Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Joy napisał:

Ujć :( następnym razem przemyję ślepia zanim zacznę obchód forum :szydera:

Ujć ? ....No prawie podobnie było , tyle , że słów , których pod nosem używałam nie wypada napisać ...podobnie , bo "uj " były jako trzecia i czwarta litera w tych wyrazach , których tak namiętnie używałam ....dzisiaj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

Pozdrawiam Was z mojej pięknej polskiej krainy otoczonej lasami i jeziorem.  Ludziska urlopują , ja niby też,  a ciągle teleportuję się  między piwnicą,  parterem, piętrem, ogrodem . Dookoła,  gdzie okiem  nie spojrzeć "coś" do mnie kiwa i woła: chodź do mnie,  złap mnie, weź  mnie. Podchodzę bliżej i skupiam uwagę w nadziei, że branie będę miała. I mam:tak2:.  Najbardziej kochają  mnie grabie, łopata , miotła . Zaraz po nich ścierki,  płyny  wspomagające :haha:. Wpadłam w rytm domowej pracy jak taran, tylko silnika w żydzi nie mogę  znaleźć :haha:. Jedno jest pewne: u siebie i dla siebie  chce się   pracować  z wielka ochotką . Żal tylko, że za te prace nikt w domu nie płaci.  Też  tak macie ?

Jeszcze nie wiem ,to mój pierwszy wyjazd.Mam nadzieję,że zastanę wszystko w miarę ogarnięte :haha:.Pewnie to pobożne życzenie ,ale co się będę teraz tym stresowała:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Michasia 1959 napisał:

Gdzie doszłas w te piłeczki? ja stoję na 75 i ani rusz

Na lapku ...86 ...i ani rusz więcej ....Na telefonie 70 kilka ( nie chce mi się sprawdzać ) i ani rusz więcej ...Nadmieniam , że gram każdego dnia i to seryjnie ...wciągnęło mnie okrutnie ...to haratanie w gałę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytargałam wczoraj po parę kilo wiśni i czereśni...kaszubskie, bio...eko...i takie tam....:haha: I teraz łapki rozkładam...co ja mam z tym zrobić? :haha: Może soczek i dżemik? Może naleweczki? Jakieś pomysły? :szok: Jadę do Mamusi na ploty, a jak wrócę to do roboty...:szydera: I jak tu pracy szukać? :haha: Kruca bomba...nie ma casu....:haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Przytargałam wczoraj po parę kilo wiśni i czereśni...kaszubskie, bio...eko...i takie tam....:haha: I teraz łapki rozkładam...co ja mam z tym zrobić? :haha: Może soczek i dżemik? Może naleweczki? Jakieś pomysły? :szok: Jadę do Mamusi na ploty, a jak wrócę to do roboty...:szydera: I jak tu pracy szukać? :haha: Kruca bomba...nie ma casu....:haha: 

Od soczków i dżemików upaść się można . Nalewki zrób ....spirytusu nie szczędź ....przyjadę ...popróbujemy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Na lapku ...86 ...i ani rusz więcej ....Na telefonie 70 kilka ( nie chce mi się sprawdzać ) i ani rusz więcej ...Nadmieniam , że gram każdego dnia i to seryjnie ...wciągnęło mnie okrutnie ...to haratanie w gałę :szydera:

ja tez gram codziennie:szept:i jeszcze raz i jeszcze raz jak hazardzistka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Może soczek i dżemik? Może naleweczki? Jakieś pomysły? :szok: Jadę do Mamusi na ploty, a jak wrócę to do roboty...:szydera: I jak tu pracy szukać? :haha: Kruca bomba...nie ma casu....:haha: 

Eeee tam...dżemy, soczki w sklepach dobre są, a naleweczki niet.

 

Nalewkę rób...Kiedyś tez robiłam, mniamnuśna była....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Przytargałam wczoraj po parę kilo wiśni i czereśni...kaszubskie, bio...eko...i takie tam....:haha: I teraz łapki rozkładam...co ja mam z tym zrobić? :haha: Może soczek i dżemik? Może naleweczki? Jakieś pomysły? :szok: Jadę do Mamusi na ploty, a jak wrócę to do roboty...:szydera: I jak tu pracy szukać? :haha: Kruca bomba...nie ma casu....:haha: 

W sumie ,to wszystkie te pomysły ,to puste kalorie ,ale najsmaczniejsze to ... naleweczki i najmniej pracochłonne .:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ewal8 napisał:

Dzień dobry wszystkim. Ale mi się ten tydzień wyjątkowo wlecze. Dopadł mnie jakiś spadek formy dzisiaj. Nic mi się nie chce. A tyle miałam w planach...

Miłego dnia ludziska!

U mnie jeszcze dwóch tygodni robót nie ma ,a spadek formy na gigancie, więc " otrzyj łzy i nie rozpaczaj, bo przecież każde dziecko wie ,pogoda jest dla bogaczy ..." :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

U mnie jeszcze dwóch tygodni robót nie ma ,a spadek formy na gigancie, więc " otrzyj łzy i nie rozpaczaj, bo przecież każde dziecko wie ,pogoda jest dla bogaczy ..." :d

No ja mam nadzieję, że prognozy dla mnie nie są aż tak złe... :)

Zostało mi 17 dni tylko. A potem wreszcie i nareszcie długo wyczekiwane błogie lenistwo...

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ewal8 napisał:

Dzień dobry wszystkim. Ale mi się ten tydzień wyjątkowo wlecze. Dopadł mnie jakiś spadek formy dzisiaj. Nic mi się nie chce. A tyle miałam w planach...

Miłego dnia ludziska!

Idź gdzielolwiek na 15 minutowy spacer(jak możesz) i uśmiechnięta wszystkim się kłaniaj i pozdrawiaj. To jeden z moich sposobów. Skuteczny!:hura:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry po obiedzie :360_strawberry: . Dzień, który dzieli tydzień  prawie pól/pól jest moim ulubionym dniem . Od jutra już poleci w dół . Mam humor na wysokim poziomie, bo dzisiaj wypłata . Już obejrzana i praktycznie wydana . Mieszkano robi się wtedy jak kasa jest . Spłukana byłam na amen .Hop, hop w dzisiejszym dniu.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła synowa i syn, zarządzili, pomogli i wszystko porozstawiane na jutro dla gości. 

Jeszcze tylko jabłecznik upiekę, będą inne ciasta więc tylko szarlotka z pianką i to by było wszystko. Jutro koło 10 przyjdą znów i będą wszystko ogarniać więc luuuzik. :oklaski:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" o szczęście niepojęte durchfall sam odwiedza mnie" :( Tak można w skrócie opisać radość mikro społeczności (rodzina Pdp) na wieść o tym że po 5 dniach oczekiwania, dziś sie stało :haha:

Nie wszyscy podzielają tą radość i euforię :d

Dobry dzień to dziś raczej nie będzie,więc mówię wszystkim na powitanie cześć 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na skutek nieporozumienia zdrzemnęłam się tylko godzinkę ....O 10.30 pojawiła się " przedwcześnie " Elka ...dr oczywiście jeszcze konsumował śniadanie , które po ciężkiej nocy i porannym duszowaniu coś nie bardzo szybko mu wchodziło ( czyt. drzemał przy stole ) i czas konsumpcji przeciągnął się do około godziny ....Uradowana , że Elka zakomunikowała słodkie słowo " pauseee " szybciorem ogarnęłam łazienkę i do siebie na doliny . Budzik nastawiłam na godzinną drzemkę ....i wstałam rozlazła ...wygnieciona , że nawet żelazko nie pomoże ....pod te stronę tak już ze skórą jest ....Szybki cugasek na tarasie i na górkę ...a tam znów radosne " noch eine Stunde ! "....i gitarra ...Teraz pomaluśku dojdę do siebie ...może jak będę miała szczęście to " gnieciuchy " jakoś się rozprasują ...i pasi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...