Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Tomas1965 napisał:

Z hełmem nie miałem wiele wspólnego. W mojej rodzinie faceci dzielili się na dwie grupy, na dodatek tak po 50%. Jedni zostawali co najmniej pułkownikami, drudzy migali się od wojska. Ja z tych drugich.

Co innego kask!

A kask, to odmiana hełmu i też mogą sie pod nim włosy odparzyć :haha: A ten kask to od Harley'a? Bo jak tak.....to uciekaj, bo harpie się zlecą i rozszarpią :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Nie, ja tylko zgadzam się z tym o czym mówi mój brat, że lepiej być łysym niż siwym... I przekładam dalej, że lepiej być łysym niż mieć Beskid Wyspowy na głowie :szydera:

Beskidy są fajne :oklaski: Jedną z wysp...na tym Beskidzie....to jest ta grzywka mojego Męża :haha: I jest sexi...aczkolwiek ogolony :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A kask, to odmiana hełmu i też mogą sie pod nim włosy odparzyć :haha: A ten kask to od Harley'a? Bo jak tak.....to uciekaj, bo harpie się zlecą i rozszarpią :szydera:

Na szczęście (harpie!) tylko kawasaki. Niestety to w bezpowrotnie minionym okresie. A marzeniem nigdy nie był harley, a honda goldwing.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Beskidy są fajne :oklaski: Jedną z wysp...na tym Beskidzie....to jest ta grzywka mojego Męża :haha: I jest sexi...aczkolwiek ogolony :oklaski:

Są takie kobiety co wolą włosy na klacie niż na głowie bo to jest sexi :haha: Ale dla mnie to lepiej być łysym niż brunetem :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej hej hej...

Niedziela  póki co ciemna  ale ciepła.

Ostatnia w domu ale lepsza taka niż żadna...

Zrobiłam prawie wszystko co założyłam w domu i jego otoczeniu..urzędów niestety nie było mi dane zaliczyć A szkoda bo Stuttgart dostałby  papiery o których mówił.. Ale co nie teraz to następnym razem ....

No i rower..niestety też spoglądal na mnie w niemym wyrzucie.. jakby chciał powiedzieć..."

"odje..lo ci"? Ja to parasol??? Może byś na mnie pojezdzila??? Zaroslem już mchem"

Niestety dzielnie wzrok odwracalam tłumacząc się.. sztywnym kciukiem:haha:który nadal cmi...I sosna...

Żeby doopy nie truć

Miłej niedzieli...spokojnego "bezżółciowego" nastroju wszystkim...

Pozytywnie kochani..

Na cały ten dzień i następne 

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć2:Oj znowu coś się zadziało, a ja zaczęłam z innej strony i znowu nie jestem na bieżąco, ale @LACH - u źle rozegrałeś bitwę jeżeli to Ty zostałeś wyautowany … Przemyśl strategię to może wygrasz wojnę O.o

A poza tym miłego dzionka, wszak dziś to niedziela (pierwsza i ostatnia moja tutaj :o) i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NNNdanuta napisał:

Witam :cześć2:Oj znowu coś się zadziało, a ja zaczęłam z innej strony i znowu nie jestem na bieżąco, ale @LACH - u źle rozegrałeś bitwę jeżeli to Ty zostałeś wyautowany … Przemyśl strategię to może wygrasz wojnę O.o

A poza tym miłego dzionka, wszak dziś to niedziela (pierwsza i ostatnia moja tutaj :o) i buziaki :cmok:

Nie tylko Ty nie  jesteś na bieżąco ....że też mi się chciało tak długo spać >:( No właśnie ...chyba źle to rozegrał . Tak , czy siak @LACHowski  jesteśmy z Tobą ...trzymaj się :serce: 

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...