Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Łóżko,nie trup 100-letni i niezaszczany materac

Biurko/stół i krzesło

Lampka nocna

Szafa

Dostęp do internetu

To wg mnie podstawowe minimum wyposażenia pokoju opiekunki i powinno byc do dyspozycji na każdej szteli

Tak jest:tak: 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Łóżko,nie trup 100-letni i niezaszczany materac

Biurko/stół i krzesło

Lampka nocna

Szafa

Dostęp do internetu

To wg mnie podstawowe minimum wyposażenia pokoju opiekunki i powinno byc do dyspozycji na każdej szteli

Dokładnie tak :dobrze: Luksusy to w domku możemy mieć :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Łóżko,nie trup 100-letni i niezaszczany materac

Biurko/stół i krzesło

Lampka nocna

Szafa

Dostęp do internetu

To wg mnie podstawowe minimum wyposażenia pokoju opiekunki i powinno byc do dyspozycji na każdej szteli

oraz żadnych robali, :przekleństwa: 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 Dla mnie jest ważne żebym miała swoje miejsce odpoczynku z takim wyposażeniem jak piszesz.Nawet TV nie muszę mieć ,W poprzednim miejscu syn PDP mówi że podłączy mi TV ale dopiero nastęnpnego dnia,odparłam mu że może dać sobie spokój i się nie szarpać bo mi to do szczęścia nie potrzebne,a tyle sobie z babcią usiądę i wiadomości obejrzę...

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy TV ,ale tylko niemieckie programy,nawet nie włączam bo mi nie potrzeba.Zmienniczka też nie.Niedogodnością jest wspólna łazienka,ale jest jedna i tego przecież nie przeskoczymy.Kibelek jest oddzielny,dla nas.Net jest szybki ,bez ograniczeń.Palić jest gdzie.Co mi więcej trzeba ,jak ja albo w kuchni albo na kompie u siebie?:)

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

Łóżko,nie trup 100-letni i niezaszczany materac

Biurko/stół i krzesło

Lampka nocna

Szafa

Dostęp do internetu

To wg mnie podstawowe minimum wyposażenia pokoju opiekunki i powinno byc do dyspozycji na każdej szteli

Oczywiście.., tu jest tak to przemyślanie zrobione i nie chcę dociekać intencji... Miałam mniejsze pokoiki, w których to minimum było zapewnione. Sama z natury jestem ascetyczna i nie mam wygórowanych wymagań, ale warunki tutaj mi doskwierają... :|

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Mamy TV ,ale tylko niemieckie programy,nawet nie włączam bo mi nie potrzeba.Zmienniczka też nie.Niedogodnością jest wspólna łazienka,ale jest jedna i tego przecież nie przeskoczymy.Kibelek jest oddzielny,dla nas.Net jest szybki ,bez ograniczeń.Palić jest gdzie.Co mi więcej trzeba ,jak ja albo w kuchni albo na kompie u siebie?:)

Howgh...das selbe :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Mamy TV ,ale tylko niemieckie programy,nawet nie włączam bo mi nie potrzeba.Zmienniczka też nie.Niedogodnością jest wspólna łazienka,ale jest jedna i tego przecież nie przeskoczymy.Kibelek jest oddzielny,dla nas.Net jest szybki ,bez ograniczeń.Palić jest gdzie.Co mi więcej trzeba ,jak ja albo w kuchni albo na kompie u siebie?:)

Jak na urlopie się tam czujesz, nagotujesz sobie a potem laptop:szydera: życ nie umierac,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja nawet polską w domu włączam tylko po to , żeby coś szemrało , ktoś gadał ....czasem luknę , ale rzadko :szydera:

No widzisz...zacofana jesteś :haha: A jakbyś tak kabel HDMI woziła, to mogłabyś zrobić z telewizorka ekran do oglądania filmów :haha: Ale skoro ma tylko szemrać, to się nie opyla :szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Blondi napisał:

Jak na urlopie się tam czujesz, nagotujesz sobie a potem laptop:szydera: życ nie umierac,,

No ,raczej:)W domu mam 100x więcej roboty niż w pracy:)Ale i 100x więcej swobody, jako takiej:)W tym różnica:)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

@salazar Byla tylko w Karstsdat.

Ogladalam zestawy upominkowe tylko.

I prysnelam sie ,,Laura,, ale zielona.

Wciaz jeszcze pachnie, choc rece dawno umyte.

Ale to nie ,,moja,, nuta,,

do mnie bardzo przemawiaja niektore zapachy Malone...

Tylko drogie chorerka i niezbyt trwale,

Ja powyzej 3 zapachow gubie wech:haha:

Wstyd sie przyznac, ale najbardziej przemawia do mnie Gucci Envy(kupilam podrobke:$na Allegro)

Widzialam u synowej i zdecydowalam sie.

Pachnie identycznie z oryginalem i trzyma sie skory.

Ja to te swieze, zielone, gorzkawe nawet wole.

Na urlopie uzywalam Jil Sander Sun(na probe)

woda plus balsam .

Na lato super sprawa.

Zapach trwal i trwal i nie wk..

denerwowal.

Kiedys szalam za Bulgari Retriver, ale mi przeszlo.

A co ty nowego kupilas i w jakich sytuacjach uzywasz?

Znasz zapachy Hermesa? Ma sporo świeżych, cytrusowych, drzewnych, ciekawych zapachów, ja pewnie coś kupię w przyszłym roku z myślą o lecie, jeszcze nie zdecydowałam co, na razie obwąchuję ;).

W Perfumoholiczkach pisałam, że bardzo rzadko kupuję w perfumeriach, raczej szukam okazji w tematycznych grupach FB. Można tam za fajną kasę kupić używki, próbki, trudno dostępne zapachy, naprawdę polecam.

Teraz czaję się na Dune (mam cudny vintage i chcę nowe perfumy, żeby tych starych zbyt szybko nie zużyć), Narciso edp (mam 30 ml i powoli mi się kończy, a uwielbiam ten zapach) i Izię Sisleya. W ciemno kupiłam Estee Lauder Sensuous, odlewkę Mili Schön i Gucci Bloom Acqua di Fiori. Czekają na mnie w Polsce :).

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sayonara 52 napisał:

@salazar ktorego Narciso masz?

Rozowy, czy czerwony?

POdaj prosze link na FB.

Dziekuje.

Białego, jest chyba najmniej popularny. Wstawiłabym linka do Fragrantiki, ale z telefonu nie potrafię.

Mam jesienno-zimową fazę na zapachy drzewne, paczulę i piżmo, normalnie mogłabym się w nich kąpać :D. Wiosną  bierze mnie na cytrusy i zieleń, nie, zdecydowanie nie jestem oryginalna :D.

Jeśli masz konto na Facebooku poszukaj Panie, kup pan flaszkę, Klasyka perfum, sprzedaż, kupno, wymiana, weryfikacja i Perfumy - wymienię, sprzedam, kupię. 

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechawszy  spędziłam pół reszty wczorajszego  dnia na przepakowanie...ciuchy do pracy ciuchy na wyjście ciuchy do spania bo tym razem piżamy nie zapomnialam:haha:...zakupy dla szoguna krótka wizyta w kuchni i próba odnalezienia w szafkach tego co zostawiłam.. no ale faceci mają swój porządek i lad swiata:haha:...

Siorbie kawę wczoraj zakupioną fajeczka by  byla...genisuje spokój i ciszę 

..kolo 12ej wyjazd na nowe zlecenie .

Kwiatki które mnie przywitały zostaną w moim pokoju u szoguna bo nie wiadomo czy miejsce bedzie na takie detale...:haha:

Macie rację.. łóżko łazienka stół A może stoliczek  kawałek szafy i internet...styknie na czas pracy i chwilę przerwy w międzyczasie . Nie zdazylo się żebym swojego kąta nie miała no może z łazienką nie zawsze było po drodze i pajęczyny u jody w domu nie ogarnianym od paru laaaadnych lat ale generalnie nie bylo zle. Zobaczymy  co tym razem mi się trafi

Póki co życzę początku miłego  spokojnego itd no i oczywiście cały dzień dokładnie też niech tak minie:cześć:

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...