Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, LACH napisał:

Co oznacza tylko jedno: pora na ciacho!!!:hura:

1. Bienenstisch

Draußen Mandeln u Honig.
Innen drin Sahne creme mit Pudding oder nur süße Sahne.

2. Schokoladenkuchen mit sauerkirchen.Screenshot_20191117-153544_Gallery.thumb.jpg.b6035d1f46d2ad5941a3388f448ad29d.jpg

Stawiam do kawy :szydera:

 

Nie dam rady :smutek:Objadłam się brownies :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłam wykrok...

Wrobelek zapytał czy zjem kawałeczek stolla z rumem i..dałam się skusić...cwierkala o przyrodzie operze i swoich czasach...jak dama maleńka filizaneczke trzymała teleputkami rioniac krople kawy na talerzyk ale pełna euforii...podziękowała mi z gracją...drugiej I skinieniem głowy szepcac "danke"...

Cwirek w papierach w swoim herrenzimmer był zajęty "czymwaznymniezmiernie"

Miło mi się było zrobiło...głupie co?

Nie wiem czy jest demencyjna ...Z pewnością uciekają jej myśli ale po mieście mogłaby na navi robić 

 

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucinda napisał:

Popełniłam wykrok...

Wrobelek zapytał czy zjem kawałeczek stolla z rumem i..dałam się skusić...cwierkala o przyrodzie operze i swoich czasach...jak dama maleńka filizaneczke trzymała teleputkami rioniac krople kawy na talerzyk ale pełna euforii...podziękowała mi z gracją...drugiej I skinieniem głowy szepcac "danke"...

Cwirek w papierach w swoim herrenzimmer był zajęty "czymwaznymniezmiernie"

Miło mi się było zrobiło...głupie co?

Nie wiem czy jest demencyjna ...Z pewnością uciekają jej myśli ale po mieście mogłaby na navi robić 

 

 

I w takich momentach przychodzi mi na myśl to:dlaczego starość jest taka długa i bezradna...... 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucinda napisał:

Oboje mają prawie dwie setki na liczniku

Kurcze-wiek ten jest dla naszego pokolenia nieosiągalny!  A może to i lepiej?  Z pewnością tak. Przyszło mi na myśl to, jak polski emeryt za 1300 na rękę, miałby przeżyć z obecnością opiekunki:szok:?  Utopia! 

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :) Zmęczona jestem jak diabli.Niemniej szczęśliwa.Wczoraj dopadłam @fioletowa.mysz i dręczyłam do drugiej nad ranem:szydera:.Ale to mściwa bestia jest:haha:w rewanżu wykopała mnie z wyrka o 6 nad ranem:tak2:.I dobrze,bo o 12 zaczynałam dziś pracę.Na szczęście już jestem wolna i mogę odpoczywać.

Gdyby pozwoliła mi pospać dłużej to bym powiedziała,że rzeczywistość przerosła moje oczekiwania.Anka jest super! Ale za ten wykop tego nie powiem:szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Joy napisał:

Dobry wieczór :) Zmęczona jestem jak diabli.Niemniej szczęśliwa.Wczoraj dopadłam @fioletowa.mysz i dręczyłam do drugiej nad ranem:szydera:.Ale to mściwa bestia jest:haha:w rewanżu wykopała mnie z wyrka o 6 nad ranem:tak2:.I dobrze,bo o 12 zaczynałam dziś pracę.Na szczęście już jestem wolna i mogę odpoczywać.

Gdyby pozwoliła mi pospać dłużej to bym powiedziała,że rzeczywistość przerosła moje oczekiwania.Anka jest super! Ale za ten wykop tego nie powiem:szydera:

 

Nie mów :haha::haha: Mnie nie wykopała, ale też jej tego nie powiem...nie, bo i już :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joyka musiała wcześnie wstać małpiszony! Poza tym chciałam jeszcze ją pościskać przed pożegnaniem (  Jak ona cudnie całuje!) Dlatego musiała zostać usunięta z beta. A wy? Mogłyście się byczyć, to po co wam miałam w tym byczeniu przeszkadzać?:szydera: Ale skoro czujecie się pokrzywdzone to następnym razem zostaniecie wyautowane bladym świtem. :szydera:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Joyka musiała wcześnie wstać małpiszony! Poza tym chciałam jeszcze ją pościskać przed pożegnaniem (  Jak ona cudnie całuje!) Dlatego musiała zostać usunięta z beta. A wy? Mogłyście się byczyć, to po co wam miałam w tym byczeniu przeszkadzać?:szydera: Ale skoro czujecie się pokrzywdzone to następnym razem zostaniecie wyautowane bladym świtem. :szydera:

To ja się tak szybko nie pojawię :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Joy napisał:

Dobry wieczór :) Zmęczona jestem jak diabli.Niemniej szczęśliwa.Wczoraj dopadłam @fioletowa.mysz i dręczyłam do drugiej nad ranem:szydera:.Ale to mściwa bestia jest:haha:w rewanżu wykopała mnie z wyrka o 6 nad ranem:tak2:.I dobrze,bo o 12 zaczynałam dziś pracę.Na szczęście już jestem wolna i mogę odpoczywać.

Gdyby pozwoliła mi pospać dłużej to bym powiedziała,że rzeczywistość przerosła moje oczekiwania.Anka jest super! Ale za ten wykop tego nie powiem:szydera:

 

Jakoś to przeżyję. I w rewanżu też będę milczeć. A mogłabym wyznać, że jesteś zajebiaszcza. :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...