Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Joy napisał:

Żywi,żywija mogę bo jestem umarnięta z nudów.W tv tylko po ichniemu w necie cisza a na zewnątrz leje

U mnie strzelają powiesciowi snajperzy w Sarajewie , ale mnie przecież nie upoluja :haha:i oko mi się przymyka...

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra zadzieram kiece i leeece...na miotle w stronę ciemnej mocy...

Niedobrze jest zaczynać tydzień od podróży bo cały taki tydzień na walizkach będzie.. A cooooootam..

świat zwiedzać piękną rzecz:cześć3:...

Witaski brać forumkowa...spokojnosci życzę na kolejne dni i wam i sobie

A jak ktoś w okolicach bochum się szwenda zapraszam na kubek kawy..mam ciepłą pachnącą...lepiej w towarzystwie smakuje.

Buziole kochani..jak bedzie empfang na zleceniu (ponoć jest.)..będzie kontakt że światem...

Bywajta

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybciutko was powitam  image.png.6f9ecdd0e73ba706231fda67526db737.png I tyle, bo za godzinę wybywam do lasu w poszukiwaniu resztek grzybów :haha: Przeziębienie nadal trzyma mnie mocno w swoich objęciach >:( Ale już nie chrypię, więc jest progres :haha: No i goście wybyli, więc też jest kolejny pozytyw, jako że odzyskaliśmy spokój i ciszę we własnym domu :oklaski: Teraz czas na przyjemności :oklaski: I właśnie przyjemności wam życzę w ten zimny poniedziałkowy poranek :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lucinda napisał:

No dobra zadzieram kiece i leeece...na miotle w stronę ciemnej mocy...

Niedobrze jest zaczynać tydzień od podróży bo cały taki tydzień na walizkach będzie.. A cooooootam..

świat zwiedzać piękną rzecz:cześć3:...

Witaski brać forumkowa...spokojnosci życzę na kolejne dni i wam i sobie

A jak ktoś w okolicach bochum się szwenda zapraszam na kubek kawy..mam ciepłą pachnącą...lepiej w towarzystwie smakuje.

Buziole kochani..jak bedzie empfang na zleceniu (ponoć jest.)..będzie kontakt że światem...

Bywajta

2076217492_podr.jpg.fc4bd77c0877d2d6f5522c6e29aca914.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ze zmrożonego Podkarpacia. Dotarłam do domu w jednym kawałku, ale wymordowana okrutnie. W autobusie było koszmarnie gorąco, milion przesiadek, co prawda dla innych, ale i tak nie dało oka zmrużyć.

Nic to, teraz fryzjer, lekarz i potem rozkoszne nicnierobienie.

Miłego dnia.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Zimno , plus 1 tylko , ale w chałupie cieplutko i bardzo dobrze . Wielkich planów na dzisiaj nie mam ,jakieś są , ale do przeżycia ....dam radę , tylko muszę się spiąć ....z tym spięciem trochę gorzej :szydera:

Miłego dnia i tygodnia . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...