Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, lucinda napisał:

Właśnie przytargalam kolejna porcje kamieni na szaniec więc Mirella będzie miała co dźwigać.

Na plusie koło wody 1 stopień więc czuje się dotleniona i "wydmuchana"...przez wiatr:szydera:

Do potem:cześć:

Dobre i to , że chociaż przez wiatr :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, beatrix+ napisał:

No! Jeszcze tylko Góralską nastawię i jadziem na Zaodrze. 

Myszunia mnie w tym sezonie wyprzedzila,  ale naprawdę nie mam owoców do robienia. Bo destylat jest. Chodzi jeszcze za mną kawowa z pomarańczą,  albo taka zwykła Kahlua. Łobocym. 

A ja poważne pytanie,  wręcz proszę o pomoc. 

Czy pracują nasze opiekunki w Szwajcarii ? Szczególnie o wloskojęzyczne kantony mi chodzi? Muszę moją Sardynkę na roboty wysłać,  bo jako kelnerka i sprzątaczka ma żylaki szerokości Renu..

A Może jakaś prężna grupa na fb ze Szwajcarii? Albo co...albo wloskojęzyczne Niemcy. Już sama nie wiem,  ale widzę że dziewczyna ledwo 40 minęła,  a pada na pysk..coś muszę wymyślić. 

No, niemiecki język alergię u niej wprowadza..

Macie Jakiś pomysł? Proszę Was o pomoc..

 

A teraz chlipnijcie się energetyzujacej kartki, no to ci  paaa !

 HDOmedical miało ostatnio ofertę z językiem włoskim lub hiszpańskim. 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Się porobiło, zimno jak psiur, brrr... No nic, trza przywyknąć. Powrót na roboty zbliża się wielkimi krokami, a ja jeszcze "w lesie" czyli nie przygotowana mentalnie, fizycznie tyż nie. Ogólnie rzecz biorąc jestem jeszcze na etapie czarnej dupy :szydera:. O jeżu malusieńki, jak mnie się nie chce... I jakoś się wybitnie stresuję, bo miejsce nowe i sytuacja rodzinna w jakiej jeszcze nie pracowałam. Przybędę, zobaczę, zwycieżę... chyba. :papieros:O.o:haha:

Przyjemnego dnia i ciepła w chałupie. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ u nas się ogłasza firma do Szwajcari i do Irlandii potrzeba opiekunek z językiem francuskim,angielskim więc wybór duży, którego języka warto się uczyć. 

Ta pani co do 40 dobila to angielski powinna znać choćby podstawowe bo za jej czasów to już chyba w szkole innego języka uczyli nie tylko rosyjskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Tomas1965 napisał:

Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa...

I dobrze mi z tym!

Odważny jesteś :haha: Ale dzisiaj mój poziom agresji już się wyczerpał...teraz pozostały cierpliwość i empatia....ogromne ich pokłady, więc nic ci ie zrobię na twoje dictum :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucinda napisał:

Właśnie przytargalam kolejna porcje kamieni na szaniec więc Mirella będzie miała co dźwigać.

Na plusie koło wody 1 stopień więc czuje się dotleniona i "wydmuchana"...przez wiatr:szydera:

Do potem:cześć:

Targaj, targaj ile wlezie :oklaski: Zagospodaruję wszystkie, a nawet jeszcze więcej :oklaski: I uważaj z "dmuchaniem"...podobno metoda wiatropylna też istnieje :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry ,switkiem pod poludnie,

slonce swieci, ptaszki swiergola,humorek dopisuje po wczorajszym spotkaniu z fajnymi dziewczynami.:oklaski:

Nie ma to jak pogadac w ojczystym jezyku,w dodatku przesympatycznymi kolezankami,

Mam nadzieje,na dalsze i dluzsze spotkania w przyszlosci.

Pop nie dokucza,inne dolegliwosci opanowane

a wiec:slonca i usmiechu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...