Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co rozkładać ? Iććććć...ledwie na oczy patrzę a Ty mi o rozkładaniu ...jakimś :szydera:

Parawanik, parasol, kocyk, dwa fotele, stoliczek i naginamy drinki z palemką na gorącej plaży zakąszając marynowanym turbocikiem. A co!?! Jak się bawić, to i w wyobraźni! A jak! :::)))

Twoje! Dryńks!

 

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.2 dzien na adresie rozpoczęty. Sniadanko zjedzone, kawka wypita, no i co tu robic? Chyba zacznę obiad gotowac, no ale ten sam się przecież gotuje. Mam tu na pokuszenie wielkie , jakies 50 m ode mnie sklep. Ale jaki, ozdoby do ogrodu, donice, figury i inne przepiękne rzeczy. Chwilowo przechodzic będę obojętnie, ale po wypłacie, kto wie czy tam nie przepadnę. Miłej niedzieli dla Wsiech.

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje sie na posterunku!

O swicie, jakis kot narobil rabanu w ogrodzie.

Polowal na myszy,

Robil jakies skoki:haha:

az tu nagle widze biegnie mysz, za nia kot ,prosto na mnie.

:kopara:biegusiem wpadlam do domu(nie boje sie myszek)

ale zeby ta gawiedz nie wpadla do mieszkania

co, mogloby sie skonczyc zejsciem po z tego swiata

Oby ta niedziela predko przeleciala!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maras1 napisał:

witam,coś dzisiaj zimno, image.png.fd36cf18532456b8962bb6369ee76cf7.png

Tiaaa,  nie chwali się dnia przed zachodem,.A chłopa przed...No właśnie!

Obiadek podgotowany, nawet racuchy zrobiłam....z jednej szklanki mąki i jednego jabłka. xd

 

66d3046e4db1.jpg

Miłego dzionka!

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy piękny słoneczny dzień . Przy czterech graduskach , nochal robi się lekko czerwony . Wypaliłam papierosa na tarasie i policzyłam gałęzie na drzewie . Anielica patrzy w telewizor , ja w laptop . Macham sobie nogą , aby nie zastygnąć . 

Czuję , że powoli świruję :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...