Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, INEZ napisał:

Na rozprawy i ta będziesz musiała się stawić. 

Dla mnie gra nie warta świeczki no chyba, że kwestie finansowe wchodzą w grę. 

Ja niekoniecznie..bo to zgłoszenie A nie zalozenie sprawy..A Niemcy langsam aber sicher..wystarczy kamyczek do ogródka wrzucić i fama będzie kręgi zataczac...

Teraz mam aż 4 dni wolnego więc spuszczam temat z wodą w tzw "niebyt"..niczym scarlett Obara pomyślę o tym...Kiedy indziej. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucinda napisał:

Dokładnie nie moga płacić niż stanowią przepisy agencje to wiedzą ale my jako mięso  armatnie czasami dla spokoju psychiki dopuszczamy A tamtym w to graj...zresztą wiesz że w kraju istnieje  swoboda zawierania umów cywilnoprawnych my prawników nie mamy  oni się powołują na swoich radców i tak rzeźbia w w gownie aż się kiedyś obryzgaja 

Teraz staje na nogi po całym tym burdelu jaki miałam okazję przerobic.  

No niestety tak jest. Jesteśmy z góry na przegranej pozycji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucinda napisał:

Ja niekoniecznie..bo to zgłoszenie A nie zalozenie sprawy..A Niemcy langsam aber sicher..wystarczy kamyczek do ogródka wrzucić i fama będzie kręgi zataczac...

Teraz mam aż 4 dni wolnego więc spuszczam temat z wodą w tzw "niebyt"..niczym scarlett Obara pomyślę o tym...Kiedy indziej. 

:tak:i tak zrobisz jak uważasz. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marta B napisał:

Agencja ze swoich pieniędzy nic nie płaci,płaci tylko i wyłącznie pdp lub jego rodzina ( to tak na marginesie).

Witam wszystkich,w Pl pogoda wcale nie listopadowa czego i Wam życzę.

Miłego dnia

 

Agencja zawsze placi ze swoich. W momencie,  gdy pieniadze wplyna na ich konto sa pieniedzmi agencji. Kapital zalozycielski spolki jest na tym samym koncie( jesli firma ma wiele kont,  to do bilansu i tak sie je sumuje).

W momencie,  kiedy wysylaja na konto pieniadze Tobie,  placa ze swoich, chociaz to moze moja rodzina zaplacila a Twoja nie i ja na Ciebie zapracowalam:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

@Teresadd Moja juz jest,odsypia 20 godzin jazdy:(Pogoda się wyklarowała,może nie będzie jutro padało.Jeszcze nie wiem,o której jadę  i oby to nie było dzikim świtem.

Ula zapewne Sindbadem przyjechała.To o 8 rano była.Moja ma z Koszalina busikiem przyjechać.Spodziewam się jej koło 18.

Ja już mam info,że wyjazd rano o 5:30 .Szok ,bo to głęboka noc dla mnie.wyjątkowo busikiem ,bo do Bolesławca jadę.Szkoda,że nie zahaczymy się razem.Szerokości życzę Kasiu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BabaJagusia napisał:

@lucinda ja bym "poszła" w dużą dawkę witaminy C. Tak co pół godziny-ok. pół łyżeczki, rozpuszczonej w soku że świeżych pomarańczy. W jeden dzień infekcja jest opanowana. Należy liczyć się że sraczką. 

@BabaJagusiaale ona jedzie busem:haha:to juz nie wiadomo,co gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomas1965 napisał:

@Baśka powtarzająca się "Z tego co nieraz słyszę to kobitki w dalszym ciągu zarabiają kasę , która doopy nie urywa ...a wręcz odwrotnie" 

Ja w kwestii formalnej: co jest odwrotnością urywania d...? I jak to technicznie wygląda?

Pytasz o zadowalającą i realną  wysokość wynagrodzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Pytasz o zadowalającą i realną  wysokość wynagrodzenia ?

A bo to wiadomo o co Tomaszkowi tak naprawdę biega ? ...Na filozofowanie go wzięło ...wyjaśnień określeń sobie życzył ....aż się kuźwa zapultałam . Tak mną wstrząsnęło ...psia kość ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tomas1965 napisał:

O wysokość wynagrodzenia, nawet gdyby taka głupia myśl mnie naszła, na pewno nie pytałbym na forum.

Chodziło o znaczenie dosłowne.Taki żart. Wiem, słaby...

Tomek A czemu nie???

Uważam że to co dla mnie za mało dla kogoś innego mega kasa będzie...

U szoguna miałam zapierd..l...Ale wybrałam to bo dawało mi to niesamowita satysfakcję..czułam się naprawdę potrzebna  A kasa...I

Umiał mnie docenić..

Zaczęłam od stawki 1500 wprost i jasno

.A roboty było tyle samo co pod koniec ..dwa lata zdobywania zaufania przełożyło się na podwyżki .

Powiem Ci czasami  tak sobie myślę:haha: A czemu nie ? Czy to wstyd czy zazdrość??? Kazdy idzie za tyle za ile chce. Moje zlecenie teraz w Berlinie od połowy listopada będzie zdecydowanie odbiegac od stawki jaką miałam o szoguna ale...mieć a nie miec...A tym razem coś mi mówi że będzie dobrze

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hawana napisał:

Oczywiscie. Niech placa uczciwie opiekunkom, dziewczynom w biurze, no i zeby nie splajtowali.

A Niemcy przeciez maja wybor, wiec jak wybrali tak maja. Niemiecka opiekunke tez moga zatrudnic, jak chca. Bedzie ich skubal niemiecki fiskus i niemiecki ubezpieczyciel. Moze beda bardziej zadowoleni.

Dodam, ze 750 euro nie zarabiam. To tak na marginesie:haha:

Ty się havanko nie śmiejaj bo właśnie jadę z babka która zarabia na rękę 850...jezdzi 4 lata niemiecki ...hmmmm....ale mieszka z dala pd miasta  i cieszy  sie z tego grosza ..

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...