Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

@Blondi sa i nici i kwasy.;)))

Corka kolezanki robi ostrzykiwania z kawasu hialuronowego.

Zastanawiam sie nad tzw zmarszczkami palacza....

Ale sie troche boje,

Tylko najpierw w planie mam zęby,to tez kosztuje.

Bez narkozy nie dam sie dotknac.

Histeryk jestem.

Boże święty ja w życiu nic sobie nie wstrzyknę,ani nie poprawię, żadne kwasy i zakwasy,,w życiu, będe się naturalnie starzec,żadnych nici, będę naturlaną babcią,,już nią jestem,:oklaski: szczęsliwą, że mnie taką kochają,,ale nie jestem przeciwna  wszystkim innym,co siebie upiększają, wręcz im kibicuję, podziwiam i ciesze się razem z nimi,,,Tobie też gratuluję odwagi :cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzidń dobryDzień zaczęty przyzwoicie,PDP zebrała siły żeby się przywitać i odpowiedzieć na pytanie czy dobrze spała.Dzisiaj"przewijanie"poszło sprawniej,nawet próbowała współpracować.Syn  ponownie zagoniony do wspólnego poprawienia babci w łóżku...

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patrycja781 napisał:

Dzidń dobryDzień zaczęty przyzwoicie,PDP zebrała siły żeby się przywitać i odpowiedzieć na pytanie czy dobrze spała.Dzisiaj"przewijanie"poszło sprawniej,nawet próbowała współpracować.Syn  ponownie zagoniony do wspólnego poprawienia babci w łóżku...

Super Pati i tak trzymaj

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalam temat jeden i doszlam do wniosku ,że tutaj jest trochę kapusi co donosi:szydera:  komu się tak bardzo podoba donosic i pisac,,zawracać głowę innym ,,Nie do wiary, co się tutaj dzieje"-naprawdę,, Teraz już sobie nagrabiłam tym postem, ale taka prawda, porządku nigdzie nie będzie ,nigdzie, bo to jest za duże skupisko ludzków z róznych stron i z różnym nastawieniem do życia, Dlatego ja bardzo czesto nie wchodzę nawet w kłótnie, bo to nie moja bajka , mam swoje problemy , tutaj wpadam aby pożartować ,popisac na luzie ,opowiedzieć coś z życia mojego szalonego , bo każdy ma inne i jest  inaczej ,,nie zazdroszczę nikomu nic i niczego , wręcz się cieszę ,że ktoś ma fajnie i jest szczęsliwy, bo jak jest szczęsliwy to potrafi to okazywać swoim zachowaniem czy postępowaniem, czy podejsciem do zycia,,chyba muszę herbatki się napic :hura:albo :kawa: z:papieros:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrycja781 technicznie podpowiem że najlepiej jak najpierw jedna osoba podłoży dłonie pod ciało pdp a druga położy swoje dłonie na nich. Wtedy jest najłatwiej. Spróbuj. 

P.S. oczywiście obie osoby po dwóch stronach łóżka :haha:

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Patrycja781 napisał:

Dzidń dobryDzień zaczęty przyzwoicie,PDP zebrała siły żeby się przywitać i odpowiedzieć na pytanie czy dobrze spała.Dzisiaj"przewijanie"poszło sprawniej,nawet próbowała współpracować.Syn  ponownie zagoniony do wspólnego poprawienia babci w łóżku...

No widzisz? nie jest tak zle,,Patrycja dasz radę:tak:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Przeczytalam temat jeden i doszlam do wniosku ,że tutaj jest trochę kapusi co donosi:szydera:  komu się tak bardzo podoba donosic i pisac,,zawracać głowę innym ,,Nie do wiary, co się tutaj dzieje"-naprawdę,, Teraz już sobie nagrabiłam tym postem, ale taka prawda, porządku nigdzie nie będzie ,nigdzie, bo to jest za duże skupisko ludzków z róznych stron i z różnym nastawieniem do życia, Dlatego ja bardzo czesto nie wchodzę nawet w kłótnie, bo to nie moja bajka , mam swoje problemy , tutaj wpadam aby pożartować ,popisac na luzie ,opowiedzieć coś z życia mojego szalonego , bo każdy ma inne i jest  inaczej ,,nie zazdroszczę nikomu nic i niczego , wręcz się cieszę ,że ktoś ma fajnie i jest szczęsliwy, bo jak jest szczęsliwy to potrafi to okazywać swoim zachowaniem czy postępowaniem, czy podejsciem do zycia,,chyba muszę herbatki się napic :hura:albo :kawa: z:papieros:

Oj Blondasku, nie zabierasz glosu , bo jestes niezorientowana albo zdezorientowana. I tak trzymaj:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Oj Blondasku, nie zabierasz glosu , bo jestes niezorientowana albo zdezorientowana. I tak trzymaj:d

Są ciekawsze tematy od kłotni,,ja jestem nieraz zakręcona:szydera:  ale jak ktos trochę pomiedzy sobą powymienia swoje racje ,czy opinie to uważam to za rozmowę albo za dyskusję, ale nie żeby od razu pisac i donosć??? noż kuzwa nie nawidzę donosicieli,,a takich jest wszędzie full, czy forum czy zakład pracy itd, tego też się nie zmieni,,

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blondi napisał:

Boże święty ja w życiu nic sobie nie wstrzyknę,ani nie poprawię, żadne kwasy i zakwasy,,w życiu, będe się naturalnie starzec,żadnych nici, będę naturlaną babcią,,już nią jestem,:oklaski: szczęsliwą, że mnie taką kochają,,ale nie jestem przeciwna  wszystkim innym,co siebie upiększają, wręcz im kibicuję, podziwiam i ciesze się razem z nimi,,,Tobie też gratuluję odwagi :cmok:

Co z wami kobiety? Jedna wczoraj tarlała ogórka, druga dziś się chwali, że chce być, a właściwie to już jest naturlaną babcią.

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Są ciekawsze tematy od kłotni,,ja jestem nieraz zakręcona:szydera:  ale jak ktos trochę pomiedzy sobą powymienia swoje racje ,czy opinie to uważam to za rozmowę albo za dyskusję, ale nie żeby od razu pisac i donosć??? noż kuzwa nie nawidzę donosicieli,,a takich jest wszędzie full, czy forum czy zakład pracy itd, tego też się nie zmieni,,

Przesadzasz. To lepiej, ze ktos chce swoje sprawy zalatwic poza forum a nie wciagac tutaj zle emocje.

Nie nazywaj tego donosami, bo to moderator prosi, by do niego pisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hawana napisał:

Przesadzasz. To lepiej, ze ktos chce swoje sprawy zalatwic poza forum a nie wciagac tutaj zle emocje.

Nie nazywaj tego donosami, bo to moderator prosi, by do niego pisac.

Masz rację,,,o tym całkowicie zapomniałam,  tak tego nie powinno byc,:tak: zgadzam się z Tobą,,

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, hawana napisał:

Przesadzasz. To lepiej, ze ktos chce swoje sprawy zalatwic poza forum a nie wciagac tutaj zle emocje.

Nie nazywaj tego donosami, bo to moderator prosi, by do niego pisac.

Blondasowi chodzilo o to, że ktos Miśkowy post raportowal. Chyba. 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Blondi masz na mysli?

 

hahahhahahah nie strachaj od rana,,koniec ,,:przekleństwa: lepiej jakiś piękny bibelocik modny poszukaj,,:szok: 

kurde muszę telefon poszukać jakis fajny, znalazłam ale za 3 tys, a tyle napewno nie dam,aby zaraz go rozwalic o cos,  oraz szkoda kasy ,,więc ja mam zajęcie,,szperanie w internecie,,

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

No to dawaj mu tego buziaka. Bedzie wiedział, ze go lubisz:serce::cmok:

Fioletka toż to już zasercowałam go całego:serce: a najlepsze jest to ,,pisze post pod Twoim na tej stronie z przepraszaniem, napisalam się i chcę wysłac a tu zoonk,,  post od M, a potem zakaz wpisów:szok: no nie załapałam się ze swoją produkcją,,

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...