Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, LACH napisał:

@violka a dla Ciebie czad w porcie!

Dziękuję :cmok:

 

To ja dziękuję :cmok: To był ulubiony kawałek mojego taty . Tak często to puszczał , że będąc dzieckiem nauczyłam się tych słów na pamięć , oczywiście nie znając ich  znaczenia . Kiedyś na koloni zaśpiewałam tę piosenkę na konkursie wokalnym i zaprezentowałam  wątpliwy talent  :haha:ale nikt nie zwracał na to uwagi , ponieważ każdy był pod wrażeniem mojej znajomości języka angielskiego :szydera: Do końca turnusu byłam traktowana jak gwiazda :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

To ja dziękuję :cmok: To był ulubiony kawałek mojego taty . Tak często to puszczał , że będąc dzieckiem nauczyłam się tych słów na pamięć , oczywiście nie znając ich  znaczenia . Kiedyś na koloni zaśpiewałam tę piosenkę na konkursie wokalnym i zaprezentowałam  wątpliwy talent  :haha:ale nikt nie zwracał na to uwagi , ponieważ każdy był pod wrażeniem mojej znajomości języka angielskiego :szydera: Do końca turnusu byłam traktowana jak gwiazda :haha:

Nie miałem o tym najmniejszej świadomości.

Mam nadzieję, że przywołując tym, Twoje miłe wspomnienia, wywołałem ciepły uśmiech na Twojej buzi, na wiele, wiele dni.

:cmok:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek daj_buziaczka_na_dzien_dobry_1.jpg.7a051175b60b7108905c19a46b23386f.jpg

Poniedzialkowo życzę miłego pogodnego dnia:oklaski:

Niewyspana pozytywnie nastawiona mlaskam nad kawą i myślę jak minie dzisiejsze dzisiaj...W harmonogramie posprzątać salony na piętrze alkowę wywietrzyc w kuchni obiad wydumac z cielakowego miesiwa..A no i śniadanie naturalnie przygotować.. Tak w skrócie...

No to proces wybudzania czas zacząć 

Dobrych myśli życzę 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Muszę się dziś zabrać za ogarnięcie chałupy.....zwierzaki strasznie brudzą. Na podłodze oprócz piachu, sierść, szczątki porozgyzanych zabawek, jakiś sok albo herbata rozlane.....dawniej już bym latała ze ścierą a teraz mi to lotto....sie sprzątnie jak nie dziś to jutro....:szydera: zrobiłam się strasznie olewająca i dobrze mi z tym....:haha:

Miłego dnia oraz całego tygodnia.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, violka napisał:

To ja dziękuję :cmok: To był ulubiony kawałek mojego taty . Tak często to puszczał , że będąc dzieckiem nauczyłam się tych słów na pamięć , oczywiście nie znając ich  znaczenia . Kiedyś na koloni zaśpiewałam tę piosenkę na konkursie wokalnym i zaprezentowałam  wątpliwy talent  :haha:ale nikt nie zwracał na to uwagi , ponieważ każdy był pod wrażeniem mojej znajomości języka angielskiego :szydera: Do końca turnusu byłam traktowana jak gwiazda :haha:

Jaka ja stara jestem. Bo ja tam pamiętam jeszcze jaki to był przebój......

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, lucinda napisał:

Trza maleńki odwlok z wyrka zwlec i śniadanie jeszcze bardziej przygotowywać...

Tylko gdzie wrobelek posial kluczyki do skrzynki???? Gazeta stygnie dla cwirka

Dzięki za przypomnienie o gazetach ...niezwyczajna jestem , bo zawsze Hela rankiem przynosiła ...nic ...musowo przestawić się trzeba ...tyla obowiązków mi doszło w związku z opuszczeniem przez Helę domostwa tego :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzięki za przypomnienie o gazetach ...niezwyczajna jestem , bo zawsze Hela rankiem przynosiła ...nic ...musowo przestawić się trzeba ...tyla obowiązków mi doszło w związku z opuszczeniem przez Helę domostwa tego :szydera:

Masakra jakaś :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Masakra jakaś :haha:

Straszna !!! :szydera:

Właśnie przed paroma minutami Hela zameldowała się wreszcie z Krety . Tam słońce i 20 z małym plusem ...a tu chłodno , głodno i do domu daleko ....i jeszcze po te gazeciska trza na doliny zejść ...wrrrr:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Straszna !!! :szydera:

Właśnie przed paroma minutami Hela zameldowała się wreszcie z Krety . Tam słońce i 20 z małym plusem ...a tu chłodno , głodno i do domu daleko ....i jeszcze po te gazeciska trza na doliny zejść ...wrrrr:szydera:

Masakra :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...