Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Gdzieee.....przecież nie zrobiłam  " uhuuu !!! " zza węgła , tylko grzecznie cześć napisałam .....musi ślubna za plecami stała i sruuu...widelec @maras1owi w plecy :haha:

Taka zla to ona nie jest, ale na spacer z psem pogonila:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEZ hejka, ruszyło się, jutro ma przyjść profil do rodziny zmienniczek .chyba  wyjedziemy 06. listopada ale to jeszcze do uzgodnienia .pozdrawiam.,.. Dzisiaj pomiędzy telefonami z firmy wielka powódz w mieszkaniu. 60 - letni zawór od wody poszedł i lało się od góry w dół  3 godziny sprzątania , już opanowane

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Wszystko idzie do jednego wora i nic z tego nie wiadomo.

No,  moze tylko ile osob wypelnilo ankiete.

Najdziwniejsze jest to , że najgorsze agencje przodują w rankingu tych polecanych . Zastanawiam się kto wypełnia te ankiety . Czy to są podstawione osoby z tychże agencji , czy nowicjusze , którzy nie mają porównania jak pracuje się gdzie indziej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Michasia 1959 napisał:

@INEZ hejka, ruszyło się, jutro ma przyjść profil do rodziny zmienniczek .chyba  wyjedziemy 06. listopada ale to jeszcze do uzgodnienia .pozdrawiam.,.. Dzisiaj pomiędzy telefonami z firmy wielka powódz w mieszkaniu. 60 - letni zawór od wody poszedł i lało się od góry w dół  3 godziny sprzątania , już opanowane

Pozdrawiam moje ulubione siostrzyczki :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Michasia 1959 napisał:

@INEZ hejka, ruszyło się, jutro ma przyjść profil do rodziny zmienniczek .chyba  wyjedziemy 06. listopada ale to jeszcze do uzgodnienia .pozdrawiam.,.. Dzisiaj pomiędzy telefonami z firmy wielka powódz w mieszkaniu. 60 - letni zawór od wody poszedł i lało się od góry w dół  3 godziny sprzątania , już opanowane

O w pysk! Z góry w dół się lało? Cud!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Najdziwniejsze jest to , że najgorsze agencje przodują w rankingu tych polecanych . Zastanawiam się kto wypełnia te ankiety . Czy to są podstawione osoby z tychże agencji , czy nowicjusze , którzy nie mają porównania jak pracuje się gdzie indziej 

Dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w jakiekolwiek rankingi nie wierzę. Taki więcej niewiernyTomasz jestem:tak2:. Obojętnie czego one dotyczą. 

Objedzona jestem jak bąk, sałatką zrobioną własnoręcznie. Najbardziej podoba mi się utyskiwanie pdp. , że za dużo tego jedzenia. Natomiast pochłania całkiem duże ilości! Ja oczywiście "przypominam" iż do korytka są 2 osoby, w tym jedna całkiem spora:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, violka napisał:

Najdziwniejsze jest to , że najgorsze agencje przodują w rankingu tych polecanych . Zastanawiam się kto wypełnia te ankiety . Czy to są podstawione osoby z tychże agencji , czy nowicjusze , którzy nie mają porównania jak pracuje się gdzie indziej 

Choinka wie :haha:Wypełniłam ankietę agencji w której kiedyś , dawno temu pracowałam i zawsze będę ją chwalić . Myślę ( czasem ) , że @foczka63 , @scarlett i jeszcze kilka innych  osób też pozytywnie oceniają tą agencję ....niestety w rankingu zaraz po " medalach " .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Choinka wie :haha:Wypełniłam ankietę agencji w której kiedyś , dawno temu pracowałam i zawsze będę ją chwalić . Myślę ( czasem ) , że @foczka63 , @scarlett i jeszcze kilka innych  osób też pozytywnie oceniają tą agencję ....niestety w rankingu zaraz po " medalach " .

Owszem,oceniam pozytywnie.Co nie znaczy,że w rankingi wierzę.Pierwsze miejsce mnie zszokowało:)4 nie,bo nie jestem podstawiona ,ha ha ha Firm idealnych nie ma,każda ma jakieś minusy ,moja też.

A ile na tej liście rankingowej agencji na minusie,ho ho ho 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Owszem,oceniam pozytywnie.Co nie znaczy,że w rankingi wierzę.Pierwsze miejsce mnie zszokowało:)4 nie,bo nie jestem podstawiona ,ha ha ha Firm idealnych nie ma,każda ma jakieś minusy ,moja też.

A ile na tej liście rankingowej agencji na minusie,ho ho ho 

Mnie " medalówy " zszokowały :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...