Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Afryka napisał:

@Heidi Nie wiem jaką stawkę wynegocjowałaś, ale ja też taką chcę, coby mi na rok starczyło. :haha:

To pucuj skrzydełka i leć do Pana Dudka... Na dudkanie :haha::cmok:

A..  byłam całe 11 dni. :p :oklaski:

Lecę........ .

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, emma napisał:

Co się martwisz? Pozytywny, to nie szkodzi, że dwa razy ;)xd

to na zapas:szydera: jakby jednego było mało:tak:

37 minut temu, Joy napisał:

Bo masz czkawkę:szydera:Albo Twój net:haha:

Czkawki jeszcze nie mam:tak2:, ale może faktycznie coś z netem :dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś jeszcze nie śpi,dzisiaj dziadek wrócił ze szpitala,zaszczany,doopa ,jajca,pachwiny czerwone,aż się krew wylewa ,po 6 dniach,pokazałem to rodzinie ,to jeszcze się dowiedziałem ,że dziadek miał 6 dni postu bo nie chciał jeśc ,więc nie jadł i mam następny przykład ze służbą zdrowia w de

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, maras1 napisał:

jak ktoś jeszcze nie śpi,dzisiaj dziadek wrócił ze szpitala,zaszczany,doopa ,jajca,pachwiny czerwone,aż się krew wylewa ,po 6 dniach,pokazałem to rodzinie ,to jeszcze się dowiedziałem ,że dziadek miał 6 dni postu bo nie chciał jeśc ,więc nie jadł i mam następny przykład ze służbą zdrowia w de

Dziwisz się ? Moja Jadzia ma jasną głowę i opowiadała mi , że w szpitalu pieluchę miała zmienianą dwa razy dziennie . Podobno wróciła stamtąd w fatalnym stanie . Z tego co opowiadała wywnioskowałam , że jednak nasze szpitale nie są takie złe :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki,czy ktoś powie mi dlaczego tak trudno spotkać się z kimś ,kto jak ja jest na obczyźnie ,pracuje tu ,żyje,ale z rodakiem się nie zobaczy,nie porozmawia,miałem tak w monachium i teraz też  ,dla mnie to jest dziwne i nie normalne,ale może źle myślę,jeden raz spotkalem się z salazarem,i sądzę ,że następny raz bylby lepszy,a potem moglibysmy sie zaprzyjaźnić,wniosek mam taki,dziewczyny bądzcie bardziej przyjazne,bardziej otwarte,nikt a przynajmniej ja ,nie chce zrobić wam krzywdy,to ,że ,piszę czasami głupoty,robię sobię jaja,to nie  świadczy o niczym,mam taki charakter,że tęsknie za domem,i z wielką przyjemnością spotkałbym się ,pogadał,wypił piwo albo kawę:d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dziwisz się ? Moja Jadzia ma jasną głowę i opowiadała mi , że w szpitalu pieluchę miała zmienianą dwa razy dziennie . Podobno wróciła stamtąd w fatalnym stanie . Z tego co opowiadała wywnioskowałam , że jednak nasze szpitale nie są takie złe :tak2:

ale popatrz teraz napisalem do @Krystyna03,jestem tutaj,może się spotkamy,żadnnej odpowiedzi

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maras1 napisał:

z innej beczki,czy ktoś powie mi dlaczego tak trudno spotkać się z kimś ,kto jak ja jest na obczyźnie ,pracuje tu ,żyje,ale z rodakiem się nie zobaczy,nie porozmawia,miałem tak w monachium i teraz też  ,dla mnie to jest dziwne i nie normalne,ale może źle myślę,jeden raz spotkalem się z salazarem,i sądzę ,że następny raz bylby lepszy,a potem moglibysmy sie zaprzyjaźnić,wniosek mam taki,dziewczyny bądzcie bardziej przyjazne,bardziej otwarte,nikt a przynajmniej ja ,nie chce zrobić wam krzywdy,to ,że ,piszę czasami głupoty,robię sobię jaja,to nie  świadczy o niczym,mam taki charakter,że tęsknie za domem,i z wielką przyjemnością spotkałbym się ,pogadał,wypił piwo albo kawę:d

Niektórym paniom  ciężko pojąć , że z facetem można spotkać się na zwyczajne pogaduchy i tyle ....Weź Ty w końcu poszukaj sobie roboty gdzieś niedaleko mnie ( jak pojadę na roboty ) , nic Ci z mojej strony zagrażać nie będzie ...kawa , piwo ( nie przepadam , ale czasem lubię małe  piwo wypić ) , pogaduchy ....nawet przysięgam , że do słowa dopuszczę . Za długo na bezdechu gadać nie mogę , oddech złapać jak najbardziej muss :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, maras1 napisał:

z innej beczki,czy ktoś powie mi dlaczego tak trudno spotkać się z kimś ,kto jak ja jest na obczyźnie ,pracuje tu ,żyje,ale z rodakiem się nie zobaczy,nie porozmawia,miałem tak w monachium i teraz też  ,dla mnie to jest dziwne i nie normalne,ale może źle myślę,jeden raz spotkalem się z salazarem,i sądzę ,że następny raz bylby lepszy,a potem moglibysmy sie zaprzyjaźnić,wniosek mam taki,dziewczyny bądzcie bardziej przyjazne,bardziej otwarte,nikt a przynajmniej ja ,nie chce zrobić wam krzywdy,to ,że ,piszę czasami głupoty,robię sobię jaja,to nie  świadczy o niczym,mam taki charakter,że tęsknie za domem,i z wielką przyjemnością spotkałbym się ,pogadał,wypił piwo albo kawę:d

Obiecuję, że jak trafię w "twoje" okolice, to na pewno umówię się z tobą na kawunię :tak2: Nie mam z tym problemu. Ale ludzie są różni. Nasza koleżanka @lucinda prawie dwa lata próbowała kogoś znaleźć i coopa :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Niektórym paniom  ciężko pojąć , że z facetem można spotkać się na zwyczajne pogaduchy i tyle ....Weź Ty w końcu poszukaj sobie roboty gdzieś niedaleko mnie ( jak pojadę na roboty ) , nic Ci z mojej strony zagrażać nie będzie ...kawa , piwo ( nie przepadam , ale czasem lubię małe  piwo wypić ) , pogaduchy ....nawet przysięgam , że do słowa dopuszczę . Za długo na bezdechu gadać nie mogę , oddech złapać jak najbardziej muss :haha:

Ooooo....to już będzie nas troje :szydera: Ja posiedzę w ciszy i posłucham :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...