Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lucinda napisał:

Melduję się...opuszczam miejsce niedzielę 

No to poszli po całości. Szkoda. I znów przed Tobą trudne pytanie i stres:gdzie mnie los rzuci i co tam zastanę... I niech mi ktoś  powie, że to nie jest praca "tylko dla twardzieli"! Albo, że się spełnia w niej! Trzymaj się. 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BabaJagusia napisał:

No to poszli po całości. Szkoda. I znów przed Tobą trudne pytanie i stres:gdzie mnie los rzuci i co tam zastanę... I niech mi ktoś  powie, że to nie jest praca "tylko dla twardzieli"! Albo, że się spełnia w niej! Trzymaj się. 

@BabaJagusia spelniaja sie,ci ktorzy tylko twierdza,ze sa Samarytami.

Jak ktoras,lub ktorys opiekun tak twierdzi, niech idzie jako wolontariusz do hospicjum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BabaJagusia napisał:

No to poszli po całości. Szkoda. I znów przed Tobą trudne pytanie i stres:gdzie mnie los rzuci i co tam zastanę... I niech mi ktoś  powie, że to nie jest praca "tylko dla twardzieli"! Albo, że się spełnia w niej! Trzymaj się. 

....słów brak .

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolnie z corka pop, wpakowalysmy babke do lozka.

Az strach ,jak opadla z sil.

Mam nadzieje,ze dojdzie do siebie, bo to twarda sztuka jest.

Na razie nawet jak siedzi to -ma przechyl na jedna burte.

wypila pol kubka miety, z 10 lyzek rosolku.

:(((

Nawet ciasta nie chciala.

Wciaz nie moge uwierzyc, ze ot tak wypisali, nic nie dajac,

Tylko badanie krwi za tydzien....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, salazar napisał:

Dobry wieczór Opiekunkowo i spokojnej nocy jednocześnie ;):)!

 

@NNNdanuta, nie wiem, czy wiesz, że z Germering masz tylko 40 minut Sbahnem do Marienplatzu, a ja już się cieszę :)!

 

Salazar, ja bardzo chętnie, a nawet z wielką radością :dobrze:, ale nie znam realiów tego zlecenia … Wszystko może być tak jak napisałam Basiaim. Ale zawsze chętnie się z Tobą zobaczę.., może być Germering jeżeli nici wyjdą z Marienplatzu :cześć:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałam się po obiedzie na spacer.

Rowerem jechać nie chciałam, bo potwornie wiało, a jak między pola wyjadę, to nie da się jechać.

Poszłam więc z buta.

Zapowiadali deszcze, ale myślałam, że tylko straszą.

Doszłam do Lidla, pokręciłam się po sklepie. Kupiłam Haribo, co by pustych przebiegów nie robić...

Wychodzę, a tu chmurzy się okropnie. Autobus, którym mogłabym jakieś 1,5 km podjechać, właśnie pojechał, następny za godzinę.

Zasuwam więc, co sił, ścigam się z chmurami...Poległam...jakiś kilometr od celu (domu) zaczęło się.

Ulewa straszna, grad i wichura przy tym. Ja bez parasola, w bluzie...ani gdzie się schować...Burzy nie było, więc stanęłam za drzewami, żeby choć trochę się osłonić. Naprawdę, bałam się, ze mnie przewróci, co najmniej.

Armagedon trwał jakieś 10 minut, potem już "tylko" padało...Nie stałam dłużej, ruszyłam do domu...Takim tempem, że Endomondo pogratulowało mi rekordu życiowego na 6 km :haha:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Salazar, ja bardzo chętnie, a nawet z wielką radością :dobrze:, ale nie znam realiów tego zlecenia … Wszystko może być tak jak napisałam Basiaim. Ale zawsze chętnie się z Tobą zobaczę.., może być Germering jeżeli nici wyjdą z Marienplatzu :cześć:

Dobry wieczór, choć już prawie północ :).

Danusiu, tak czy inaczej, na pewno się spotkamy, takiej okazji nie odpuszczę ani Tobie, ani sobie :).

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BabaJagusia napisał:

No to poszli po całości. Szkoda. I znów przed Tobą trudne pytanie i stres:gdzie mnie los rzuci i co tam zastanę... I niech mi ktoś  powie, że to nie jest praca "tylko dla twardzieli"! Albo, że się spełnia w niej! Trzymaj się. 

co moge napisac??

mam ogromną ochote tu publicznie ostrzec wszystkich przed firma ale wiem ze tego mi zrobic nie wolno....

powiem ci tak....masz racje ta praca nie jest dla kazdego....ale wiekszy stres mnie dopadl po rozmowie z firmą niż cała ta sytuacja w rodziną...w sumie nawet nie stres ale niesmak i przykrosc...

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hai...nie bede kłamać..nie spałam i czułam jak myśłi mi głowie szaleją....nie oznacza to jednak ze dzisiaj nie bedzie fajnego dobrego dnia:cmok:

kawa jest wiec zapraszam..:kawa:

tobra sie dzisiaj pakowac bedzie :oklaski:

zaraz zaktualizuję stelomierz:szydera:

od poniedziałku nadzieja ...STOP! nie nadzieja ale  WIARA !! w to ze to lepsze czeka na mnie za rogiem...:oklaski:i w to ze mam swoją wartość

zatem milego dnia mimo niewyspania 

 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry @lucindai wszyscy forumowicze Ja też już przy kawie.My wszyscy lucindo ciągle odliczamy czas jak nie w jedną to w drugą stronę . Takie życie na walizkach wybrałyśmy. A nowa stela to zawsze nowa nadzieja , że tym razem to już na pewno będzie stela marzeń. I tego ci życzę. Powodzenia:cześć:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BabaJagusia napisał:

@lucinda tylko tyle mogę-:cmok:

                Przywitam się w połowie picia kawy.... Nie było neta! Nadrabiam zaległości... 

                                             Słońca w serduchach! 

:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, eugenia1 napisał:

Dzień dobry @lucindai wszyscy forumowicze Ja też już przy kawie.My wszyscy lucindo ciągle odliczamy czas jak nie w jedną to w drugą stronę . Takie życie na walizkach wybrałyśmy. A nowa stela to zawsze nowa nadzieja , że tym razem to już na pewno będzie stela marzeń. I tego ci życzę. Powodzenia:cześć:

NO BO TAK BEDZIE 

i tego sie trzymam 

mi poprostu do tej pory nie było dane osobiscie zostać potraktowaną niczym przysłowiowa glupia krowa i to nie tyle przez rodzine co rodaków znad wisly..nawet w korporacji nikt mnie tak nie upokorzyl jak moj byly juz od wczoraj pracodawca...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mną już druga kawa :haha:Znowu robię za niańkę dla kotów, ale wstałam przed nimi. We Wrocławiu już drugi tydzień babiego lata, pogoda wręcz idealna, ale reszta taka sobie.., dlatego byle do przodu :) Miłego dzionka i buziaki na nadchodzący dzień :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta czy już zresetowałaś się po ostatniej minie? Chciałabym napisać, że zazdroszczę Ci luziku ale nie byłoby to prawdą. Wydaje mi się, że jedyne czego możemy sobie "zazdrościć" - to dobrej miejscówki! 

I żeby była jasność:  zazdrościć-jest w cudzysłowie!  

Nabieraj sił koleżanko, na zapas:tak2:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BabaJagusia napisał:

@NNNdanuta (czy trafem) czy już zresetowałaś się po ostatniej minie? Chciałabym napisać, że zazdroszczę Ci luziku ale nie byłoby to prawdą. Wydaje mi się, że jedyne czego możemy sobie "zazdrościć" - to dobrej miejscówki! 

I żeby była jasność:  zazdrościć-jest w cudzysłowie!  

Nabieraj sił koleżanko, na zapas:tak2:

Po ostatniej miejscówce to mam jeszcze niejakie uczucie pobrudzenia, ale znalazłam już na to jakieś "mydełko" :) Teraz mam wyostrzony zmysł wstrętu, więc wiem jak się trzymać z daleka od takich adresów :d Ciężką mamy tą robotę, jakoś tak mocno powiązaną ze ślepym losem, czy trafem :( Jedziesz i nigdy nie wiesz w co się wpakujesz i jakim kosztem dasz sobie z tym radę :(O.o 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...