Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaski:)Ciemno wszędzie,głucho wszędzie.A mnie z wyrka wymiotło, nie wiedzieć co.

Miłego dnia Wam życzę:)

Aaaaa,i ciekawostka taka z wczorajszych zakupów.Córka PDP mało brakowało a zostałaby oskarzona o kradzież łapci w Akdiku:):):)Chciała zwrócić a kasjerka zamiast przyjąć zwrot poszła zobaczyć na kamerki czy ona tych kapci nie wzięła!Bo"inna jej powiedziała,że "za długo się kręciła przy koszu z kapciami"Noooo,trzeba wam ja było widziec jakiego wq...wa dostała,ha ha ha Awantura była ,że hej!Ostatecznie zwrot zostałprzyjęty ,ale przeprosiny takie na opierdziel....Jeszczewaucie buzowała z wściekłości.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.0d1c204c1dbf9f0a840d342f72379fff.png zwłaszcza, że dzień długi i nafaszerowany planami przede mną :haha: Póki co siorbię sobie kawunię, okupuję ulubiony fotel, jaram do kompletu, a w tle telewizorek szemrze :oklaski: Aż chce się nic nie robić :szydera: Nie będę wam opowiadać ile darów lasu wczoraj przerobiłam, ani ile czasu mi to zajęło :haha: Ważne, że kuchni nie muszę się wstydzić, a dzisiaj będzie pyszny obiadek...o ile Synek wyrazi zgodę na zaplanowane menu :haha: Pozostaje mi jeszcze życzyć wam przemiłego dzionka i lecę czytać zaległości klepalne :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MisiekFfm napisał:

Dzień dobry Robaczki :cześć2::cześć:

U mnie +10°C, zapowiadają do +18.

PDP żyje i delektuje się śniadaniem, na dworze słonecznie, na obiad przyjeżdża Pani Misiowa... 

Czego tu jeszcze chcieć? :dobrze::tak2:

" wody ...wody mu dać ! " ...." piwa ...idiotko ! " :szydera:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Dzien dobry:d

Mgly sie snuja po zielonych wzgorzach, jesienny, kolorowy las tez rozbielony.

Pdp zmartwila sie, ze gorzej widzi, ale od czego ma mnie:d wszystko jej wyjasnie i moze sobie spokojnie drzemac:haha:

Cyt ." Mgły się snują po zielonych wzgórzach ...

jesienny , kolorowy las też rozbielony ...."

Hawa przez życie idzie jak burza ...

tylko czas na szteli  wlecze się ...

jak popier.....porypany :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cyt ." Mgły się snują po zielonych wzgórzach ...

jesienny , kolorowy las też rozbielony ...."

Hawa przez życie idzie jak burza ...

tylko czas na szteli  wlecze się ...

jak popier.....porypany :haha:

Dokladnie.Na szteli wszystko kojarzy sie z domem i chcialoby sie juz byc, bo to i tamto jest do zrobienia. A tu siedziec trzeba, bo kasa potrzebna.

A w domu to odpoczac nie ma czasu, bo juz myslec trzeba, by sobie wyjazd zorganizowac. 

I wyjezdzam, zostawiam co niezrobione, mowi sie trudno.

Poprawilam sie tylko z tym, ze regularnie z tego domu wyjezdzam, zeby zazyc aktywnego wypoczynku nie tylko przy myciu okien i w czasie prac ogrodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, hawana napisał:

Dokladnie.Na szteli wszystko kojarzy sie z domem i chcialoby sie juz byc, bo to i tamto jest do zrobienia. A tu siedziec trzeba, bo kasa potrzebna.

A w domu to odpoczac nie ma czasu, bo juz myslec trzeba, by sobie wyjazd zorganizowac. 

I wyjezdzam, zostawiam co niezrobione, mowi sie trudno.

Poprawilam sie tylko z tym, ze regularnie z tego domu wyjezdzam, zeby zazyc aktywnego wypoczynku nie tylko przy myciu okien i w czasie prac ogrodowych.

A ja mam inaczej. 

Dla mnie ta sztela, to taki trzeci dom. 

Dom pracy. 

Jestem tu już ponad sześć lat. Bliskość Pani Misiowej, dobra, można rzec, rodzinna atmosfera, przyjaźń z córką i zięciem PDP, pełna akceptacja ze strony tutejszej społeczności i inne okoliczności powodują, że chętnie tu wracam. 

Drugi dom, to dom Pani Misiowej - to dom szczęśliwości, miłości i bliskości kochanej osoby. 

I wreszcie dom pierwszy, ten w Polsce. 

Zbudowany własnymi rękami. Gdzie są wspomnienia dobrego i złego, starzy przyjaciele, znajomi i sąsiedzi, a przede wszystkim spotkania z dziećmi /niedługo też z wnuczką/, krewnymi... 

Tak mam... 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MisiekFfm napisał:

A ja mam inaczej. 

Dla mnie ta sztela, to taki trzeci dom. 

Dom pracy. 

Jestem tu już ponad sześć lat. Bliskość Pani Misiowej, dobra, można rzec, rodzinna atmosfera, przyjaźń z córką i zięciem PDP, pełna akceptacja ze strony tutejszej społeczności i inne okoliczności powodują, że chętnie tu wracam. 

Drugi dom, to dom Pani Misiowej - to dom szczęśliwości, miłości i bliskości kochanej osoby. 

I wreszcie dom pierwszy, ten w Polsce. 

Zbudowany własnymi rękami. Gdzie są wspomnienia dobrego i złego, starzy przyjaciele, znajomi i sąsiedzi, a przede wszystkim spotkania z dziećmi /niedługo też z wnuczką/, krewnymi... 

Tak mam... 

Zapusciles korzenie, mozna rzec. U mnie tymczasowosc, dom jest tylko jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Przed chwilką byłam świadkiem , tak miłej sytuacji , że aż się wzruszyłam . :love:

Jeszcze w zeszłym roku Anielica była w lepszym stanie i opowiadała czasem o swojej przeszłości . W młodości pracowała w zakładzie fryzjerskim , gdzie czuła się świetnie , bo lubiła ten zawód i panowała tam rodzinna atmosfera . Pracował tam również syn jej szefowej , który był w niej bardzo zakochany . Niestety Anielica poznała swojego przyszłego męża i za jego namową zmieniła pracę na biurową . Adorator po kilku latach również się ożenił , ale utrzymywali ze sobą przyjacielskie kontakty . 

Dzisiaj , bez zapowiedzi odwiedził ją starszy , przystojny senior . Jak tylko się przedstawił , to już wiedziałam kim jest . Anielica drzemała w pokoju , ale na dzwięk dzwonka również poderwała się do drzwi . Jak ją zobaczyłam w tej fryzurze z włosami na wszystkie kierunki świata , to aż mi się serce ścisnęło . Poprosiłam  , aby się uczesała . Panu wytłumaczyłam , że właśnie wstała z sofy , a on ją powstrzymał i powiedział , że ma się dla niego nie czesać , bo on wie jaka ona jest piękna . Aż mi kolana zmiękły na te słowa , co najmniej jakbym była na swojej  randce :haha:

Teraz sobie siedzą w pokoju i on cierpliwie odpowiada jej po kilka razy na te same pytania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wcale nie zaspałam:haha:, tylko taka więcej pracowita jestem od rana... 

                 Czołem braci pracującej - wszędzie! 

   Mgła, zimno i....... do domu blisko:tak2:

       Przyszła kobitka od pazurów i rozlega się pisk pdp. :haha:. Najlepsze, że buty ortopedyczne i podkolanówki uciskowe chciałam zdjąć wcześniej ale nie..... ma to zrobić podolożka.Przecież  dostaje pieniądze za całą pracę! Ok. :)

                                  Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MisiekFfm napisał:

A ja mam inaczej. 

Dla mnie ta sztela, to taki trzeci dom. 

Dom pracy. 

Jestem tu już ponad sześć lat. Bliskość Pani Misiowej, dobra, można rzec, rodzinna atmosfera, przyjaźń z córką i zięciem PDP, pełna akceptacja ze strony tutejszej społeczności i inne okoliczności powodują, że chętnie tu wracam. 

Drugi dom, to dom Pani Misiowej - to dom szczęśliwości, miłości i bliskości kochanej osoby. 

I wreszcie dom pierwszy, ten w Polsce. 

Zbudowany własnymi rękami. Gdzie są wspomnienia dobrego i złego, starzy przyjaciele, znajomi i sąsiedzi, a przede wszystkim spotkania z dziećmi /niedługo też z wnuczką/, krewnymi... 

Tak mam... 

Pięknie napisane

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...