Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ja myślę, że konfabulacja czegoś, na co szans nie było. Potem rozczarowanie i wyparcie....Klasyka do psychiatryka. I tylko psychotropy dadzą radę...a może i nie :szydera:

Nie cierpię hipokryzji i wkręcania sobie pierdoletów. A już borderlinów wyszukujących kolejnych ofiar do wysysania to najbardziej. Zauważyłaś, że pewne osoby zawsze mają przy spódnicy kogoś komu wchodzą w zadek? A za jakiś czas wroga, którego gnoją? I to przy pomocy konfabulacji nie z tej ziemi? A są tak zawinięte przy tym, że wytykają innym wszystko to co same robią? No ale to plus. Bo można siè uśmiać z kolejnych postów, które swiadczą o tym, że bordery zapominają o tym co wcześniej nazmyślały. I dalej szukają naiwnych depcząc po drodze tych, z którymi im nie wyszło. To musi być bardzo trudne...To wieczne pozowanie na ofiarę. Ta wieczna gra. Do zatracenia samej siebie. Dlatego to wszystko trąci takim sztucznym kwiatem w wazonie, plastikiem. Bo nic w tej osobie nie jest prawdziwe.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie wszyscy w dziób. Bez żadnych wyjątków. Jakieś sprzeczki, nie za bardzo nawet wiem skąd i po co bo przeczytałam tylko kilka ostatnich stron i więcej nie chce mi się czytać. 

Serio. Nie dość stresów j problemów w realnym życiu ? Trzeba jeszcze wirtualnie sobie dowalać ? 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tomas1965 napisał:

Ostatniom razom jeszcze jej szukałaś. Teraz już wiem, że jakby co, to mam pewność bezpieczeństwa prawie jak Krysia u Jarka.

Jak sie bardzo chce, to się szybko znajdzie...więc śpij spokojnie :haha: Ale zaczynam przysposabiać również umiejętność rozbijania orzechów na ławie...tak na wszelki wypadek :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Ty naprawdę jesteś taka zakłamana czy udajesz? 

Wiesz ile na tym forum jest osób, które powinnam ignorować? 

Ty jesteś pierwszą w kolejności. 

Domyślam się tylko o kogo ci chodzi ale pewności nie mam. 

To napisze tak nie ignorowałam do pewnego czasu ale teraz jedyne co mogę zaproponować tej osobie to udawanie wobec niej ślepej, głuchej, garbatej i kulawej greczynki pasuje? 

Nie czekam na odpowiedź bo wiem, że odpowiedź brzmi tak pasuje. 

Jeżeli chodzi o moje archiwum to zapiski są w mojej pamięci. 

Za to archiwum powinien nie mieć możliwości powrotu na to forum bo obraził chyba wszystkich uczestników tego forum i na dodatek  nie zdaje sobie  z tego sprawy albo tylko udaje. 

Częściowo zgadzam się z tym co jest zawarte w tym archiwum ale opisywanie tego to była tylko chęć załatwienia swoich prywatnych starych porachunkow z uczestnikami ich dawnego wspólnego forum. 

Mam wrócić do tego archiwum i zadać autorowi kilka pytan? 

Myślisz, że ma tyle odwagi żeby na te pytania odpowiedzieć? 

Nie mam w zwyczaju komentować wpisow osob, których  już nie ma na forum bo oni nie maja możliwości się wypowiedzieć ale teraz skoro jest ta osoba to dlaczego mam udawać, że nic się nie stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Jak sie bardzo chce, to się szybko znajdzie...więc śpij spokojnie :haha: Ale zaczynam przysposabiać również umiejętność rozbijania orzechów na ławie...tak na wszelki wypadek :haha:

Ze niby co? Danuśka, Jagienka egal? Że ciało tylko?????????

No może i tak...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, INEZ napisał:

Wiesz ile na tym forum jest osób, które powinnam ignorować? 

Ty jesteś pierwszą w kolejności. 

Domyślam się tylko o kogo ci chodzi ale pewności nie mam. 

To napisze tak nie ignorowałam do pewnego czasu ale teraz jedyne co mogę zaproponować tej osobie to udawanie wobec niej ślepej, głuchej, garbatej i kulawej greczynki pasuje? 

Nie czekam na odpowiedź bo wiem, że odpowiedź brzmi tak pasuje. 

Jeżeli chodzi o moje archiwum to zapiski są w mojej pamięci. 

Za to archiwum powinien nie mieć możliwości powrotu na to forum bo obraził chyba wszystkich uczestników tego forum i na dodatek  nie zdaje sobie  z tego sprawy albo tylko udaje. 

Częściowo zgadzam się z tym co jest zawarte w tym archiwum ale opisywanie tego to była tylko chęć załatwienia swoich prywatnych starych porachunkow z uczestnikami ich dawnego wspólnego forum. 

Mam wrócić do tego archiwum i zadać autorowi kilka pytan? 

Myślisz, że ma tyle odwagi żeby na te pytania odpowiedzieć? 

Nie mam w zwyczaju komentować wpisow osob, których  już nie ma na forum bo oni nie maja możliwości się wypowiedzieć ale teraz skoro jest ta osoba to dlaczego mam udawać, że nic się nie stało?

Chyba przejem się dziś popkornem.

Jedziemy:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Wiesz ile na tym forum jest osób, które powinnam ignorować? 

Ty jesteś pierwszą w kolejności. 

Domyślam się tylko o kogo ci chodzi ale pewności nie mam. 

To napisze tak nie ignorowałam do pewnego czasu ale teraz jedyne co mogę zaproponować tej osobie to udawanie wobec niej ślepej, głuchej, garbatej i kulawej greczynki pasuje? 

Nie czekam na odpowiedź bo wiem, że odpowiedź brzmi tak pasuje. 

Jeżeli chodzi o moje archiwum to zapiski są w mojej pamięci. 

Za to archiwum powinien nie mieć możliwości powrotu na to forum bo obraził chyba wszystkich uczestników tego forum i na dodatek  nie zdaje sobie  z tego sprawy albo tylko udaje. 

Częściowo zgadzam się z tym co jest zawarte w tym archiwum ale opisywanie tego to była tylko chęć załatwienia swoich prywatnych starych porachunkow z uczestnikami ich dawnego wspólnego forum. 

Mam wrócić do tego archiwum i zadać autorowi kilka pytan? 

Myślisz, że ma tyle odwagi żeby na te pytania odpowiedzieć? 

Nie mam w zwyczaju komentować wpisow osob, których  już nie ma na forum bo oni nie maja możliwości się wypowiedzieć ale teraz skoro jest ta osoba to dlaczego mam udawać, że nic się nie stało?

No to po kolei Wpierw sięgnij pamięcią do swojego archiwum.Może nie pamiętasz już dlaczego nie piszesz jako Jolanta.pl A może nie pamiętasz,że wróciłaś tu w przebraniu? Dlaczego? Bo się wstydziłaś tego co zrobiłaś.On ma odwagę pisać wprost.Wrócił pod swoim nickiem,nie jak złodziej.

Nie wmawiaj tu nikomu,że Twoja niechęć jest spowodowana archiwum.Ktoś kto czytał forum doskonale wie a kto nie czytał to wątek dalej istnieje i można zerknąć.

Ja też obrywałam po głowie za to,że zwracam Ci uwagę.I co ? Po kolei każda z tych osób przekonuje się jaką jesteś osobą.Bo widzisz grać można ale na dłuższą metę to męczy.I prędzej czy później maska spada . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...