Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, violka napisał:

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Chciałam się rozpisać , ale po szczerze mówiąc nadal czuję knebel w ustach .

Mam poważny dylemat , czy pisać , by następnie dostać dożywocie , czy nic nie pisać , aby wegetować  w iluzji , że jednak mam prawo do swobodnej wypowiedzi . 

Milczeć i być , czy nie milczeć i nie być . Oto jest pytanie .

Cześć a ile już nazbieralaś czerwonych kartek? Oj żartuję :love: Przy okazji witam wszystkich pracujących i urlopujacych.                                        Dzisiaj w nocy obudził mnie księżyc   i zajrzałam na "Apel "jaki napisał   @LACH:dobrze::o.                              @Blondi tak to prawda, kiedyś było inaczej. :love:   .. 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika Nareszcie pokazujesz sie!:tak:

Ja rozniez jestem pelna podziwu dla @LACH za prawde i odwage.

Kiedys bylo nas mniej ,i powiem szczerze bylo chwilami dretwo.

Choc @Blondi ciagnela forum tupiac z jednego tematu do drugiego.

Mniej ludzi, mniej konfliktow, choc jak pamietasz ,byly gniewy i gromy.

Coz, dorastamy, ksztaltujemy poglady, mamy swoich liderow i przegranych.

Ot zycie.:769_heart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hawana napisał:

Twoje serca sa czarne.

Ależ koleżanko widział to kto czarne serca? Nawet zwierzęta maja serca w kolorze krwistej czerwieni. 

Oprocz tego, że są czerwone to u ludzi podobno jedne diamentowe a drugie z kamienia są :)

U Ciebie oczywiście diamentowe serduszko pika jak i u wszystkich opiekunów i opiekunek 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

Ależ koleżanko widział to kto czarne serca? Nawet zwierzęta maja serca w kolorze krwistej czerwieni. 

Oprocz tego, że są czerwone to u ludzi podobno jedne diamentowe a drugie z kamienia są :)

U Ciebie oczywiście diamentowe serduszko pika jak i u wszystkich opiekunów i opiekunek 

 

Z wersji mobilnej sa czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że nie do końca się udał dzień bez żółci :ostrzegam:ale z pewnoscia pełno serc serduszek i innych objawów...Walentynki w listopadzie I te sprawy???

Żałuję banitow i trzymam kciuki..obu tak dalej i ubolewam..witam przybyłych z wygnania...

Serduszek nie wkleję bo mdlaco już jest..od bodajże dnia wczorajszego...oby nie okazało się to efekt  dokładnie odwrotny bedzie...

Żeby odciągnąć myśli od staropolskiego słowa "kęsim".oraz myśli z tym słowem.związanych ..itd zmiana tematu

Jestem 100% babcia 100% Kuby....wiecie swieca szata i te sprawy... chrzciny i po chrzcinach:haha::oklaski:...I w kieszeni "co łaska"  lżej..

Nawet na tacę położyłam z tej okazji...ksiadz chyba sie trochę w kazaniu pogubil ale wole to niz polityka z ambony...

Torcik był garniturek byl...ojciec  moich dzieci z obecną matka jego córki też był....rodzinna atmosfera niczym w "dynastii "...Alexis i cristall i reszta carringtonów :szydera:

A serio..było sympatycznie ..A teraz:rozpacz:..qwa TORBY MUSZE PAKOWAĆ...

Ech....

 

 

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie prawie dzień cały na forum i ominęło dużo. A może to i dobrze, gdyż moja obecność/nieobecność działa czasami na niektórych jak płachta na byka. Chciałoby się napisać retrospekcję wydarzeń ostatnich dni, ale....no właśnie...

Pozwolę sobie zatem wkleić dla Pewnego Pana takie coś:

image.png.b97534ea31ea4f7d3a990798d0bfe500.png I za to, czego nie mogłam przeczytać.....Chapeau bas @LACH :cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, erika napisał:

Cześć a ile już nazbieralaś czerwonych kartek? Oj żartuję :love: Przy okazji witam wszystkich pracujących i urlopujacych.                                        Dzisiaj w nocy obudził mnie księżyc   i zajrzałam na "Apel "jaki napisał   @LACH:dobrze::o.                              @Blondi tak to prawda, kiedyś było inaczej. :love:   .. 

Witaj @erika Miło Cie widzieć :love: Post @LACHa również mi się podobał , ale jak widać szczerość nie jest mile widziana na tym forum . Nawet nie jestem zdziwiona , skoro osoby , które złamały regulamin otrzymują zgodę na powrót , by móc atakować innych w sposób chamski , ale zawoalowany . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Witaj @erika Miło Cie widzieć :love: Post @LACHa również mi się podobał , ale jak widać szczerość nie jest mile widziana na tym forum . Nawet nie jestem zdziwiona , skoro osoby , które złamały regulamin otrzymują zgodę na powrót , by móc atakować innych w sposób chamski , ale zawoalowany . 

Niczym  w polityce..Tak mnie naszło porównanie...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, erika napisał:

  @Blondi tak to prawda, kiedyś było inaczej. :love:

Witaj @erika :oklaski: Faktycznie....było inaczej. Ale było to forum paru osób i nic tak naprawdę się nie działo. Ot takie bla-blanie. Mało merytoryki było, a dużo "kwaczania". A teraz? Zobacz jak forum się rozwinęło na plus. Ilu ciekawych ludzi przyciągnęło. Świeżynki znajdują oparcie i rady. Mnie się to forum zdecydowanie bardziej podoba w tej formie. Jednak są i minusy, gdyż jak w każdym dużym skupisku różnych charakterów będzie się działo....i dzieje. Zniknęłaś na długo i, niejako wypadłaś "z obiegu", jednak po twoim wpisie widzę, że podczytujesz i kibicujesz :zwyciezca: Fajnie, że się pojawiłaś :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko wow !!!    

                                             Słońca w serduchach:cmok:

                                                                                                       

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, violka napisał:

Witaj @erika Miło Cie widzieć :love: Post @LACHa również mi się podobał , ale jak widać szczerość nie jest mile widziana na tym forum . Nawet nie jestem zdziwiona , skoro osoby , które złamały regulamin otrzymują zgodę na powrót , by móc atakować innych w sposób chamski , ale zawoalowany . 

Już Kruczkowski ostrzegał.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BabaJagusia napisał:

Powiem tylko wow !!!    

                                             Słońca w serduchach:cmok:

                                                                                                     

Ja cieee....aleś poleciała z tym koksem ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Sprzeczac się nie bede. Jak ktoś lubi czarny kolor to nie mam nic przeciwko. Ja też kiedyś preferowalam ubrania w tym kolorze. 

 Inuś wartao doceniac codzienne pozytywne drobiazgi. To czyni zycie znacznie znosniejszym.

Też lubię czarne ubrania

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...