Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@sayonara 52 producent. Prosty jest jak budowa cepa tylko się nie zastanawiaj jak@foczka63 ! Opowieści o zapachu papieru i takie tam-można między bajki włożyć. Wcześniej miałam książki na tablecie ale kupiłam czytnik i jest on o niebo lepszy dla oczu. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

A nieprawda,nieprawda!Ja to sobie lubię wieczorem poszeleścić w łóżeczku:)he he Bez tego nie zasnę:)

A ja naiwna myślałam, że to bez swego małżona nie możesz usunąć. A tu proszę! :haha:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BabaJagusia ma rację..wszystkie czytoholiczki nie zastanawiajcie się nawet przez chwilę...mam już 6 rok, praktycznie od samego początku wyjazdów...pierwszy dostałam od Opów /zapytali się co chcę:haha: / na BN i jest to absolutnie cudowna rzecz...a jak jeszcze od zeszłego roku mam  abonament Legimii to to już rozkosz nieziemska...w tej chwili jest tam ok. 60.000 pozycji, nowości w dniu premiery...najlepiej wydane 30-40 zł w mcu /ja mam droższą opcję z audiobookami, bo siedząc z pdp czy sprzątając dużo słucham sobie na słuchaweczce bluutouh...

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, BabaJagusia napisał:

A ja naiwna myślałam, że to bez swego małżona nie możesz usunąć. A tu proszę! :haha:

W domu też czytam przed.....albo po,ha ha ha Małżon został w PL to jakoś sobie musze ten brak rekompensować:)Troche poszeleszczę i śpię jak niemowlę:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,chyba będę w domu wcześniej ,bo dziadka dają do domu opieki,babcia jest już tam od prawie 2 tygodni,a dziadek ma iść w piątek,ogolnie rodzina go nie lubi i chyba tylko ja się z nim normalnie dogaduję,podobno wcześniej był kawał sku..syna,mial też kochankę ktorą utrzymywal,/moja krew/pewnie dlatego się dogadujemy:d,jedno ważne dla mnie ,że pomimo tego ,ze babci już nie ma i dziadek odejdzie wcześniej/o 2 dni/to dostaję kasę jak w umowie,więc mam prawie 250e gratyfikacji ,a może więcej ,bo wpadają do mnie z pytaniami czy nie zostało coś z obiadu?bo podobno takich rzeczy jeszcze nie jedli:d

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maras1 napisał:

cześć,chyba będę w domu wcześniej ,bo dziadka dają do domu opieki,babcia jest już tam od prawie 2 tygodni,a dziadek ma iść w piątek,ogolnie rodzina go nie lubi i chyba tylko ja się z nim normalnie dogaduję,podobno wcześniej był kawał sku..syna,mial też kochankę ktorą utrzymywal,/moja krew/pewnie dlatego się dogadujemy:d,jedno ważne dla mnie ,że pomimo tego ,ze babci już nie ma i dziadek odejdzie wcześniej/o 2 dni/to dostaję kasę jak w umowie,więc mam prawie 250e gratyfikacji ,a może więcej ,bo wpadają do mnie z pytaniami czy nie zostało coś z obiadu?bo podobno takich rzeczy jeszcze nie jedli:d

Obiadowych resztek nie jedli ....taka bida ? ! :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Obiadowych resztek nie jedli ....taka bida ? ! :haha:

nie bida ,ale musze sie pochwalić -dobrze gotuje i oni wpieprzaja wszystko,nawet jak trochę sosu zostanie:d,dziadek całe życie spędził na wyjazdach po całym świecie ,żywił sie w drogich restauracjach, a moje zarcie wpieprza jak szalony i twierdzi ,że teraz to mu odpowiada

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...