Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, sayonara 52 napisał:

http://usdforecast.com/pl/kurs-euro-prognozy.html

wlasnie przeczytalam i kopara opadla ,trywialnie mowiac?

Ze niby co ?

Jak ?

Nie mogłaś tego wrzucić wcześniej ? >:( Mogłabym sobie darować popołudniową kawę , a teraz mam podwójnie zakwaszony organizm :( 

Mam nadzieję , że ktoś mało kumaty tak głupio prognozuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, LACH napisał:

W ARCHIWUM napisałaś, że nie zdążyłaś wykorzystać posiadanych umiejętności. Więc jeszcze raz proszę o szansę dla nas. :hura::szydera::hura:

Flirtowanie, to też tolerowanie drugiego człowieka. Śmiało! Nie wstydaj! :cmok:

Nie ogladam sie za siebie, zyje tu i teraz.

Wlasnie zawrocilam moja Ges z drogi na pastwisko, bo przeciez korytko jej stawiam pod nos, wiec czego chciala szukac?>:(

I tak robota nie pozwala mi sie skoncentrowac na flirtowaniu.

Ale juz niedlugo wolnosc:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, sayonara 52 napisał:

http://usdforecast.com/pl/kurs-euro-prognozy.html

wlasnie przeczytalam i kopara opadla ,trywialnie mowiac?

Ze niby co ?

Jak ?

Czy przepowiednie tej wrozki wczesniej sie sprawdzaly?

Gdzies tam czytalam, ze juz w grudniu ma wrocic do poziomu 4,35

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was , ale u mnie jest taka huśtawka pogodowa , że aż sama siebie podziwiam , że na rzęsach nie chodzę O.o Rano ulewnie , chwilę pózniej słonecznie , od południa ciągle ulewnie , a teraz słońce tak daje po oczach , że aż oślepia i w tej jasności znowu leje jak z cebra :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Nie wiem jak u Was , ale u mnie jest taka huśtawka pogodowa , że aż sama siebie podziwiam , że na rzęsach nie chodzę O.o Rano ulewnie , chwilę pózniej słonecznie , od południa ciągle ulewnie , a teraz słońce tak daje po oczach , że aż oślepia i w tej jasności znowu leje jak z cebra :o

Tutaj ślicznie

Screenshot_20191104-152902_Gallery.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, violka napisał:

Nie wiem jak u Was , ale u mnie jest taka huśtawka pogodowa , że aż sama siebie podziwiam , że na rzęsach nie chodzę O.o Rano ulewnie , chwilę pózniej słonecznie , od południa ciągle ulewnie , a teraz słońce tak daje po oczach , że aż oślepia i w tej jasności znowu leje jak z cebra :o

U mnie , tak jak u Ciebie ....znów pod parasolką stojąc jarałam . Teraz słonecznie ....więc korzystam z okazji i idę zajarać bez stojania pod parasolką :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, hawana napisał:

To jest prawie pastwisko u mnie:haha:

To jest obszar chroniony Parku Narodowego Eifel. Cudownie wypieszczone wioseczki, konie w niezmiernej ilości(naturalne kosiarki razem z kozami, ograniczenie sprzętu tech. w agrokulturze rejonu i ochrona źródeł wielu rzek) i powietrze, że aż się chce. :zdrówko:

Unijna kasa aż gwiżdże inwestowaniem w te prawie dziewicze tereny.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LACH napisał:

Witam Wiolę z Gdyni. Mnie również, że już jesteśmy po imieniu :hura:

Ukradłaś moją ulubioną emotkę :szydera:

To już mamy coś wspólnego jak Emotka' :hura:  a to b. ważne. Jesteśmy na dobrej 'zapoznawczej drocze :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po jaka cholerę siedzę na lotnisku skoro samolot za kilka godzin. W planie miałam trochę miasto zwiedzić ale. Ale padało. Ale z pięć razy dojeżdżałam do lotniska i szukałam parkingu żeby nie zbankrutować, a każda nawrotka to kilkanaście kilometrów. Ale teraz już mi się nie chce bo mam w perspektywie nieprzespana noc. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kris napisał:

Jak mam się zamknąć, to się zamknę. Żaden problem...;)

Krzyniu, przecież wiesz, że fochy już na tym forum nie działają. Popatrz na mój powrót :szydera:

Chciałem o Tobie wspomnieć. Przecież Wszyscy wiedzą, że jesteś wspaniały:tak2:.

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, LACH napisał:

To jest obszar chroniony Parku Narodowego Eifel. Cudownie wypieszczone wioseczki, konie w niezmiernej ilości(naturalne kosiarki razem z kozami, ograniczenie sprzętu tech. w agrokulturze rejonu i ochrona źródeł wielu rzek) i powietrze, że aż się chce. :zdrówko:

Unijna kasa aż gwiżdże inwestowaniem w te prawie dziewicze tereny.

Bylam gdzies tam na wycieczce, kiedy pracowalam kolo Euskirchen.

Teraz jestem w Hesji i tyz jest piknie i prawie po goralsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Bylam gdzies tam na wycieczce, kiedy pracowalam kolo Euskirchen.

Teraz jestem w Hesji i tyz jest piknie i prawie po goralsku.

To jeśli tak, to doskonale wiesz, co cudownego tu się święci. Szczególnie wiosną i jesienią. A teraz jeszcze taaakie prawdziweczki!!!

Screenshot_20191104-163756_Gallery.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LACH napisał:

Krzyniu, przecież wiesz, że fochy już na tym forum nie działają. Popatrz na mój powrót :szydera:

Mnie Twój powrót ani grzeje, ani ziębi. Żadne fochy z mojej strony, ale zostaw mnie w spokoju! Wspominki to tylko na cmentarzu prawosławnym na Wszystkich Świętych. I nie uważam się za jakiegoś wspaniałego...

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kris napisał:

Mnie Twój powrót ani grzeje, ani ziębi. Żadne fochy z mojej strony, ale zostaw mnie w spokoju! Wspominki to tylko na cmentarzu prawosławnym na Wszystkich Świętych. I nie uważam się za jakiegoś wspaniałego...

O!

No patrz! Jak mnie zmylił Twój awatar!?!
Myślałem, że jesteś carem rzymu.
I nie wyciągam cię spokoju! Coś ty! Siedź tam ile chcesz. I ok, wsio poniał. Zostawiam. Nigdy więcej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ale na wypominki dałeś?

:szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kris napisał:

Mnie Twój powrót ani grzeje, ani ziębi. Żadne fochy z mojej strony, ale zostaw mnie w spokoju! Wspominki to tylko na cmentarzu prawosławnym na Wszystkich Świętych. I nie uważam się za jakiegoś wspaniałego...

Kriseńku ....chyba źle odebrałeś wpis @LACHa ....ja odebrałam jako miły . Może się mylę , ale chyba nie :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kriseńku ....chyba źle odebrałeś wpis @LACHa ....ja odebrałam jako miły . Może się mylę , ale chyba nie :tak2:

No pewnie, że się nie zmylasz! :szydera:

Coś tu się wreszcie pociesznego święci, jakiś świeży wozduch ortograficzny. Co nie??? :hura:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LACH napisał:

No pewnie, że się nie zmylasz! :szydera:

Coś tu się wreszcie pociesznego święci, jakiś świeży wozduch ortograficzny. Co nie??? :hura:

Powarznie ...nie wygłópiaj się :szydera:

Dla czytających a nieświadomych ....byki walnęłam dla jaj :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...