Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, NNNdanuta napisał:

Zawsze go mam przy sobie, nigdy go nie serwowałam sobie przed podróżą, ale raz ratował mnie w Niemczech (najprawdopodobniej jelitówka), a ostatnio pod koniec zjazdu mojego rodu "częstowałam" parę osób i to tez pewnie była jelitówka  :|

W temacie jelitowym jestem na bieżąco . Sześć tygodni walczyłam w tym podróż z De do Polski,i nad morze nasze .Zapas już mam,wiedzą nabyta.Jakby co ,to podeślę.Przy okazji na tą intencję wsie badania zrobiłam, oczywiście wszystko ok,ale na kilka lat spokój.Najgorszemu wrogowi tylko sraczki życzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) Melduję się na stanowisku siorbankowo_klepankowym:haha::) Zaglądałam tu po 4 ale cisza była ,słychać było tylko  chrapanie :szydera:.No i zaspałam,pewnie juz ani kropli kawy dla mnie nie ma :(

Nie ma.....:haha: Ale się zaraz zrobi świeżutką, świeżusieńką, pachnącą, aromatyczną...:oklaski: I cuś, cuś do tej kawusi....1780309262_kawaiciasteczkowjednym.jpg.f6911921e34069ff44e162ab4ac2b0c5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) Melduję się na stanowisku siorbankowo_klepankowym:haha::) Zaglądałam tu po 4 ale cisza była ,słychać było tylko  chrapanie :szydera:.No i zaspałam,pewnie juz ani kropli kawy dla mnie nie ma :(

a o 4 to szykowałas sie do snu,czy dopiero wstałaś?:dśrodek nocy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Ludziom Dobrej Woli ....bo trzeba jej mieć w sracz i ciut ,ciut , żeby zwlec się z wyra po prawie nieprzespanej nocy .:mur:...i to tylko w części przez kaszel .Tu potrzeba jakieś uroki odczynić ,egzorcystę zamówić czy cóś .

Dobrego dnia Milusińscy :cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Ludziom Dobrej Woli ....bo trzeba jej mieć w sracz i ciut ,ciut , żeby zwlec się z wyra po prawie nieprzespanej nocy .:mur:...i to tylko w części przez kaszel .Tu potrzeba jakieś uroki odczynić ,egzorcystę zamówić czy cóś .

Dobrego dnia Milusińscy :cześć2:

a może zacznij od syropku jakiegoś:haha:bo na egzorcystę to masz jeszcze czas:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Teresadd napisał:

W temacie jelitowym jestem na bieżąco . Sześć tygodni walczyłam w tym podróż z De do Polski,i nad morze nasze .Zapas już mam,wiedzą nabyta.Jakby co ,to podeślę.Przy okazji na tą intencję wsie badania zrobiłam, oczywiście wszystko ok,ale na kilka lat spokój.Najgorszemu wrogowi tylko sraczki życzyć.

Też się nastudiowałam, choć sama mam raczej w drugą stronę, ale dzieci z alergią pokarmową, a nim to wyszło to tylko walka ze sraczka była :(

Ale na najgorszego wroga faktycznie dobra metoda :szydera: przynajmniej wiadomo gdzie jest ; kibluje w kiblu :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Was z mojej pięknej polskiej krainy otoczonej lasami i jeziorem.  Ludziska urlopują , ja niby też,  a ciągle teleportuję się  między piwnicą,  parterem, piętrem, ogrodem . Dookoła,  gdzie okiem  nie spojrzeć "coś" do mnie kiwa i woła: chodź do mnie,  złap mnie, weź  mnie. Podchodzę bliżej i skupiam uwagę w nadziei, że branie będę miała. I mam:tak2:.  Najbardziej kochają  mnie grabie, łopata , miotła . Zaraz po nich ścierki,  płyny  wspomagające :haha:. Wpadłam w rytm domowej pracy jak taran, tylko silnika w żydzi nie mogę  znaleźć :haha:. Jedno jest pewne: u siebie i dla siebie  chce się   pracować  z wielka ochotką . Żal tylko, że za te prace nikt w domu nie płaci.  Też  tak macie ?

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) Melduję się na stanowisku siorbankowo_klepankowym:haha::) Zaglądałam tu po 4 ale cisza była ,słychać było tylko  chrapanie :szydera:.No i zaspałam,pewnie juz ani kropli kawy dla mnie nie ma :(

Zaspana byłaś ....Nie widziałaś , że ktoś niezalogowany w piłeczki sobie grał ....żeby wk....nerwa uspokoić :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zaspana byłaś ....Nie widziałaś , że ktoś niezalogowany w piłeczki sobie grał ....żeby wk....nerwa uspokoić :haha:

Ujć :( następnym razem przemyję ślepia zanim zacznę obchód forum :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...