzi :szydera: ...Dzień mam lekuchno zaplanowany ....praca normalna , jak zawsze , tyle , że sama chcę na miasto wyskoczyć i taka , jakby atrakcja . Szerściuch codziennie na miacho biega ...mogę i ja ...raz na kilka dni . Nic mi nie ubędzie ...najwyżej trochę kasy  :szydera:

Miłego , spokojnego dnia i tygodnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po weekendzie :oklaski:

Jeszcze tydzień mi został na pilnowaniu dobytku córki i wracam do siebie :oklaski: Niedaleka droga bo przez dwie miedze ale zawsze co na swoim to na swoim....:d teraz doceniam mieszkanie oddzielnie a mieszkałam z nimi prawie rok...i muszę powiedzieć, że była to najgłupsza decyzja w moim życiu....teraz jest super, spijamy sobie z dziubków odkąd zawarliśmy pakt o nieagresji i codziennie nie muszę uczestniczyć w ich życiu, podejmowaniu decyzji ( dla mnie głupich i nie do końca przemyślanych ).

Nie mieszkajcie z dorosłymi dziećmi a miłośc bedzie kwitła.....:oklaski:

I tym optymistycznym akcentem kończę moje przemyślenia na dziś, życząc milego dnia :d

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, awe59 napisał:

Witajcie po weekendzie :oklaski:

Jeszcze tydzień mi został na pilnowaniu dobytku córki i wracam do siebie :oklaski: Niedaleka droga bo przez dwie miedze ale zawsze co na swoim to na swoim....:d teraz doceniam mieszkanie oddzielnie a mieszkałam z nimi prawie rok...i muszę powiedzieć, że była to najgłupsza decyzja w moim życiu....teraz jest super, spijamy sobie z dziubków odkąd zawarliśmy pakt o nieagresji i codziennie nie muszę uczestniczyć w ich życiu, podejmowaniu decyzji ( dla mnie głupich i nie do końca przemyślanych ).

Nie mieszkajcie z dorosłymi dziećmi a miłośc bedzie kwitła.....:oklaski:

I tym optymistycznym akcentem kończę moje przemyślenia na dziś, życząc milego dnia :d

Najlepszą odległością od dzieci jest ta, gdzie przysłowiowy autobus czerwony ( miejski) - nie dociera! 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...